تگزاس گزارش یک رکورد 98 تایید COVID-19 مرگ و میر در روز چهارشنبه و 9,979 جدید موارد فقط خجالتی از روز سه شنبه رکورد 10,028 موارد است. Austin تبدیل آن به مرکز کنوانسیون معروف تر برای میزبانی جنوب غرب به یک بیمارستان صحرایی. در هوستون بیمارستان در زمان در 3,851 coronavirus بیماران در روز سه شنبه و تعداد فزاینده ای از مردم در حال مرگ هستند در خانه قبل از امدادگران حتی وارد ProPublica و ان بی سی نیوز گزارش روز شنبه با استناد به هوستون آتش نشانی داده است.

“این چشم انداز مثبت در تعداد زیادی از مردم در حال مرگ قبل از آنها حتی می تواند رسیدن به بیمارستانی در هوستون تساوی تشابه به آنچه اتفاق افتاده در شهر نیویورک در مارس و آوریل” ProPublica و NBC News, report. “این افزایش همچنین اکو کسانی که گزارش شده در طول شیوع بیماری در دیترویت و بوستون زمانی که تعدادی از افراد در حال مرگ در خانه شروع به پریدن کرد به عنوان coronavirus موارد رسید.”

“در هوستون پزشکان می دانستند که این وضعیت در نیویورک می گویند که چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد به نظر می رسد مانند آنچه که در نیویورک اتفاق افتاده در اوایل ماه آوریل” نیویورک تایمز علم گزارشگر دونالد MacNeil گفت: روزانه پادکست بیش از آخر هفته. “نه به عنوان بسیاری از مرگ و در عین حال اما با مردم در اکسیژن و در هواکش آنها ممکن است پیدا کردن خود را در وضعیت که در آن آنها را به پارک کامیون های یخچال پشت بيمارستان به نگه داشتن بدن به عنوان آنها در نیویورک است.”

“این قطعا به عنوان بد نیست به عنوان آن را در شهر نیویورک” دکتر هیلاری Fairbrother, یک, هوستون, طب اورژانس دکتر گفت NBC News. “ما در آن نقطه است. که می شود گفت هر کس می خواهد به ما جلوگیری از رسیدن به آن نقطه است.”

هوستون نیز بهره مند از نیویورک را تجربه دکتر دیانا فیده یک هوستون پزشک اورژانس و رئیس جمهور از تگزاس انجمن پزشکی گفت: Politico. “ما تعداد زیادی یاد بگیرند رفتن را از طریق همه چیز در مارس و آوریل. ما یاد گرفتیم که خیلی از مشکلات در واشنگتن و نیویورک است.” حتی با دانش بیشتر و انبار هواکش و تجهیزات حفاظتی او افزود: فرسودگی شغلی است که خطر واقعی

“ترس است که هیچ کس واقعا نمی داند چه مسیر است” گزارش نیویورک تایمز خبرنگار شری فینک از هوستون متودیست بیمارستان این شهر بزرگترین. “شما می توانید مدل های اما مدل تنها می تواند انجام دهد بسیار است. این واقعا بستگی به رفتار انسان — که آیا آنها در خانه بمانند مطلب که آیا آنها با پوشیدن ماسک. و پس از آن وجود دارد فقط می تواند رمز و راز است که ما حتی نمی دانند در مورد چه این ویروس می گذرد. و تعداد کسانی که در حال حاضر آنها فقط در حال افزایش است.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de