دیوان عالی کشور به شنیدن در مورد تصمیم گیری مذهبی پرورش-مراقبت سازمان می تواند رد هم جنس پدر و مادر

(واشنگتن) — دیوان عالی کشور گفت: آن را بشنود اختلاف بیش از یک فیلادلفیا آژانس کاتولیک است که نمی خواهد محل پرورش کودکان هستند.

قضات بررسی خواهد شد یک دادگاه تجدید نظر حکم که تایید این شهر تصمیم به توقف قرار دادن کودکان با قلمرو مذهبی اسقف اعظم از فیلادلفیا آژانس به دلیل آن را نمی خواهد اجازه زوج برای خدمت به پدر و مادر رضاعی.

3 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در فیلادلفیا اداره شهر نیست هدف این سازمان به دلیل باورهای مذهبی, اما در عمل تنها به اجرای خود nondiscrimination سیاست در مواجهه با آنچه به نظر می رسید به یک تخلف آشکار.

این مورد را نمی توان استدلال کرد تا از سقوط.

در میان مسائل مربوط به قضات را بالا این است که آیا به ابطال 30 ساله در دادگاه عالی تصمیم گیری است که اجازه نمی دهد که برای مذهبی معافیت از قوانین است که اعمال می شود به طور کلی و بیطرفانه به همه. فدرال مرمت آزادی مذهبی در قانون تصویب شده توسط کنگره برای مقابله با دادگاه حکم نمی شود به دولت های ایالتی و محلی عمل است.

فیلادلفیا قرارداد با آژانس کاتولیک خدمات اجتماعی منقضی شده است. اما این آژانس به دنبال حکم دادگاه نیاز شهرستان به تمدید قرارداد.

خدمات اجتماعی کاتولیک نمی گواهی ازدواج, ارتباط جنسی, دلیل, مذهبی, اصول, و آن را نیز اجازه نمی دهد که زوج های ازدواج نکرده که با هم زندگی می کنند به پرورش کودکان تحت برنامه های خود را.

آژانس کار کرده بود با این شهر برای سال, اما سیاست خود را تنها به این شهرستان توجه در مارس 2018 هنگامی که یک خبرنگار با Philadelphia Inquirer خواسته در مورد آن دادگاه تجدید نظر گفت.

سوال گزارش داد که کاتولیک خدمات اجتماعی قرار داده شده در حدود 260 کودکان و نوجوانان در سال 2017. فیلادلفیا قرارداد با بیش از دو دوجین سازمان است که برای کمک به پیدا کردن فاستر خانه برای حدود 5000 کودکان شهرستان سخنگوی گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>