دیوان عالی کشور متوقف آلاباما اجرای ناتانیل جنگل پس از آن می توانید نقد و بررسی درخواست تجدید نظر خود را

(آتمور Ala.) — آلاباما راه اندازی شد به قرار دادن به مرگ یک زندانی دوشنبه شب برای 2004 slayings از سه افسر پلیس به ضرب گلوله توسط یک مرد دیگر در یک مظنون مواد مخدر ، دیوان عالی ایالات متحده متوقف اجرای طرح حداقل به طور موقت به بررسی درخواست تجدید نظر خود را.

ناتانیل جنگل, 43, برنامه ریزی شده بود برای دریافت یک تزریق کشنده در زندان ایالتی در آتمور, آلاباما, مگر اینکه فرماندار و یا دادگاه در نهایت دخالت کند.

در واشنگتن دیوان عالی کشور اعلام کرد که ماندن اجرای آن برنامه ریزی شده بود برای 6 p. m. EDT به در نظر گرفتن درخواست تجدید نظر خود را. یک جمله بیانیه نمی استادانه درست شده در چه مدت اقامت خواهد در اثر باقی می ماند به عنوان مقامات آلاباما در انتظار کلمه در مورد اینکه آیا آنها ادامه بعد.

دادگاه گفت که حکم اعدام بود “ماند در انتظار نظم بیشتر” از دادگاه است.

جنگل و کری اسپنسر متهم به قتل پایتخت و محکوم به مرگ در slayings از سه بیرمنگام افسران. مرگ و میر خود را در یک تگرگ گلوله را لرزاند, آلاباما, بزرگترین شهر در سال 2004. کارلوس اون هارلی A. Chisolm سوم و Charles R. بنت درگذشت در حالی که تلاش برای خدمت به بزه حمله های داخلی حکم در جنگل.

دادستان گفت: اسپنسر بود triggerman در قتل باز کردن آتش بر روی افسران با یک تفنگ قوی در داخل آپارتمان اما جنگل محکوم شد به عنوان همدست است.

حامیان از جمله از رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور برپا آخرین لحظه درخواست تجدید نظر به اعدام به عنوان موردی که جلب توجه ملی. حامیان استدلال کرد که اسپنسر گفت که او تنها فرد مسئول تیراندازی و جنگل دریافت یک محاکمه ناعادلانه در سال 2005.

“او است که در واقع گناه” جنگل’, خواهر, پاملا جنگل به خبرنگاران گفت: در خارج از زندان است. “کری اسپنسر واقعی تیرانداز اعلام کرده چند بار که او آن را در خود را بدون کمک کند برای هر کسی است.” اسپنسر گفت: تجدید نظر در یک مقاله در مورد این مورد که جنگل شد “100% بی گناه است.”

“کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی است. آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟” مارتین لوتر کینگ سوم نوشت: به آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey.

به گزارش ایسنا ، Doug Jones سابق دادستان فدرال توییتی پنج شنبه که او معتقد بود که “تاخیر موجه است برای ارائه یک بررسی کامل از تمام حقایق و شرایط واقعا اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است.” جونز گفت: او رسیده به Ivey را برای بیان نگرانی های خود را در مورد این پرونده است.

شهادت نشان داد ماموران با نزدیک شدن به یک خانه کوچک که در آن جنگل و اسپنسر معتقد بودند برای مقابله با مواد مخدر; حداقل دو نفر دیگر نیز در داخل. پس از صحبت کردن به جنگل از طریق درب پشت اوون و Chisholm وارد شده است. وکلای دولت نوشت: در دادگاه براده که جنگل گفت: او تسلیم شدن به افسران و به زودی پس از اسپنسر باز آتش پرقدرت زیاد.

اوون 58 و Chisholm, 40, مرده یافت شد در آشپزخانه فقط در داخل درب عقب و بنت 33 بود به ضرب گلوله در نزدیکی درب جلو. یک چهارم افسر زخمی شد اما جان سالم به در برد.

دادستان استدلال جنگل نقش مهمی در slayings و اغوا ماموران به آپارتمان.

آلاباما دادستان کل استیو مارشال خواسته بود Ivey اجازه دهید به اعدام ادامه دهید. “اگر جنگل نبود تیرانداز او به سختی بی گناه, اطرافیان,” مارشال نوشت: در نامه ای به Ivey.

جنگل’ وکلا ناموفق به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را با این استدلال او بی اثر وکیل و دادگاه تا به حال چند خطا از جمله پذیرش متن آهنگ و نقشه های گرفته شده از سلول خود در حالی که او در انتظار محاکمه است. دولت وکیل مدافع گفت که در حالی که جنگل شد و در انتظار محاکمه نمایندگان یک نقاشی از یک گلوله خورده ماشین پلیس خود را در سلول زندان و آهنگ شعر در مورد قتل مانند “آیا شما تا کنون شنیده ام از یک killa من رها خوک مانند کری اسپنسر.”

جنگل’ وکیل مدافع در روز پنج شنبه پرسید: دیوان عالی ایالات متحده به ماندن اجرای بیش از آنچه به آنها گفته شد فقدان اطلاعات داده شده به زندانیان هنگامی که آنها تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا نیتروژن هیپوکسی — اعدام به روش مجاز اما هنوز اجرا نشده توسط دولت خواهد بود مورد نظر خود را اعدام گرديد. جنگل انتخاب نشده روش. وکیل مدافع گفت: زندانیان نمی دانند که می تواند زمان خود را اعدام است. دولت است و نه برنامه ریزی اعدام برای زندانیان که برداشت نیتروژن به این دلیل که دولت توسعه یافته نیست این روش.

جدا ماندن درخواست ثبت شده با دادگاه در روز پنج شنبه شب استدلال جنگل تا به حال بی اثر مشاور برای محاکمه او و بسیاری از درخواست تجدید نظر خود را.

ملت را بالا دادگاه تا به حال هیچ پاسخ فوری.

هیچ تاریخ اعدام تعیین شده است برای Spencer که به اعدام محکوم شده قبل از جنگل است و در انتظار اعدام در Holman زندان است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>