دیوان عالی کشور کوره وکلای موارد مهم مربوط به تهمت سوابق کسب و کار

ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور روز سه شنبه به نظر می رسد تقسیم آنها به عنوان وزن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای جلوگیری از دموکراتیک به رهبری کنگره پانل از گرفتن پرونده های مالی خود را با دادگاه اکثریت محافظه ظاهری با تمرکز بر روی پتانسیل آزار و اذیت از رئیس جمهور توسط نمایندگان مجلس.

در مرحله نهایی مسابقات مهم بیش ریاست جمهوری قدرت قضات خواسته پرسش های دشوار از یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن و وزارت دادگستری وکیل که هر دو به دنبال توجیه عدم تطابق با احضاریه توسط سه مجلس نمایندگان کمیته های مالی ، اما قضات نیز فشرده یک وکیل برای خانه به توضیح دهد که چرا احضاریه نمی شد به سادگی آزار و اذیت جمهوری خواه رئیس جمهور.

سه ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از حذف از دفتر در مجلس سنا استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا می خواهید دیوان عالی کشور به تایید خود را گسترده مشاهده از قدرت ریاست جمهوری که به شدت محدود توانایی کنگره برای انجام نظارت از رئیس جمهور و دادستان به بررسی آنها.

نه قضات شنیده دهان استدلال به مدت بیش از 90 دقیقه با تلفنی بیش از تلاش های کمیته های کنگره برای به دست آوردن سوابق در یک جفت از موارد که آزمون قدرت کنگره برای انجام نظارت از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بلوک اجرای احضاریه توسط این کمیته به دنبال پرونده های مالی خود را از Ncmec LLP دیرین خود شرکت حسابداری و دو بانک, دویچه بانک و یک سرمایه است.

قضات خواسته مجلس را وکیل که آیا کنگره باید محدود شود در صدور احضاریه به طوری که برای منحرف کردن اذهان نیست یک رئیس جمهور و یا نا امید از انجام وظایف رسمی خود را.

دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور صحبت می کند پس از یک حکم در این Harvey Weinstein تجاوز به عنف در دادگاه Feb. 24, 2020. ونس را درخواست کرده است دسترسی به تهمت سازمان اسناد هر چند روشن نیست که چه کسی و یا چه دولت علاقه مند است در کاوش. (Craig Ruttle/آسوشیتد پرس)

آنها قضات پس از آن باز دهان و دندان بحث در مورد سوم که درگیر تهمت پیشنهاد برای جلوگیری از اجرای یک شهر نیویورک دادستان حکم برای پرونده های مالی خود را. دادگاه های پایین در واشنگتن و نیویورک در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن در هر سه مورد.

مورد سوم مربوط به یک حکم صادر شده برای Ncmec برای اطلاعات مشابه از جمله اظهارنامه مالیاتی به عنوان بخشی از یک هیئت منصفه در رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام توسط دفتر دادستان منطقه منهتن سایرس ونس یک دموکرات است.

خانه قدرت در زیر میکروسکوپ

دادگاه 5-4 محافظه کار اکثریت از جمله دو نفر از قضات منصوب تهمت نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. لیبرال قاضیان به نظر می رسید بیشتر دلسوز به سمت خانه موقعیت اگر چه آنها نیز نگرانی در مورد پتانسیل عدم محدودیت در توانایی خود را به حکم رئیس جمهور سوابق شخصی.

قضات تردید تهمت وکیل پاتریک Strawbridge در مورد اینکه آیا نمایندگان مجلس تا کنون می تواند حکم یک رئیس جمهور سوابق مالی. محافظه کار قاضی جان رابرتز سوال Strawbridge در دامنه گسترده ای از استدلال خود را.

“آیا شما هر تن قدرت در خانه به احضاریه و مقالات شخصی از رئیس جمهور؟” رابرتز پرسید.

Strawbridge گفت: آن را “دشوار است تصور کنید که” یک وضعیت که در آن است که می توان توجیه کرد.

رابرتز سوال به نظر می رسید برای ابراز شک و تردید است که کنگره تا به حال هیچ قدرت به صدور احضاریه و یا این که دادگاه می تواند حدس دوم آن انگیزه برای انجام این کار در حالی که همچنین شک که کنگره قدرت بی حد و حصر.

“باید یک دادگاه بود کاوش فرایندهای ذهنی از قانونگذاران ؟ باید اعضای خانه کمیته ها منوط به عبور از آزمون چرا شما واقعا به دنبال این اسناد و مدارک؟” رابرتز خواسته وزارت دادگستری وکیل جفری دیوار.

ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور مطرح و برای گروه خود پرتره در Nov. 30, 2018. نشسته از چپ به راست: Stephen Breyer, کلارنس توماس رئیس دادگستری John G. رابرتز, اموزش Bader Ginsburg و ساموئل Alito جونیور در ردیف عقب از راست به چپ: Neil Gorsuch, Sonia Sotomayor النا کاگان و برت Kavanaugh. (جیم جوان/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال کرده اند که در این کنگره پانل های تا به حال هیچ قدرت به صدور احضاریه و تا به حال هیچ مدرک معتبر قانونی دلیلی برای دنبال پرونده.

رابرتز همچنین به نظر می رسید شک و تردید از استدلال توسط یک خانه وکیل که قانونگذاران باید گسترده اقتدار به بررسی یک رئیس جمهور هدف از نوشتن قوانین.

“آزمون خود را است یک آزمون است. این یک محدودیت” رابرتز گفت: خانه مشاوره داگ نامه. عدالت گفت: خانه مورد نیاز را به حساب است که آن را در برخورد با دیگر شرکت برابر شاخه ای از دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف سایر اخیر رئیس جمهور کاهش یافته است به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و دیگر سوابق مالی است که می تواند نور را در خود خالص ارزش و فعالیت های خانواده اش املاک و مستغلات شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است. محتوای این پرونده همچنان پایدار و راز از ریاست جمهوری خود.

نگرانی در مورد ماهیگیری اعزامی

Gorsuch ابراز نگرانی در مورد نمایندگان مجلس با سوء استفاده از این حکم فرایند و ماهیگیری به صورت غیر قانونی انجام توسط یک رقیب سیاسی.

“به طور معمول ما با استفاده از اجرای قانون ابزار مانند احضاریه به بررسی جنایات شناخته شده و نه به دنبال افراد برای پیدا کردن جنایات” Gorsuch گفت.

عدالت Stephen Breyer منصوب دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 1994 سوال که آیا در رویکرد های گرفته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا کنگره می شده اند قادر به درستی بررسی رسوایی واترگیت از دهه 1970 تحت ریاست جمهوری ریچارد نیکسون.

مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات با Gorsuch چپ و Kavanaugh در دولت از آدرس اتحادیه در فوریه. 5, 2019. Gorsuch و Kavanaugh منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

اما Breyer همچنین ابراز نگرانی نامه نمی تواند استناد بالقوه محدودیت در کنگره سوالات.

عدالت النا کاگان که منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2010 اشاره کرد که در آن سوابق شخصی نگران هستند “رئیس جمهور این است که فقط یک مرد است.”

“آنچه به نظر من شما درخواست ما انجام دهید این است برای قرار دادن یک نوع از 10-تن وزن در مقیاس بین رئیس جمهور و کنگره و اساسا به آن غیر ممکن است برای کنگره به انجام نظارت و انجام توابع آن” کاگان گفت Strawbridge.

محافظه کار قضات به ظاهر متفاوت در مورد اینکه آیا دادگاه نقشی در کاوش انگیزه های پشت این احضاریه. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفته اند پروب در نظر گرفته شده برای رئیس جمهور برای بررسی تخلف در حالی که خانه های آن در پیگیری از پتانسیل قانون مبارزه با فساد.

احکام هفته دور

رابرتز و Gorsuch به نظر می رسد تردید در مورد دوم حدس زدن کنگره در حالی که عدالت کلارنس توماس و عدالت ساموئل Alito تر به نظر می رسید شک و تردید در مورد دموکراتها انگیزه.

“چرا ما باید نه تسلیم به خانه نمایش خود را در آن قانونی مقاصد?” Gorsuch پرسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل جی Sekulow, دیده می شود در طول سنا استیضاح دادگاه استدلال شنبه در مقابل ایالت نیویورک پیشنهاد برای به دست آوردن سوابق از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

دیوار گفت: اجازه دادن به خانه احضاریه را به رئیس جمهور بودن “آزار” در مورد زندگی شخصی خود است.

“پتانسیل به آزار و اذیت و تضعیف رئیس جمهور به عنوان رئیس جمهور ساده” دیوار گفت: قضات. “این است که بسیار به بپرسید که قبل از خانه به کنکاش رئيس جمهور در زندگی شخصی آن را توضیح می دهد که در برخی از راه آنچه که قوانین آن را در نظر دارد و به همین دلیل به آن نیاز دارد رئیس جمهور اسناد در خاص است. این احضاریه در اینجا حتی نمی آیند.”

خانه کمیته ها باید گفت: آنها به دنبال این مواد به عنوان بخشی از تحقیقات به پتانسیل پولشویی توسط بانک ها و به, آیا تهمت های متورم و تخلیه برخی دارایی در صورتهای مالی به عنوان سابق خود وکیل شخصی است گفت: در بخشی به کاهش مالیات بر املاک و مستغلات.

این به احتمال زیاد دادگاه هفته به تولید و احکام آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>