دیوان عالی کشور به شنیدن شفاهی در مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی مورد

COVID-19 نفوذ کرده است کاخ سفید اواخر نشان می دهد اشاره کرد دوشنبه شب.

کروناویروس “نقاط داغ در حال ظاهر همه جا: مینه سوتا, تنسی, نبراسکا وجود دارد حتی شیوع کروناویروس در داخل کاخ سفید” Stephen Colbert گفت. و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این تست مثبت از کتی میلر دبیر مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس “ممکن است احمق ترین چیزی که او تا به حال گفت:. … او مورد آزمایش قرار گرفت و آن را ندارد, پس از آن او آن را کردم و سپس آزمون بعدی نشان داد که او آن را به حال. آیا تهمت و فکر می کنم این تست ها خوب هستند فقط اگر آنها به شما بگویم که اخبار شما می خواهید به شنیدن?”

“خود را احساس می کنید بهتر است این بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک نشست خبری در باغ گل رز,” میشل گفت. آن را ضعیف و به پایان رسید که او “انداخت مناسب hissy پس از به چالش کشیده شدن توسط دو زن خبرنگاران.”

“Coronavirus در حال حاضر به طور رسمی در کاخ سفید” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. “و من دروغ نمی گم — من تعجب نیست که این خوشه در آغاز استفان میلر ، این شخص همیشه داده شده عمده گاز-توسط-یک-بت vibes.” مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم حاضر به پوشیدن ماسک “حتی زمانی که ملاقات با یک گروه از افراد مسن و جانبازان جنگ جهانی دوم,” نوح گفت. “شما می توانید تصور زنده ماندن هیتلر تنها شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن? که خواهد بود به طوری anticlimactic. آن را بزرگ خواهد بود اگر بتمن ضرب و شتم زهر و سپس می میرد لغزش بر روی پوست موز است.”

همراه با “تلاش برای مرده-با چشم ذهن ترفند آمریکایی ها به فکر coronavirus را به سادگی از بین برود” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “به خصوص مجنون آخر هفته در توییتر” در اواخر شب‘s ست مایر بازگو کرد. “در روز یکشنبه به تنهایی او نوشته شده 126 توییتهایی و رسانهها از جمله بیش از 50 پیام های قبل از 8:30 صبح برای تلفن های موبایل مانند آن بود که یک روز مادر بزرگ.” تهمت بود در واقع خواسته جمعه اگر او تا به حال یک پیام برای امریکا مادران او گفت: “ما سرازیر شدن آب سیب زمینی-brained کالیگولا” به یک پاسخ “خیلی آشفته آن در واقع سخت به طور کامل درک فقط با گوش دادن.” بنابراین Meyers خواندن متن.

تویت “یک بار در هر 7.5 دقیقه” قابل توجه است از آن معنی است که مغلوب ساختن پیشی جستن “نادیده گرفته یک بیماری همه گیر و همسرش در روز مادر,” جیمی کیمل گفت. اما “من صرف برخی از روز مادر در توییتر دشمنی با” مغلوب ساختن پیشی جستن, بیش از حد, بیش از یک خارج از متن تصویری کیمل ارسال شده از پنس در روز پنج شنبه او توضیح داد. “خط پایین این است که من اشتباه بود او شوخی بود, من نمی دانم, من ساخته شده است یک اشتباه است.” شما می توانید به تماشای کیمل عذرخواهی “از انواع” در زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>