سوئد نخست وزیر را رد کرد انتقاد از Coronavirus استراتژی

Sweden نخست وزیر استفان Lofven را رد کرد انتقاد از این کشور Covid-19 استراتژی میان اتهاماتی که نرمتر مستند دولت خود را انتخاب منجر به یکی از بالاترین میزان مرگ و میر.

“ما به دنبال همان استراتژی اصلی مانند دیگران” Lofven گفت: در مصاحبه ای در شبکه دولتی SVT در روز یکشنبه. “یعنی به عبارت دیگر حفظ سرایت در سطح است که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند اداره کند.”

Lofven گفت که “این خیلی زود به هر گونه نتیجه گیری قطعی در مورد موفقیت استراتژی ما” با وجود بالا بودن نرخ مرگ. تعداد Covid مربوط به مرگ و میر در حال حاضر بالغ بر 4,874 در سوئد dwarfing 597 ثبت شده در کشور همسایه دانمارک و 242 در نروژ است.

با توجه به Lofven سوئد بیش از حد نرخ مرگ و میر “طبیعی است برای این زمان از سال است.” او همچنین گفت: روش برای ردیابی Covid نرخ مرگ و میر بین کشورهای مختلف متفاوت است.

اما در سوئد بالاتر سرایت سطوح شدت دستپاچه همسایگان خود و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا. به عنوان یک نتیجه سوئدی ها حذف شده اند از مرز دهانه در سراسر اتحادیه اروپا در هفته های اخیر.

وزیر خارجه سوئد, ان لینده رسانه های محلی گفت او “واقعا نگران” در مورد آینده نوردیک روابط با توجه به مسافرت های بین المللی محدودیت های قرار داده شده بر روی هموطنان. همانطور که از دوشنبه مرزها در سراسر بقیه از منطقه شمال اروپا بودند بازگشایی ترک سوئد به طور فزاینده ای جدا شده است.

Lofven مواجه شده است و معترضان پس از اپیدمیولوژی او سپرده با سوئد Covid-19 پاسخ اذعان کرد او می خواهم اشتباهات. توسعه بسیاری از سمت چپ سر در گم و کلیدی نظرسنجی پیشنهاد سوئدی ها در حال از دست دادن ایمان در کشور خود تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

Jimmie Akesson رهبر مردمی دموکرات سوئد در هفته گذشته رفت و تا آنجا که به مقایسه این کشور نرخ مرگ بالا به یک “قتل عام” در مصاحبه با روزنامه آفتونبلادت. حتی پس از جدا نظرسنجی نشان داد که Lofven اجتماعی دموکرات ها باقی می ماند محبوب ترین حزب در میان رای دهندگان.

ادامه مطلب: سوئد حزب حاکم را نگه می دارد نظرسنجی منجر به رغم انتقاد Covid

به جای یک شکست استراتژی Lofven گفت: افزایش تست منجر به افزایش گزارش شده عفونت نرخ. “اما اگر شما نگاهی به مردم در بیمارستان ها با Covid تعداد کاهش است و تعداد مرگ و میر,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>