سوئد متعهد U-نوبه خود در coronavirus محدودیت

سوئد یکی از معدود کشورهای اروپایی است که هنوز رتبهدهی نشده است قرار دادن این کشور تحت نوعی از مستند برای مبارز

توسط PATRIS-FUN در 17 فروردین 1399

سوئد یکی از معدود کشورهای اروپایی است که هنوز رتبهدهی نشده است قرار دادن این کشور تحت نوعی از مستند برای مبارزه با گسترش COVID-19. دولت خواستار اورژانس قدرت برای تغییر این.

دولت سوئد است که به دنبال قدرت بیشتر برای اجرای یک مستند و یا قوی تر محدودیت در زندگی عمومی سوئد به گزارش رسانه ها در روز شنبه. این حرکت به عنوان بیشتر و بیشتر کشورها در سراسر جهان پیاده سازی مستندات در زندگی عمومی به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

این کشور اسکاندیناوی دولت حمایت کرده است را در یک پیشنهاد است که باید با توجه به آن قدرت به اقدامات اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس بدون تصویب مجلس. دولت در حال حاضر باید منتظر دیگر احزاب تصویب.

احزاب مخالف در خواست کرده است که به آنها اجازه داده شود به بررسی و مورد مداقه قرار دادن هر گونه تصمیم گیری باعث می شود دولت تحت قوانین اضطراری. دولت امیدوار است این پیشنهاد تصویب شود در روزهای آینده.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: سوئد هنوز اسکی با وجود نگرانی

بیشتر محدودیت های معرفی شده

تا به حال سوئد خودداری از اجرای عمده مستند در مقیاس مشابه به عنوان دیگر کشورهای اروپایی است. پیش از آن در هفته دولت افزود: برخی از محدودیت به زندگی عمومی از طریق یک سری از دستورالعمل ها.

شدند خواست برای جلوگیری از جرم حمل و نقل در ساعت های شلوغ و مقامات درخواست فروشگاه ها به منظور محدود کردن میزان افراد مجاز در هر زمان. سازمان های ورزشی نیز گفت: برای صرفنظر کردن از بازی های آینده و مسابقات.

ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر قبلا در محل قرار داده.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب