قوی گردباد انتقاد را به همه گیر-ضربه فیلیپین

یک گردباد قوی ناودان به شرق فیلیپین روز پنجشنبه از مقامات تخلیه ده ها هزار نفر از مردم در حالی که تلاش برای جلوگیری از ویروس خطرات ناشی از ازدحام بیش از حد پناهگاه های اضطراری.

اولین گردباد به آمار این کشور در سال به سرعت در حال به دست آورد زور آن را به عنوان وزید از اقیانوس آرام و سپس barged ساحل در سن Policarpio شهر در Eastern Samar استان حدود ظهر آب و آژانس مدیر ویسنت Malano گفت.

گردباد آمد به فیلیپین در تلاش برای مبارزه با COVID-19 شیوع بیماری تا حد زیادی توسط قفل فیلیپینی در خانه های خود و منع تجمعات که می تواند عفونت. بیش از 11,600 عفونت از جمله 772 مرگ و میر گزارش شده در کشور است.

گردباد کرد که حداکثر بسته بندی پایدار باد از 150 متر/ثانیه, و gusts تا 185 متر/ثانیه, پیش بینی شد ضربه northwestward و هر بشکه در سراسر پرجمعیت شرقی استان ها و شهرها قبل از خروج در شمال یکشنبه.

ازدحام بیش از حد در پناهگاههای اضطراری یک صحنه مشترک در الجزایر است که آمار حدود 20 توفان و طوفان های سالانه و به طور منظم تجربه فوران های آتشفشانی و زمین لرزه.

بسیاری از مقامات در مواجهه با یک مشکل و معضل در مورد چگونه برای محافظت از روستاییان از دو برابر تهدیدات. ویدیو نشان داد شدید باران و وزش باد درختان درختان نارگیل تند قلع سقف و مخدوش کردن, دید, در, Eastern Samar, که در آن برخی از شهرها از دست قدرت است.

کارگران در برابر یک بیلبورد به آماده شدن برای آمدن گردباد کرد در مانیل روز پنج شنبه (هارون Favila/آسوشیتد پرس)

“این بسیار پیچیده” بنیامین Ver شهردار یک شهر در گردباد را در مسیر گفته آسوشیتد پرس با تلفن.

پرت و دور افتاده Jipapad است مستعد به رانش زمین و جاری شدن سیل. این شهر در Eastern Samar استان است که توسط کوه ها احاطه شده و flanked توسط دو رودخانه که اغلب متورم شدن در طوفان. تنها تخلیه مراکز خود 8,000 روستاییان هستند, تربیت بدنی و سالن شهر که در آن ساکنان می تواند پناه از گردباد.

پناهگاه تبدیل به امکانات قرنطینه

Ver, که همچنین این شهر فقط دکتر گفت که او به اندازه کافی امن, ماسک صورت برای محافظت از خود روستاییان از این ویروس در تاون هال زمانی که گردباد بازدید.

رعایت فاصله فیزیکی “است که تقریبا غیر ممکن است” اگر همه روستاییان در حال تنگ در تاون هال اما Ver گفت که دیدن چه چیز دیگری می تواند انجام شود.

Jipapad و کل Eastern Samar استان از نیم میلیون نفر از مردم خوشبختانه باقی می ماند رایگان از coronavirus عفونت بر خلاف مناطق مجاور استانی رژیم صهیونیستی است. بن Evardone گفت. تمام پناهگاه های اضطراری تبدیل شده است که به امکانات قرنطینه با تجهیزات پزشکی در مورد شیوع, اما ممکن است بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به تخلیه مراکز اگر تعداد زیادی از مردم نیاز به سرپناه Evardone گفت: AP.

فقیر منطقه شرقی در ابتدا ضربه کرد ویران شد در سال 2013 توسط طوفان هایان که در سمت چپ بیش از 7,300 مردم مرده و یا از دست رفته پهن کل روستاهای جاروب کشتی های داخلی و آواره بیش از پنج میلیون نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>