دیوان عالی کشور ارائه می شود 2 پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تسریع حذف از مهاجران

به عنوان Facebook چهره یک آگهی تحریم رئیس جمهور NAACP است انفجار پلت فرم به عنوان یک تهدید برای دموکراسی است.

انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی است که در میان سازمانهای مدافع حقوق مدنی در پشت یک کمپین برای شرکت ها برای توقف تبلیغات در Facebook در ماه ژوئیه; آنها خواستار Facebook به تغییر سیاست های خود و اقدام علیه “نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت” بر روی پلت فرم.

“آنها اجازه داده اند یک کشور خارجی برای دخالت ما در انتخابات” NAACP رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جرثقیل جانسون گفت: MSNBC در روز پنج شنبه. “آنها دامن زده شعله های آتش نفرت نژادی و تغییر این دوره از دموکراسی ما و آنها حاضر به انجام هر چیزی در مورد آن. … آنها احتمالا یکی از بزرگترین تهدیدات برای دموکراسی که ما می بینیم.”

برخی از شرکت هایی که مورد حمایت “توقف نفرت برای سود” آگهی تحریم Facebook شامل Ben & jerry’s و شمالی. Facebook “را باید روشن و بدون ابهام اقدامات برای جلوگیری از پلت فرم آن از استفاده می شود برای گسترش و تقویت نژاد پرستی و نفرت,” Ben & jerry’s گفت: در این هفته. Axios می نویسد تحریم “به احتمال زیاد نمی خواهد صدمه زدن به خط پایین شرکت در کوتاه مدت” اما “تبدیل می شود تا فشار سیاسی” در Facebook پیش از انتخابات.

Rev. Al Sharpton نیز صحبت کرد و MSNBC در روز پنج شنبه اشاره کرد او و جانسون اند هر دو ملاقات خصوصی با Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

“ما به زوکربرگ خانه تا به حال یک جلسه با چند ساعت” Sharpton گفت. “…ما سعی کردیم به همین دلیل با آنها و آنها نمی خواهد آن را انجام دهد.”

رهبران حقوق مدني از جمله از NAACP قبلا لعنتی زوکربرگ پس از صحبت با او در مورد اینکه چرا Facebook گرفته پایین پست توسط رئیس جمهور تهمت که توییتر پرچم برای تجلیل کردند. این گروه به نام زوکربرگ توضیحات “غیر قابل درک است.” برندان فردا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>