دیوان عالی کشور به طور موقت بلوک های خانه از اخذ مولر هیئت منصفه مواد

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به طور موقت مانع از مجلس نمایندگان از به دست آوردن راز هیئت منصفه شهادت از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

دادگاه unsigned سفارش داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست برای حفظ قبلا نامعلومی جزئیات از بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016 را از دست قانونگذاران دموکرات حداقل تا اوایل تابستان است.

دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا به گسترش خود را نگه دارید و برنامه های مورد بحث در پاییز. اگر آن را ندارد, این احتمال وجود دارد که دولت قادر خواهد بود برای قرار دادن خاموش انتشار هر گونه مواد تا بعد از روز انتخابات. استدلال خود را حتی ممکن است محل را قبل از آمریکایی ها تصمیم می گیرید که آیا به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم.

برای قضات مشتاق برای جلوگیری از قطعی تاخیر می تواند به معنای هرگز نیاز به تصمیم گیری اگر هم تهمت از دست می دهد و یا جمهوری خواهان به دست آوردن مجدد کنترل از خانه در سال آینده. آن را سخت به تصور کنید که بایدن دولت شیء را به تبدیل بیش از مولر اسناد و مدارک و یا آمریکا همچنان به فشار برای آنها.

از دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن حکم در ماه مارس که اسناد و مدارک باید تبدیل شده چرا که کمیته قضایی مجلس نیاز برای مواد در بررسی آن از مغلوب ساختن پیشی جستن هرحال وزارت دادگستری منافع در حفظ راز شهادت.

مولر را در 448 صفحه گزارش صادر شده در مارس 2019, “متوقف کوتاه” برای رسیدن به نتیجه گیری در مورد تهمت رفتار از جمله این که آیا او مسدود عدالت برای جلوگیری از پله در خانه استیضاح قدرت دادگاه تجدید نظر گفت.

این کمیته قادر به متقاعد کننده استدلال می کنند که در آن نیاز به دسترسی به اساسی هیئت منصفه مواد را خود تعیین در مورد رئیس جمهور اقدامات دادگاه گفت.

این مواد در ابتدا به دنبال شدند در تابستان گذشته اما تا زمان دادگاه تجدید نظر حکومت در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود استیضاح توسط مجلس و تبرئه توسط سنا.

وزارت دادگستری گفت: در دیوان عالی کشور براده که دادگاه اقدام مورد نیاز بود در بخشی به دلیل خانه داده نشده است, و هیچ نشانه ای از آن “به فوریت نیاز به این مواد را برای هر جریان استیضاح بررسی است.”

خانه تا به حال به مخالفت با تاخیر بر این اساس است که تحقیقات خود را از تهمت بود در ادامه و در آن زمان است که از ذات به دلیل نزدیک شدن به انتخابات. جلسه فعلی از خانه به پایان خواهد رسید Jan. 3 و قانونگذاران منتخب در ماه نوامبر را به کرسی های خود را.

کمیته تحقیقات “امروز ادامه دارد و بیشتر توسعه یافته در پرتو حوادث اخیر” خانه گفت: قضات با استناد به “ورزش ممکن است نادرست نفوذ سیاسی” در تصمیم گیری به دنبال کوتاه زندان برای مغلوب ساختن پیشی جستن محرم راجر سنگ و پایان دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین با وجود دو گناه درخواست.

این مورد یکی از چندین جریان دادگاه اختلافات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره است.

دیوان عالی کشور شنیده استدلال هفته گذشته بیش از اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن حسابداران و بانک ها باید به نوبه خود بیش از سوابق مالی به خانه کمیته ها. دولت را مورد اما حمایت رئیس جمهور است.

دادگاه تجدید نظر نیز وزن که آیا مشاور سابق کاخ سفید همین McGahn به نظر می رسد باید قبل از این کمیته برای پاسخ به سوالات مربوط به مولر بررسی است. و وزارت دادگستری گفته است: “از دیوان عالی کشور به مرحله و کشتن یک طرح دعوی در دادگاه ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور غیر قانونی بهره ریاست جمهوری خود را از طریق لوکس واشنگتن هتل.

مولر گزارش مفصل چند تعاملات بین 2016 تهمت کمپین و روسیه و بررسی چندین قسمت مربوط به رئیس جمهور به صورت بالقوه انسداد عدالت است. مولر گفت: او تیم را پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین کمپین و کرملین به نکته انتخابات هر چند تیز اشاره کرد که او نمی تواند تبرئه رئیس جمهور برای انسداد است.

بخشهایی از این گزارش شد نا گهان از جمله هیئت منصفه شهادت و مواد که مولر گفت: آسیب می تواند در حال انجام تحقیقات و یا تجاوز بر حریم خصوصی اشخاص ثالث.

هیئت منصفه شهادت است که به طور معمول درمان به عنوان راز در بخشی به حفاظت از حریم خصوصی افرادی که متهم هستند و یا در نظر گرفته شده محیطی برای تحقیقات جنایی. اما چند استثنا اجازه می دهد مواد به بیش از تبدیل از جمله آن است که اگر در ارتباط با یک پرونده قضایی اقدام.

دادگاه های پایین با موافقت نمایندگان مجلس که استیضاح در نظر گرفته شده است قضایی اقدام رد وزارت دادگستری استدلال به خلاف.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>