دیوان عالی تهمت می توانید در ادامه اجرای 'باقی می ماند در مکزیک' سیاست پناهندگی

(واشنگتن) — دیوان عالی کشور روز چهارشنبه گفت: این امر اجازه می دهد که برگ برنده دولت برای ادامه اجرای یک سیاس

توسط PATRIS-FUN در 21 اسفند 1398

(واشنگتن) — دیوان عالی کشور روز چهارشنبه گفت: این امر اجازه می دهد که برگ برنده دولت برای ادامه اجرای یک سیاست است که باعث می شود asylum-seekers صبر در مکزیک به ایالات متحده جلسات دادگاه با وجود پایین احکام دادگاه که سیاست احتمالا غیر قانونی است.

قضات' سفارش بیش از یک رای مخالف با عدالت Sonia Sotomayor, لغو پایین تر حکم دادگاه است که باید مسدود سیاست حداقل برای مردم پس از رسیدن به گذرگاه های مرزی در آریزونا و کالیفرنیا.

دادگاه عالی عمل آمد یک روز قبل از دادگاه پایین تر بود به اثر گرفته اند. در عوض "باقی می ماند در مکزیک" سیاست در نیروی باقی خواهد ماند در حالی که طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن نقش آن در دادگاه است.

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو حکم کرد که سیاست شناخته شده رسما به عنوان "مهاجر حفاظت پروتکل" احتمالا غیر قانونی تحت قانون ایالات متحده برای جلوگیری از فرستادن افراد به کشورهایی که در آنها زندگی و یا آزادی خواهد بود تهدید به دلیل نژاد و مذهب و ملیت و عقاید سیاسی و یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص.

حدود 60000 پناهندگی پناهجویان شده اند بازگشت به مکزیک به صبر برای موارد خود را به باد طریق مسدود مهاجرت به ایالات متحده دادگاه پس از سیاست معرفی شد در ژانویه 2019 در سن دیگو و بعد گسترش در سراسر مرز.

"دادگاه تجدید نظر به صراحت اعلام کرد این سیاست به طور غیر قانونی است. دیوان عالی کشور نیز گفت:" جودی Rabinovitz یک اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل که نشان دهنده پناهندگی پناهجویان و مهاجران حمایت از گروه های در مورد. "پناهندگی پناهجویان در صورت خطر و آسیب های جبران ناپذیری هر روز این فاسد شدن سیاست های باقی مانده در اثر."

وزارت دادگستری گفت: دادگاه عالی به منظور بازگرداندن "دولت توانایی مدیریت جنوب غربی مرز و کار همکاری با دولت مکزیک به آدرس مهاجرت های غیر قانونی."

حقوق بشر برای اولین بار یک گروه مدافع که مخالف سیاست گفت: آن یافت می شود بیش از 1000 عمومی گزارش آدم ربایی, شکنجه و تجاوز به عنف و ضرب و جرح از پناه جویان بازگشت به مکزیک.

دولت در دادگاه گفت که در مقالات بیش از 36 ، 000 60 ، 000 موارد تا به حال حل و فصل شده است در دادگاه مهاجرت. پناهندگی اعطا شده است در کمتر از 1 ٪ از موارد که تصمیم گرفته شده اند. تنها 5 درصد توسط وکلای بسیاری از آنها تمایلی به بازدید از مشتریان در مکزیک است.

دولت استدلال کرده بود که هزاران نفر از مهاجران خواهد راش مرز اگر دادگاه عالی نیست ،

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب