دیوان عالی کشور: همجنسگرایان کارکنان نمی تواند اخراج بر اساس گرایش جنسی ، هویت جنسی

یک تقسیم ایالات متحده دیوان عالی کشور حکم داد که قانون فدرال محافظت همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران از کار تبعیض در تصمیم گیری است که به میلیون ها نفر از همجنسگرایان جدید حقوق مدنی.

محافظه کار عدالت نیل Gorsuch و قاضی جان رابرتز پیوست دادگاه چهار لیبرال ها در یک 6-3 اکثریت تفسیر دیرینه فدرال ممنوعیت تبعیض جنسی در محل کار برای پوشش تعصب و بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

این تصمیم می تواند گسترده عملی تاثیر است. بیش از نیمی از ایالات آمریکا نیست پوشش گرایش جنسی و هویت جنسیتی از طریق خود قوانین ضد تبعیض. بیش از نیمی از کشور 8 میلیون همجنسگرایان کارگران زندگی در آن کشورها با توجه به دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که ویلیامز موسسه.

ادامه مطلب: 9 دیوان عالی کشور نقطه عطفی موارد که شکل LGBTQ حقوق در امریکا

پیروزی برای حقوق بشر در می آید و حتی پس از دیوان عالی کشور معطوف به راست با دو ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مواردی که قبل از دادگاه و پنجه مرکزی طنز در مبارزه بر حقوق بشر. حتی اگر دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سراسر کشور در سال 2015 همجنسگرایان مردم هنوز هم می توانست اخراج از شغل خود و در خیلی از کشور است.

نوشتن برای دادگاه Gorsuch گفت: نمایندگان مجلس که پیش نویس حقوق مدنی سال 1964 عمل “ممکن است پیش بینی خود را به کار خواهد منجر به این نتیجه خاص.” اما او گفت: این زبان از قانون که میله تبعیض بر اساس “جنس” اما نمی به صراحت ذکر گرایش جنسی یا هویت جنسیتی روشن بود.

“محدودیت های تدوین کنندگان’ تخیل عرضه هیچ دلیلی برای نادیده گرفتن قانون خواسته,” او نوشت. “تنها کلمه نوشته شده است و همه افراد حق دارند به آن بهره مند شوند.”

قضات با توجه به سه پرونده های حقوقی. دو گی-حقوق موارد درگیر گرجستان شهرستان متهم شلیک به یک مرد به خاطر او همجنسگرا است و در حال حاضر از بین رفته نیویورک چتربازی شرکت که گفته میشود اخراج یک استاد به دلیل گرایش جنسی.

این نما-حقوق مورد نگران میشیگان تشییع جنازه-صفحه اصلی زنجیره ای است که از کار اخراج Aimee است. او به عنوان آماده سازی برای شروع زندگی آشکارا به عنوان یک زن. استفن درگذشت مارس 12 به دیوان عالی کشور شد و تعمق بیش از او مورد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>