دولت از اتحادیه خواهد شد که چند صندلی های خالی سه شنبه شب.

برخی از خانه بالاترین مشخصات نمایندگان نمی خواهد گوش دادن به رئیس جمهور تهمت سالانه نشانی در روز سه شنبه در پی او را استیضاح و مداوم سنا محاکمه. مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.), Ayanna Pressley (D-جرم.), و ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) همه اعلام کرد که نمی خواهد نشان می شود.

“پس از شور و مشورت بسیار” Ocasio-کورتز توییتی او می تواند پرش خارجه اتحادیه زیرا او نمی خواست به “عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless رفتار و براندازی قانون اساسی است.” Pressley قرض مشترک جمهوری خواه صفت می گویند او نمی تواند حضور “شم SOTU.” و آب یکی از خانه کمیته رهبران که رهبری این تحقیقات را به مغلوب ساختن پیشی جستن به همین بیانیه قوی.

تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.), یکی دیگر از اعضای مترقی “تیم ملی” دانشجوی سال اول نمایندگان توییتی به تایید او را نشان می شود. “حضور من امشب مقاومت,” او توضیح داد. عمر Ocasio-کورتز و ده ها تن از زنان دیگر دموکرات ها از خانه همه با حضور در وزارت امور خارجه این اتحادیه در سال گذشته در لباس قابل توجه suffragette سفید.

چند دیگر congressmembers از جمله مظنونان حمله به دانشگاه استیو کوهن (D دنیاست.) و Frederica ویلسون (D-Fla.), باید در خانه مانده از هر دولت از آدرس اتحادیه نسبت ناروا داده است در انتخابات ریاست جمهوری. و اگر آنها راه خود را از این خواهد بود که آخرین بار آنها را به جست و خیز کردن. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im