‘Superforecasters’ در حال ساخت به طرز مرموزی پیش بینی های دقیق در مورد COVID-19. رهبران ما می توانند یاد بگیرند از رویکرد خود

Wمرغ دکتر آنتونی Facui گفت: در اواخر ماه مه که وجود دارد یک “فرصت خوب” یک COVID-19 واکسن آماده خواهد شد در پایان این سال, Steve راث به شدت می خواستم به او اعتقاد دارند. راث 74 ساله نیویورکر که تحمل تب و ذات الریه و اضطراب در حالی که مبارزه با این ویروس می خواهد زندگی را به بازگشت به حالت عادی به همان اندازه به عنوان هر کسی. و او احترام Fauci های دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID), “افتضاح” او می گوید. اما او فقط فکر نمی کند Facui جدول زمانی واقع بینانه است. در عوض او با قرار دادن خود ضرب المثلی پول در اواسط 2021.

“مانند هر کس دیگری من می خواهم برای دیدن یک واکسن امروز می گوید:” راث. “اما آنچه در دنیای واقعی است؟”

راث یک نیمه بازنشسته بازار محقق نمی biostatistician یا اپیدمیولوژی و به سختی به نظر می رسد این نوع از شخص شما می خواهم برای رفتن به بینش واکسن تولید می باشد. اما در اوقات فراغت خود را راث moonlights به عنوان یک “superforecaster”— یک عضو از یک گروه از مردم عادی که جای تعجب پیش بینی های دقیق برای پیش بینی شرکت خوب قضاوت, Inc. در ماه های اخیر و کسب و کار و دولت ها و نهادهای دیگر کار کرده اند با superforecasters مانند راث برای کمک به آنها در درک چگونگی COVID-19 شیوع ممکن است آشکار.

که یک گروه از نیمه حرفه ای پیش بینی خواهد به نحوی دقیق و بینش به هر چیزی به عنوان پیچیده و مهم است که این بیماری همه گیر کوروناویروس برای تلفن های موبایل مانند مسائل علمی تخیلی و یا حتی تاریخ باستان—مانند seers از پیر گفت که اقبال به پادشاهان و اشراف. اما این تیم در پشت قضاوت خوب, Inc. و سازمان آن چرخید از (تحقیق و ابتکار خوب قضاوت پروژه) می گویند که آنها در حال ایجاد یک سیستم سخت برای شناسایی استعداد پیش بینی و جوش توانایی های خود را. شرکت superforecasters سال تحت آزمایش قبل از آنها آورده بر روی این تیم در روزهای اولیه از طریق مسابقات با حمایت مالی هوش پروژه های تحقیقاتی پیشرفته فعالیت و در حال حاضر در باز-به-این-عمومی پیش بینی سایت قضاوت خوب باز است. تحت مدل فعلی بهترین پیش بینی در قضاوت خوب باز دعوت به یک جامعه آنلاین از superforecasters که در آن آنها می توانند با اشتراک گذاشتن ایده ها و کمک پیش بینی های خود را به یک سیستم است که مصالح خود را پیش بینی. قضاوت خوب را به مشتریان پرداخت برای پاسخ به سوالات است که مهم هستند برای تصمیم گیرندگان است; superforecasters جمع آوری سهم از درآمد. (دیگر پیش بینی خدمات از جمله Metaculus استفاده از مدل های مشابه اگر چه مانند قضاوت خوب باز Metaculus جامعه باز است به هر کسی; Metaculus همچنین وزن آن همه کاربران ورودی دادن وزن بیشتر به بهتر پیش بینی.)

باز قضاوت را superforecaster تیم پیشینه موفقیت داشتن ساخته شده و پیش بینی های دقیق در مورد حوادث جهان مانند تصویب بریتانیا Brexit رای در سال 2020 عربستان سعودی تصمیم به بخشی از آن شرکت ملی گاز در سال 2019 و وضعیت روسیه را تحریم علیه برخی از کشورهای اروپایی نیز در سال 2019. به تازگی آنها گرفته ام استعدادهای خود را به اپيدميولوژي جهان—در اوایل فوریه قضاوت خوب تیم پیش بینی می شود وجود دارد بين 100000 و 200000 COVID-19 موارد گزارش شده در مارس 20; جهان آمار 200,000 علامت یک روز پیش از آن.

بر خلاف تاریخ پیامبران پیش بینی مانند راث نه ادعای داشتن توانایی های فراطبیعی است. آنها می گویند خود دقت یک نتیجه از با استفاده از تکنیک های خاص به ساختار تفکر خود را و به طور مداوم در تلاش برای بهبود مهارت های خود را. Superforecasters نیز تمایل برای به اشتراک گذاشتن برخی از صفات شخصیتی از جمله تواضع و فروتنی reflectiveness بدهد و آسایش با اعداد. این ویژگی ممکن است به این معنی نیست که آنها در حال بهتر است در قرار دادن نفس خود را کنار گذاشته و مایل به تغییر ذهن خود را هنگامی که به چالش با اطلاعات جدید و یا ایده.

آن را بعید است که superforecasters مانند راث همیشه می تواند به طور کامل جایگزین موضوع کارشناسان. مایکل جکسون یک کاردانی علمی محقق در Kaiser Permanente واشنگتن سلامت موسسه تحقیقات اخطار می دهد که superforecasters یک “جعبه سیاه” به معنی خود را کمتر از روش های علمی آن را غیر ممکن به دامپزشک کار خود را در راه همان است که یک دانشمند خروجی را تحت بررسی دقیق. و فیلیپ Tetlock یک استاد دانشگاه پنسیلوانیا و از بنیانگذاران خوب قضاوت اذعان دارد که بار وجود دارد که در آن تخصص بسیار مهم است (به عنوان مثال او اشاره می کند که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار در مورد احتمال یک بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل شیوع.)

اما Tetlock استدلال می کند که superforecasters باید مهارت است که کارشناسان ممکن است: برای مثال آنها همچنین ممکن است انعطاف بیشتری نسبت به سنتی دانشمندان چرا که آنها ملزم به یک نظم و انضباط خاص و یا روش. پیش بینی های خود را ترکیب تحقیقات و داده های سخت اما همچنین اخبار و گزارش و احساسات دل و روده. که راه کار ممکن است افزایش یابد خود را به طور کلی دقت می گوید Tetlock. “با استعداد که با توجه به هر دو علم و اخبار به نظر می رسد بهتر است در قرار دادن دقیق احتمالات در نتایج کلیدی در این مرحله از بحران” او می گوید. “کارشناسان واقعا خوب به ما هشدار در مورد خطر اساسی, اما آنها ممکن است کمتر ماهر در تطبیق nimbly به پویایی در مورد این مرحله از بحران است.”

Superforecasters نیست فقط هوشمند Tetlock می گوید; آنها همچنین تمایل به فعال روشنفکر و کنجکاو. آنها در “همیشگی بتا” حالت به عنوان او آن را در کتاب خود در موضوع Superforecasting: هنر و علم پیش بینی— همیشه در تلاش برای به روز رسانی اعتقادات خود و بهبود خود را. برایان هارتمن یک زن 36 ساله معلم علوم کامپیوتر در ایلینوی و superforecaster از شش سال می گوید که نوع انعطاف پذیری می تواند به بهبود پیش بینی های خود را.

“[Superforecasters] ارائه بسیاری از ضد اطلاعات است که به نام ‘red-teaming,'” می گوید: Bryan هارتمن. “آن را در راه به فشار هر دکمه. آن را همیشه به همه دیدن کل تصویر و … آن را بسیار مشترک و تعداد بسیار کمی از مردم هر چیزی را شخصا. ما فقط تلاش برای دیدن اگر ما می توانید آن را دریافت.”

Superforecasters به خصوص خوب در پیش بینی چگونه انتخاب مردم را تحت تاثیر قرار در آینده نتایج می گوید: قضاوت خوب Inc. معاون رئیس جمهور مارک Koehler. که نوع بینش است که می تواند به خصوص مفید در طول یک رویداد مانند COVID-19 گیر داده که مردم را به پایبندی به اقدامات اجتماعی مانند فاصله و ماسک-پوشیدن می تواند اثرات چشمگیری پایین جاده.

“اگر شما تعجب کنید که چگونه یک ویروس ریپ طریق یک گله متخصص اپیدمیولوژی در حال رفتن به شما بهترین پاسخ در مورد این که آیا این جهش ژنتیکی و چیزهای شبیه به آن می گوید:” Koehler. “اما زمانی که گله به انسان است که تصمیم گیری مطابق یا نه مطابق با دستورالعمل های مختلف و زمانی که دولت مجموعه ای از سیاست ها در مورد ماندن در خانه و یا در خانه و یا نگه داشتن مدارس باز است یا نه زمانی که همه کسانی که عوامل مختلف درگیر است که در آن یک گروه از انسان پیش بینی واقعا برتری دارد.”

جکسون موافق است که آن را ممکن است superforecasters بهتر می تواند پیش بینی و یا جای برای رویدادهای مانند تظاهرات توده ای در مقایسه با نمونه های ویروسی روش های مدل سازی. “چالش این است که چه اتفاقی خواهد افتاد در آینده نیست و فقط بر اساس خواص ویروس خود را,” او می گوید. “این بسیار رانده شده توسط انسان و رفتارها و ما دیده ایم که کسانی که می تواند تغییر ناگهانی و غیر قابل پیش بینی حتی در دوره های کوتاه مدت از این بیماری همه گیر است.”

بعلاوه superforecasters می تواند کمک به کارشناسان در صدایی زنگ خطر در اوایل یک بحران بزرگ—که در مورد COVID-19, می تواند زندگی را نجات دهد. شانون Gifford 61 ساله است که پیش بینی برای بیش از هشت سال است که معاون رئیس پروژه افسر دنور, کلرادو, دفتر شهردار می گوید: همکاران او بودند ناگهان زمانی که او درآورده و آنها را به عنوان اوایل ژانویه به در نظر گرفتن چگونه COVID-19 می تواند بر این شهر است.

“من به یاد داشته باشید گفت: در جلسات بزرگ, ‘هر چه اتفاق می افتد در یک ماه می تواند بسیار متفاوت است اگر این ویروس سقوط اقتصاد” می گوید: “Gifford. “و با مردم [بودند] به من نگاه مستقیما مانند ‘شما رو به شوخی. چه شما در حال صحبت کردن در مورد?’

Gifford می گوید که او تعجب نیست که مردم در دنور و در جای دیگر دست کم گرفت تهدید COVID-19 خواستار آن “طبیعت انسان است.”

“بخشی از آن را ما به سادگی تا به حال هیچ ایده که در آن نقطه چقدر گسترش در حال حاضر گرفته شده,” او می گوید. “از آنجا که ما تا به حال بسیار کمی تست. و من فکر می کنم بسیاری از مردم شد و آرام به انفعال باور ما نیست که خیلی از یک مشکل در اینجا هنگامی که ما تقریبا به طور قطع انجام داد.”

مقامات فراخوانی عکس مانند شهرداران و فرمانداران ممکن است شک و تردید از کل پیش بینی سرمایه گذاری. اما حتی اگر آنها را نادیده گرفت superforecasters ” پیش بینی آنها می توانند یاد بگیرند که چیزی از روش های خود را. تمایل به تغییر ذهن خود را هنگامی که با ارائه اطلاعات جدید ادعا را با تعصبات چالش یکی دیگر از ایده ها و شکستن مشکلات به سوالات خاص هستند و تمام ویژگی های مطلوب در افرادی که بزرگ و مهم تصمیم گیری است. “این ترکیبی از فکر کردن در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد و به همین دلیل آن را به اتفاق می افتد, که می تواند بسیار مفید برای تصمیم گیری می گوید:” راث.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>