تصاویر گرفته شده توسط جهان بزرگترین تلسکوپ خورشیدی نشان می دهد که سطح خورشید در “جزئیات بی سابقه ای” — از جمله تلفن همراه-مانند اشکال است که به اندازه ایالت تگزاس است.

تصاویر منتشر شده از روز شنبه توسط محققان در دانشگاه هاوایی نشان داده اند سطح خورشید با جزئیات بیشتر از همیشه قبل از دیده می شود.

با وضوح بالا تصاویر گرفته شده توسط “Daniel K. Inouye” تلسکوپ خورشیدی در هاوایی در نظر گرفته بزرگترین تلسکوپ خورشیدی.

یک ویدیو از فیلم های وارد شده توسط محققان نشان می دهد که طلایی-نارنجی سطح خورشید پوشیده شده در سلول مانند ساختار است که “به اندازه تگزاس” و همچنین “کوچک ردپای مغناطیس” گسترش به فضای دانشگاه در بیانیه ای گفت.

دانشمندان امیدوارند با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده توسط تلسکوپ نقشه میدان مغناطیسی در خورشید, تاج, خارجی ترین منطقه از خورشید که در آن فوران خورشیدی رخ می دهد که می تواند مختل پروازهای ناوبری جیپیاس و خاموشی بر روی زمین است.

“آن را به معنای واقعی کلمه است که بزرگترین جهش در تاریخ بشریت توانایی برای مطالعه خورشید از زمین پس از گالیله ، این یک معامله بزرگ” جف کوهن از دانشگاه هاوایی موسسه نجوم (IfA).

این تلسکوپ که نشسته است در بالای یک آتشفشان در هاوایی, جزیره, مائوئی, قرار است برای تبدیل شدن به قوی تر بیش از چند ماه آینده با علاوه بر این از چندین ابزار جدید است که کمک خواهد کرد که نقشه خورشید میدان مغناطیسی در “جزئیات.”

“با این ابزار جدید انتظار ما به یاد بگیرند که چگونه خورشید در تعامل با زمین” کوهن گفت.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de