(واشنگتن) — دیوان عالی کشور سوم بعد از شنیدن استدلال از طریق تلفن خود را برای اولین بار شانس در بالا مورد مشخصات این یکی مربوط به قانون مراقبت مقرون به صرفه.

قضات در حال شنیدن یک اختلاف پنج شنبه در مورد تهمت قوانین دولت است که اجازه می دهد بیشتر به کارفرمایان که به استناد مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه کنترل تولد برای زنان است.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دادگاه عالی بوده و شنیدن استدلال از طریق تلفن با فایل صوتی استدلال موجود زنده برای اولین بار. روز دوشنبه در دادگاه شنیده می شود یک مورد در مورد Booking.com’s توانایی علامت تجاری نام خود را و در روز سه شنبه مورد بود در مورد پول فدرال برای مبارزه با ایدز در سراسر جهان است.

ریسک بالاتر شنبه هنگامی که دادگاه نیز برای اولین بار شنیدن دو استدلال. جلسه انتظار می رود برای حدود دو ساعت است.

همچنین قابل ذکر روز چهارشنبه: عدالت اموزش Bader Ginsburg برنامه ای برای شرکت در استدلال از یک مریلند بیمارستان. دادگاه گفت: جمعه شب که Ginsburg در بیمارستان بستری شد با عفونت ناشی از سنگ کیسه صفرا و انتظار در بیمارستان برای یک یا دو روز.

اختلاف قبل از دادگاه روز شنبه ناشی از رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مراقبت های بهداشتی که تحت آن اکثر کارفرمایان باید پوشش کنترل تولد به عنوان یک پیشگیری کننده خدمات بدون هیچ هزینه ای برای زنان در برنامه های بیمه درمانی.

دولت اوباما معاف کلیساها و خانه عبادت مانند کلیساها و کنیسه ها و مساجد از نیاز. و آن ایجاد یک روش که توسط آن شرعا سازمان های وابسته از جمله بیمارستان ها دانشگاه ها و موسسات خیریه می تواند انتخاب کردن از پرداخت برای پیشگیری از بارداری, اما زنان در برنامه های سلامت خود را هنوز دریافت هیچ هزینه کنترل تولد. برخی از گروه ها در حالی است که انتخاب کردن روند همچنان به نقض باورهای دینی خود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در سال 2017 اعلام کرد تغییر قانون است که اجازه می دهد تا بسیاری از شرکت ها و سازمان های مذهبی و یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از پوشش کنترل تولد بدون ارائه جایگزین خیابان برای پوشش. قوانین نهایی شد در سال 2018 است. دولت برآورد کرده است که تغییر خواهد تاثیر حدود 70,500 زنان که از دست دادن پوشش پیشگیری از بارداری در یک سال به عنوان یک نتیجه.

نیوجرسی و پنسیلوانیا به چالش کشیده قوانین در دادگاه و قاضی مسدود شده و آنها را از رفتن به اثر. قاضی در بر داشت دولت نه دنبال روش های مناسب برای صدور قوانین است. یک دادگاه تجدید نظر موافقت کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دیوان عالی کشور به مرحله آیا به عنوان خواهر کوچک فقیر منظور از روم راهبه کاتولیک بود که ابزاری در به چالش کشیدن دولت اوباما قوانین.

حتی اگر تهمت قوانین باقی می ماند مسدود حکم یک قاضی فدرال در تگزاس در ماه ژوئن در حال حاضر اجازه می دهد تا بسیاری از افرادی که در اعتراض به پوشش پیشگیری از بارداری برای جلوگیری از انجام این کار است.

چهارشنبه دوم استدلال رایگان سخنرانی مورد مربوط به یک سال 1991 قانون با هدف حمایت از مصرف کنندگان از ناخواسته تماس های تلفنی. سازمان های سیاسی که می خواهید به استفاده از خودکار تماس برای انجام کارهایی مانند برقراری تماس برای تشویق مردم به رای دادن به چالش کشیده قانون به عنوان نقض متمم اول قانون اساسی.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im