دیوان عالی کشور استدلال بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی نقطه به نقطه ایدئولوژیک تصمیم گیری تقسیم

مردم از خم اورگان یکی قرنطینه گزینه های سرگرمی است که هیچ کس دیگری می کند: باز فیلمهای تصویری فروشگاه جهان تنها.

20-سال-فروشگاه شد و تنها فروشگاه بیش از یک سال پیش, گزارش, معاون, اخبار, و آن را موفق به نگه داشتن شناور در جهانی همه گیر. هیچ یک از فروشگاه ده به علاوه کارکنان گذاشته شد و آنها همچنان به دریافت حقوق از طریق بستن و دوباره دهانه است که رخ داده است در حالی که آنها را نمیفهمد بهترین شیوه های ایمنی برای کارکنان و مشتریان است.

برای اولین بار آنها تبدیل به منظقه خدمات. مشتریان می توانند با تماس فیلمهای به درخواست و پرداخت هزینه برای یک فیلم و نشان می دهد تا در فروشگاه برای دریافت مقادیر دی وی دی در یک کیسه Ziplock. “ما یک مقدار زیادی از وقت آزاد و بزرگ زیادی rec ها (برای تماس گیرنده),” فروشگاه اشاره کرد در Instagram.

داخل فروشگاه باز است به 10 مشتریان در یک زمان با چند اقدامات ایمنی در محل. مدیر کل Sandi هاردینگ گفت: یکی از مشتری اشاره کرد او سپاسگزار بود به مرور از او به عنوان “نمی تواند تلنگر از طریق Netflix یک بار دیگر.”

هاردینگ خودش خریدهای جدید منتشر شده از فروشگاه های وال مارت و هدف از این فروشگاه توزیع کننده دی وی دی از کسب و کار رفت. در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر مردم اجاره شیوع و سرایت, او گفت: , معاون, اما در حال حاضر آنها تبدیل به کلاسیک مانند جایی در زمان و ایندیانا جونز سری.

او مطمئن نیست اگر مدل پایدار است اما بعد از آن دوباره آنها outlasted هر بمب دارای قدرت تخریبی در این سیاره است. “ما نمی پایین بدون مبارزه,” او گفت:. در ادامه مطلب معاون اخبار. تیلور واتسون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>