حامیان متهم در قتل ایرلند شمالی روزنامه نگار درگیری با پلیس

یک زن 52 ساله به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه در ایرلند شمالی در ارتباط با قتل شلیاق McKee, یک روزنامه نگار کشته در طی یک شورش مربوط به ارتش جمهوریخواه ایرلند مخالفان در سال گذشته است.

پل مک اینتایر شده است به اتهام قتل, اگر چه پلیس می گویند که آنها بر این باورند چند نفر درگیر شدند و آنها هنوز هم به دنبال “شواهد را مسلح به عدالت است.”

McKee, 29 بود رعایت ضد شورش پلیس در لندندرری, همچنین شناخته شده به عنوان دری که او کشته شد در مارس 2019. جدید ایرا, یک گروه شبه نظامی مخالف ایرلند روند صلح گفت: اعضای خود را به ضرب گلوله McKee حادثه در حالی که با شلیک پلیس.

مک اینتایر وکیل Derwin هاروی گفت: یک جلسه در لندندرری دادستانی دادگاه در روز پنج شنبه که مشتری خود متهم شده بود از برداشتن روده از این گلوله ها که به کشته شدن McKee.

حامیان مک اینتایر این مرد به اتهام قتل روزنامه نگار شلیاق McKee, کشمکش با پلیس در خارج از لندندرری دادستانی دادگاه در روز پنج شنبه. (چارلز McQuillan/گتی ایماژ)

حامیان مک اینتایر — برخی از نشانه هایی است که خواندن و سیاسی “گروگان” و “انگلیسی قربانی” — scuffled با پلیس در خارج از دادگاه قبل از جلسه. او رد شد وثیقه است و به نظر می رسد در دادگاه دوباره در فوریه. 27.

McKee کشتن باعث گسترده شوک در یک منطقه هنوز زخم دهه خشونت شناخته شده به عنوان مشکلات که در آن بیش از 3500 نفر کشته شدند.

McKee شد به طور فزاینده ای تاثیر گذار روزنامه نگار که نوشته بود با قدرت در مورد رشد, گی در ایرلند شمالی و مبارزات نسل از “آتش بس نوزادان” مطرح شده پس از سال 1998 جمعه صلح توافق به پایان رسید که سه دهه از خشونت های فرقه ای.

صدها نفر از مردم با حضور McKee مراسم تشییع جنازه از جمله نخست وزیران بریتانیا و ایرلند و رهبران سیاسی از ایرلند شمالی پروتستان و کاتولیک جوامع است. مرگ او انگیزه یک تلاش موفق به گرفتن اختلافات سیاستمداران برای احیای ایرلند قدرت های دولت که نهایتا در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>