شمارش معکوس نهایی به آیووا قفقاز است.

پیش از دوشنبه شب قفقاز که لگد کردن دولت توسط دولت نامزدی روند انتخاب ریاست جمهوری ایالات متحده نامزد انتخابات مقدماتی دموکرات در حال ساخت خود را به بسته شدن زمین به صورت جدی در سراسر کشور.

نظر سنجی های عمومی نشان می دهد یک مسابقه نزدیک میان بالای 11 رقیب رقابت برای به چالش کشیدن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گردن و گردن را با وزیر بهداشت ، الیزابت وارن و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg نه چندان دور در پشت.

“من می خواهم آن را به کاسه فوق العاده از مبارزات” کنایه آمیز پلیس آمریکا ctq که longshot پیشنهاد تقویت شده است در هفته های اخیر در اشاره به قهرمانی فوتبال آمریکایی در حال وقوع در روز یکشنبه.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آیووا در کمپین بلیزرز:

ساندرز ریاست بر ‘برن-Chella’

اعتماد به نفس ساندرز در پای صندوق های رای در آیووا به خود جلب کرد یک جمعیت از 3000 نفر شنبه شب در یک رویداد ستاره نکردم در سدار رپیدس’ تلفن همراه ایالات متحده ،

بسیاری از شرکت کنندگان که عمدتا جوان را تا 78 سال ساندرز مشتاق پایه عینک “برنی” T-shirts, در حالی که دیگران شد چادری در پوشاک از گروه خون آشام آخر هفته مسلما درست headliners از این رویداد.

همراه با یک گیگ جمعه شب در Clive که برجسته قوم نوازنده Bon Iver آخر هفته تجمع غیررسمی لقب “برن-chella” پس از جشنواره موسیقی Coachella.

مردم ایستاده در بالای یک تپه از برف و تشویق به عنوان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز صحبت می کند در یک کمپین توقف در برنی 2020 سدار رپیدس زمینه اداری روز یکشنبه در Cedar Rapids, Iowa. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

ساندرز گرم کردن اعمال شامل فعال و علمی کرنل غرب مایکل مور فیلمساز و یک قایق مترقی سیاستمداران است.

“دلیل ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در آیووا دلیل ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات است زیرا ما یک کمپین از ما, نه من” ساندرز گفت: بعد از خون آشام آخر هفته با بازی او بر روی صحنه.

این کمپین گفت: جمعیت بزرگترین و در عین حال برای هر نامزد در آیووا این چرخه.

برخی از شرکت کنندگان رادیو فردا مصاحبه شدند از خارج از دولت و در نتیجه قادر به انجمن در روز دوشنبه.

تایلر Martell, 28, یک معلم از ویسکانسین گفت که او در تلاش برای گرفتن چند تن از نامزدهای دموکرات در این آخر هفته در آیووا. او گفت: ساندرز با نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم خواهد بود دشوار فروش در یک انتخابات عمومی در برابر تهمت که درو حدود 6,000 مردم به همان محل در سال 2017 پس از به دست گرفتن.

“من فکر می کنم او خواهد بود حداقل electable از همه آنها” گفت: Martell. “من نمی گویم برنی نمی توانید برنده شوید اما اگر دموکرات ها می خواهند یک چیز مطمئن شوید که آنها باید با شخص دیگری است.”

آیووا دو مرحله

دو مرحله آیووا قفقاز می تواند گیج کننده و حتی برای آمریکایی ها که به دنبال سیاست نزدیک است. در این سال آنها را جذب گروه از قانونگذاران اروپایی و قانونی کارکنان که صرف تعطیلات آخر هفته حضور در رویدادهای کمپین برای درک بهتر سیستم انتخاباتی ایالات متحده.

این قفقاز نیاز به رای دهندگان برای شرکت در یک جلسه طولانی در فرد و رای در باز با بالا بردن دست خود و یا جمع آوری با طرفداران همکار.

حزبی را برانگیخت و نه فقط یک بار رای. پس از اولیه شمارش طرفداران هر کاندیدایی که نتواند به ثبت نام 15 درصد از آرا باید این فرصت را به “یک تراز” با یکی دیگر قبل از نهایی شمارش انجام شده است برای تعیین برنده.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در یک کمپین توقف در ملی گاو کنگره غرفه شنبه, فوریه. 1 در Waterloo, Iowa. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

Kerstin Lundgren دیرین سوئدی مجلس بود که انتظار برای دیدن وارن در ایندیانوولا گفت که او تحت تاثیر قرار چگونه درگیر مردم آیووا نمایندگان شان و داوطلبان ریختن به دولت از سراسر ایالات متحده در روند سیاسی است.

بین المللی منافع حزبی است که دانش آموزان از سراسر جهان نیز حضور می یابند. یک گروه حدود 20 نفر از دانش آموزان از استرالیا ساخته شده تا بخشی از جمعیت در یک تجمع برای ساندرز در ایندیانوولا در روز شنبه.

‘بازی بزرگ سازمان دیده بان حزب’

برخی از نامزدها به کلاه خود سوپر شارژ برنامه روز یکشنبه با پیوستن به مردم آیووا نمایندگان شان به تماشای سوپر باول.

ساندرز کمپین میزبانی یک “بازی بزرگ سازمان دیده بان حزب” در Des Moines در حالی که وارن قصد دارد به رها کردن توسط یک حزب توسط یک لیبرال گروه فعال در همان شهر است.

Klobuchar خواهد چت با طرفداران فوتبال در حاصل کار دو تیم در یک نوار در Johnston, Iowa. Buttigieg کمپین گفت که او برنامه ریزی برای بازدید چند Des Moines-منطقه بارها در طول بازی.

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است پرش آیووا به عنوان بخشی از خود را غیر مومن پیشنهاد اما او نشان خواهد داد تا در سوپر باول احزاب در سراسر ایالات متحده در چند میلیون دلار تجاری برای مبارزات انتخاباتی خود را تنظیم و برای اجرا در طول بازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز خریداری Super Bowl ad.

سناتور ممکن است قادر به چوب در اطراف برای نمره نهایی. هر سه با توجه به عقب در واشنگتن اواخر صبح روز دوشنبه هنگامی که بسته شدن استدلال شروع در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه در سنا است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im