سه شنبه – a ‘چگونه به’ راهنمای 2020 آمریکا اولیه انتخابات

مانند بازی های هیئت مدیره ؟ شما عشق ما مقدماتی! هدف این است که برای پاک کردن نقاط در ایالات متحده و منطقه — به ویژه در “سه شنبه.” در پایان حتی “کلمات” است که می تواند کاملا تغییر نتیجه.

بیش از چند ماه گذشته اعضای همان ما سیاسی حزب دموکرات را مورد بحث تمسخر و حتی تحقیر یکدیگر به صورت زنده از تلویزیون همه در امید تبدیل شدن به حزب خود را در سال 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

آنها همچنین صرف ده ها میلیون دلار در تلویزیون لام مبارزات و حتی استفاده از خود حساب های رسانه های اجتماعی (به یک مثال اخیر) برای ایجاد آسیب های ساختگی نقل قول در مورد یکی دیگر.

این عجیب و غریب, زشت intraparty ماجراجویی — مثل تماشای یک “دایره جوخه آتش” به عنوان یکی ما استراتژیست سیاسی قرار داده و آن را — و از آن خود می رسد برای اولین بار اوج در یک روز به نام “سه شنبه.” تا پایان مارس 3, جهان خواهد شد بسیار واضح تر ایده که فرد را به چالش آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

بنابراین اگر شما یک نامزد شما چگونه “پیروزی” سه شنبه یا اولیه بازی به طور کلی ؟

چگونه به برنده اصلی بازی

1,991 “امتیاز است.” اگر شما یک دموکرات و شما می توانید مدیریت به 1,991 امتیاز (در واقع به نام “نمایندگان” اما همین ایده شما تبدیل شده است که حزب نامزد برای رئیس جمهور ایالات متحده. این است که “برنده شدن در این بازی است.”

چگونه شنبه مناسب است ؟

تقریبا 1,350 “امتیاز” در هیئت مدیره در سه شنبه آن را بزرگترین جمعی سبد میوه را در یک روز; این دوره 24 ساعته که در آن بیشترین تعداد از ما, متحده, مناطق و حوزه های قضایی برگزاری انتخابات مقدماتی. اما به عنوان ساده ریاضی نشان می دهد 1,350 امتیاز نه امتیاز به اندازه کافی برای برنده شدن در این بازی تمام.

هنوز یک برنده

در آن زمان این بود منتشر شده,طرح, نظر سنجی نشان داد که برای اولین بار از “چهار ب” (برنی بایدن بلومبرگ ، Buttigieg) آمریکا سناتور برنی ساندرز تنظیم شده است که بیشتر نمایندگان در روز سه شنبه بیش از 500. سابق جو بایدن است که انتظار می رود به حدود 300 سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار 200, آمریکا, سناتور الیزابت وارن بیش از 100 و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بیش از 50. دیگر نامزدهای دریافت خواهد کرد حتی کمتر داشت.

چگونه سیستم نقطه کار می کند ؟

شما ممکن است فکر می کنم برخی از کشورهای مهم تر از دیگران از آنها عینی ارزش امتیاز بیشتر و یا نمایندگان مانند کالیفرنیا با 415 یا تگزاس با 228 … تمام راه را به پایین به مین (29) ورمونت (16) یا ایالات متحده آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا (6.) اما در طول مقدماتی تمام متحده واقعا در نوع برابر است. و این به دلیل …

برنده را ندارد همه

در اولیه امتیاز تعلق می گیرد بر اساس درصد آرای یک نامزد کردم در یک مکان داده شده. بنابراین اگر شما 20 درصد آرا در کالیفرنیا شما راه دور با بیش از 80 نمایندگان از دولت. که یک برنده و یک گام به سوی این هدف از 1,991. این باعث ایجاد انگیزه برای نامزدها به طور گسترده جذاب برای بسیاری از مردم در بسیاری از نقاط. یکی دیگر از راه گفت این است: لطفا رایت از حافظه خود را, کسانی که نقشه های انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده که در آن دولت ها و یا آبی و یا قرمز است. این که چگونه این کار می کند.

A woman steams the wrinkles from a flag

از آنجا که ما فقط دو حزب عمده این شرکت اجازه می دهد آنها را به افشای — و امیدوارم آهن از خود چین و چروک

پس از سه شنبه?

نشان می دهد می رود. برای برخی از.

برای داوطلبانی که انجام بد در سه شنبه های ریاضی در حال حاضر ممکن است بر روی دیوار نوشته: این خواهید بود از نظر آماری غیر محتمل برای آنها به نفع نامزدی, پس از آن بازی بیش از. آنها هستید. چه نوع از عجیب و غریب در مورد آن است این بدان معنی است که آمریکایی ها که رای بعدا در این فرآیند باید بسیار کوچکتر زمینه را انتخاب کنید — دو نفر از نامزدها به عنوان مثال به جای اصلی 20.

با این حال بسیاری از باقی می ماند آنها تمرکز بر snagging به عنوان بسیاری از نقاط باقی مانده و یا نمایندگان (با حدود 2500 هنوز هم وجود دارد) به عنوان آنها می توانند. که اتفاق می افتد در طی ماه و در تصادفی روز — هیچ چیز مانند “سه شنبه.” این روند خواهد شد و سپس در یک پف از دود در ژوئن 6, است که در زمانی که ایالات متحده جزایر ویرجین دارای انجمن و جایزه نهایی آن 11 امتیاز. (توجه داشته باشید: یک “حزبی” است که مانند یک ترکیب بین تاون هال نشست و رای و آن را از این نویسنده را به بخش مورد علاقه ما روند سیاسی. اما این داستان دیگری است.)

کنوانسیون ملی دموکرات ها

این است که در آن همه چیز عجیب و غریب — و که در آن بسته به گرایش سیاسی و یا نظرات خود را در تئوری بازی شما ممکن است در نهایت کوه در می رم هیئت مدیره جدول و تعهد به آن را بازی هرگز دوباره.

اگر در پایان دموکراتیک مقدماتی هیچ کاندیدای واحد موفق به رسیدن به آستانه 1,991 — با گفتن یک نامزد گرفتن از 1700 نامزد ب گرفتن 1,350 و غیره — پس از آن وجود دارد دور دوم.

حس می کند, درست است ؟ بنابراین رای مردم دوباره ؟

بدون آنها نمی کنند.

این است که در آن “سوپر نمایندگان” در آمده است.

مانند فرشتگان افتخار … یا مرگ بسته به اینکه چگونه شما به آنها نگاه کنید … آنها را فرود در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی ویسکانسین در ماه جولای.

و از جبه خود را از آنها آشکار خواهد شد 750 خود را “نقاط جایزه است.”

این “کلمات” عنصر از بازی. چرا که این سوپر نمایندگان می تواند رای خود را به کدام نامزد آنها را انتخاب کنید و در نهایت اوج مقیاس.

واقعا….

با امتیاز در حال حاضر اضافه شده به “بازی” در آستانه برنده شدن در آن بالا رفتن — از 1,991 به 2,376. اما با 750 امتیاز+ به گسترش در سراسر سوپر نمایندگان هستند kingmakers (یا queenmakers).

هیچ کس نمی داند که چگونه است که بخشی از بازی است. اما یک چیز قطعی است: ژوئیه 16, وجود خواهد داشت یک نامزد حزب دموکرات چپ ایستاده — فقط یکی — و او و یا او خواهد بود سرند با حتی بیشتر زخم از در سه شنبه اولیه انتخابات.

که در آن نقطه آن خواهد بود زمان به ترک “دایره جوخه آتش” پشت برای شروع یک monthslong یک در یک مسابقه بوکس — برای به چالش کشیدن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری است.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>