بازمانده فصل جدید به ارمغان می آورد بسیاری از نشان می دهد تاثیر گذار ترین برندگان. که در آن قهرمان اصلی Richard Hatch?

چهارشنبه شب فردا خواهد شد والاتر از 40 فصل بازمانده — بله بازمانده است که هنوز در هوا است. به علامت دور تعداد این واقعیت نشان می دهد که انجام کاری ویژه: 20 بازیکن رقابت این زمان در اطراف, همه برندگان سابق نشان می دهد. این بازمانده: برندگان در جنگ.

در سراسر آن 39 قبل از فصل بازمانده بود فهرستی از 38 گذشته برندگان را انتخاب کنید. (یکی از شرکت کننده ساندرا دیاز-ریسمان اتحاد دو برد زیر کمربند.) بیست تا از این “تنها بازماندگان” انتخاب شدند به بازگشت برای برندگان در جنگ مرحله نهایی مسابقات که ارائه می دهد 2 میلیون دلار جایزه برای برنده — دو برابر مقدار معمول ارائه شده است.

در میان 18 سابق شانزه که نمی را برش یک نام مسلما می ایستد ترین: بازمانده‘s first-ever برنده Richard Hatch. تخم پیروزی در Survivor: بورنئویک فصل آن پخش شده در بهار و تابستان سال 2000 بود که به تماشای بیش از 50 میلیون نفر از مردم خود گیم پلی و داد ساخت است که تا حد زیادی دیده می شود به عنوان تخمگذار زمینه را برای بازمانده‘s همیشه فریبنده تکامل به عنوان یک استراتژیک رقابت تا آنجا که بقا را تجربه کنند.

به عنوان یکی از واقعیت های تلویزیونی ژانر بنیادی “خائنانی” تخم parlayed شهرت او به نانامی به بازی در دیگر واقعیت تلویزیون نشان می دهد از جمله مشهور شاگرد و بزرگترین بازنده; او نیز در خدمت دو زندان بیش اتهام تلاش برای فرار از مالیات بر 1 میلیون دلار برنده شده. هچ یکی از دو همجنسگرا مردان که باید برنده فصل بازمانده. هیچ یک از 20 شرکت کنندگان در مسابقه Survivor: برندگان در جنگ علنا شناسایی به عنوان LGBTQ.

پس چرا Richard Hatch نه در Survivor: برندگان در جنگ?

بازمانده میزبان و تهیه کننده اجرایی جف پروست گفت: از تخم در یک تبلیغاتی مصاحبه برای فصل جدید, “من احساس نمی راحت با داشتن او را در نشان می دهد و به نمایندگی از یک نشان می دهد که برای خانواده ها.” پروست اشاره به هچ را “تاریخ به ما نشان می دهد” و میل شدید او به صورت عام به طور خاص. (در هر دو وقت خود را در Survivor: بورنئو و پس از آن از روی لئامت دادن در Survivor: همه ستاره ها, تخم شرکت برهنه هر دو در چالش و در حالی که زندگی در قبایل’ اردوگاه.)

در گذشته پروست ساخته شده است که نور از برهنگی نشان می دهد و در واقع آشکار تشویق آن در طول بدنام چالش از نمایش ششم فصل بازمانده: آمازوندیدم که دو زن مسابقه رقص برهنه به برنده جایزه غذا. (آن دو بعد تحت پوشش یک موضوع پلیبوی مجله با هم.) “آن را به من bums چگونه مقید بسیاری از ما با بدن ما” پروست گفت: در 2015 مصاحبه با Entertainment Weekly در موضوع مسابقه لخت شدن . “چه کسی مراقبت کنید ؟ فقط از آن لذت ببرید!”

پروست اضافه شده است که او مطمئن بود هچ تا به حال حتی شده در حال اجرا برای یک نقطه در برندگان در جنگ صف. “بزرگتر در نظر گرفت که در آن است که نشان می دهد در حال حاضر ؟” و ” آیا این 20 برندگان نشان دهنده نشان می دهد امروز؟'” او گفت: ما هفتگی. در این معنا,, ما احساس نمی کند که غنی جا به معادله است.”

هچ احساس می کند در غیر این صورت. در یک ویدیو یوتیوب, مبین او مدعی است که او خواسته بود برای شرکت در برندگان سری و رفت و از طریق کل فرایند ریخته گری. “من گفته شد که من تنها کسی بودم که هر تهیه کننده گفت: آنها می خواستند [نشان می دهد],” تخم ادعا می کند. “من طلایی.”

نمایندگان برای پروست و فردا بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

تخم پس از آن می گوید که روز قبل از او برنامه ریزی شده بود به پرواز به فیجی که در آن نشان می دهد و روح او قطع شد از صف. “همه چیز شده اند متوقف شد” هچ به یاد می آورد یک تولید کننده گفتن او را. تخم همچنین ادعا کرد که نشان می دهد اولین زن برنده تینا Wesson از بازمانده: جای دور افتادهبود برش در همان زمان.

“به من گفته شد که فردا بود لگد زدن در اطراف 3 ایده های مختلف برای فصل های 40 و [خواسته بود اگر] من خواهد بود مایل به رفتن به عقب” Wesson زمان می گوید در یک ایمیل. “اما من بعدها گفت که آنها نمی خواهد به من نیاز… فردا هرگز توضیح می دهد که هر چیزی به ما اساسا آنها فقط می گویند شما هستیم یا شما. شما می توانید بگویید وجود ندارد ‘سالمندان’ در این فصل, بنابراین من فکر می کنم آن است که رفتن به بسیار فیزیکی و به صداقت این بازیگران را خورده ناهار من!”

بعد در ویدئو, تخم آدرس یک موضوع او معتقد است منجر به سازمان ملل متحد-ریخته گری: جنجال پیرامون موارد آزار و اذیت جنسی و ناخواسته دست که صورت گرفت در طول فیلمبرداری از بازمانده‘s 39 فصل بازمانده: جزیره بتکه پخش در پاییز گذشته و در آن تخم درگیر نمی شد. (با توجه به این که بازمانده در حال حاضر نوار دو فصل بازگشت به عقب در فیجی در ماه های بهار و تابستان این به معنای فصل برداری شده بود تنها چند هفته قبل از برندگان فصل و در طول فرآیند ریخته گری آن است.)

چگونه فردا در برخورد با موارد آزار و اذیت جنسی و رفتار نامناسب در بازمانده?

طول جزیره از بت فصل مداخله چند زن کنندگان شکایت در مورد رفتار یکی از بازیکنان دیگر خود را, دن Spilo — رفتار در طول پخش چند قسمت از نشان می دهد. Spilo شد و در نهایت حذف از نشان می دهد — در ابتدا برای بازمانده — پس از یک حادثه مربوط به یک عضو خدمه; CBS و بازمانده سرگرمی گروه (SEG) باید گفت تغییرات اجرا خواهد شد در فصل آینده نشان می دهد از جمله ضد آزار و حساسیت آموزش و یک قانون محرومیت “ناخواسته” تماس فیزیکی.

ویژه داستان
چه چیزی در یک نام است ؟ چرا که رسمی نام جدید کروناویروس بیماری مهم
سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان بهداشت عمومی موافق COVID-19 بهترین نام برای این بیماری

ادامه مطلب: زمان برای بازمانده? پس از آزار و اذیت جنسی رسوایی سابق شرکت کننده خواستار تغییر در طولانی مدت CBS Reality Show

اما به عنوان جف پروست به نظر می رسد اشاره به مصاحبه خود با Us Weekly, تخم زمان در بازمانده همچنین شامل یک حادثه به طور گسترده ای به عنوان آزار و اذیت جنسی: در یک چالش در طول سال 2004 “همه ستاره ها” نسخه بازمانده که لازم تماس نزدیک بین بازیکنان او به نظر می رسد به مالش تا در سوزان شاهین یک زن شرکت کننده در حالی که رقابت در یک چالش است . (هچ و شاهین نیز که قبلا با هم به رقابت پرداختند در Survivor: جزیره بورنئو.)

“شما می خواهید برخی از عسل” او شنیده است گفت: در حال حاضر به نظر می رسد او به بدن تماس بگیرید. “ناخالص” شاهین پاسخ بلافاصله.

“بچه ها می آیند” یک ناراضی پروست نشان داده شده است گفت: در پاسخ به او نظارت چالش از حاشیه; پروست بعد در توصیف این لحظه به عنوان “نوع نامناسب است.” زمانی که این قسمت پخش CBS اضافه یک هشدار است که برخی ممکن است مشاهده لحظه به عنوان “توهین آمیز است.”

در زیر قسمت احساسی شاهین ترک بازی با استناد به این حادثه تاثیر. “من از نظر جنسی تجاوز” شاهین گفت: در یک سخنرانی اعلام کرد تصمیم خود را. “این بیش از حد رفت و [تخم] عبور یک خط با من… من با انجام این بازی است. به هیچ وجه من را می توانید در ادامه با احساسات من تحت فشار قرار دادند به زمین که بسیار است.”

شاهین بنا به گزارش ها در نظر گرفته پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر CBS اما بعد به نظر می رسد در اوایل نشان می دهد با تخم که در آن او گفت که این شبکه شده بود “واقعی زیبا در مورد کمک به مقابله با این وضعیت است.” او افزود: ارتباط خود را با تخم که “ما از آمدن به شرایط با آن موافقت و به جلو حرکت می کند و آن گذشته است.” تلاش برای رسیدن به Hawk برای نظر بیشتر ناموفق بودند و نه شد تلاش برای رسیدن به فردا و یا SEG برای اظهار نظر در این موضوع.

هچ در حال حاضر ادعا می کند که هاوک “عمدا” تحریک این حادثه که CBS تحریف لحظه ای با “شهوت پرست در حال ویرایش” است و او در واقع نه او را لمس. در توییت های اخیر او اضافه کرد که “من نه” داشتن ” به هر گونه اشتباه انجام در اینجا ندارند. در واقع آنچه که یک فرصت فوق العاده برای مکالمه معنی دار در اطراف مسائل اگر CBS/پروست انجام داده بود درست است.” که چیزی که حق او استدلال می شده اند اجازه می دهد خود را بازگشت. (از برهنگی او گفت: تولید کنندگان می تواند اگر آنها تلقی این مشکل به سادگی با اضافه کردن یک قانون الزامی خود را در رقابت پوشیده.)

تخم را در شرایطی است که انتظار نمی رود به خطاب در برندگان در جنگ. با اینحال تخم می گوید او ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن ویدئوها ارائه بینش بیشتر به وضعیت “بحث در یک محل است که نمی شود که نمی شود آرام کرد.”

نوشتن به الکس ریس در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>