قوی شخص ثالث نامزد برای رئیس جمهور ایالات متحده جغجغه عصبی ضد Trumpers: Keith Boag

هنگامی که خبر شکست که میشیگان کنگره جاستین Jalbi مستقل ممکن است کت و شلوار برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا د

توسط PATRIS-FUN در 15 اردیبهشت 1399

هنگامی که خبر شکست که میشیگان کنگره جاستین Jalbi مستقل ممکن است کت و شلوار برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در این سال هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه دانشمند, Tim Miller, اخراج کردن dispirited توییت: "آنها در ظاهر شامپاین در برج مغلوب ساختن پیشی جستن."

سابق جمهوریخواه در مبارزات انتخاباتی عمل میلر می گوید که او را دوست دارد Jalbi و با خوشحالی تشویق اجرا خود را برای ریاست جمهوری برخی از زمان های دیگر است اما نه در حال حاضر.

میلر است که همه چیز در برای دموکرات جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و presumptive نامزد در ماه نوامبر.

Miller خلاصه تا افکار خود را در یک پست در محافظه کار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت سایت سنگر با همكاري ناشر سارا Longwell. از آنها خواسته Jalbi به ایستادگی کردن.

"ما می تواند مطمئن باشد که یک شخص ثالث کمپین از قانون اساسی محافظه کار نمی خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد؟" "پاسخ متاسفانه هیچ است."

می توانید تصور کنید دموکرات ها در سراسر ایالات متحده استقبال Jalbi اخبار مشابه با بیم و هراس سنگین آه و اضطراب گزش لب پایین — اعتقاد آنها در حال حاضر رنج می برد از طریق یک شخص ثالث کابوس و لازم نیست دیگر.

ظن شخص ثالث اجرا می شود

یک دلیل بزرگ هیلاری کلینتون از دست رفته در سال 2016 می رود یک تئوری این است که او بلد حمایت از شخص ثالث نامزدها — عمدتا آزادیخواه Gary Johnson سبز و نامزد حزب جیل استین — در سه کشور که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان با شارب (یک ترکیب 77,000 آرا) به پیروزی کالج انتخاباتی و ریاست جمهوری است.

برخی از ناظران بر این باورند Jalbi اجرای یک هدیه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه به دلیل آن می تواند خونریزی آرا از دموکرات ها. (درو Angerer/گتی ایماژ)
 

وجود دارد برخی از شواهد این نظریه اما نه به اندازه کافی به آن را اثبات کند. در انتخابات گذشته بود و نه برجسته سال برای "نیز-rans" اما آنها هنوز موفق به کسب بیش از پنج درصد از رای مردم در یک انتخابات با یک تیغ نازک منجر شود.

اگر Jalbi می توانید تکرار کنید که مسابقه باریک است او ممکن است spoiler که کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن به جیر جیر بازگشت به کاخ سفید برای چهار سال دیگر.

اما این یک "اگر" در یک محیط سیاسی که پس از سال 2017, امواج, ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان نشان داده اند یک فکر تعیین برابر رای جمهوری خواهان در دولت و کنگره انتخابات است.

Jalbi انتخاب شد به کنگره در سال 2010 به عنوان یک دولت چای حزب جمهوری خواه از میشیگان و انتخاب مجدد چهار بار پس از آن.

اما او فقط شروع به دیدن نام خود را در چراغ پس از او آغاز شده و علنا انتقاد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Jalbi یک بار او را به نام "کودکانه قلدر." او ترک حزب جمهوری خواه در سال 2019 به عنوان مستقل نشستن و در نهایت یک رای به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

یک نامزد آزادیخواه

هفته گذشته Jalbi اعلام کرد که او را تعویض دوباره از مستقل و آزادیخواه به این زمان و به دنبال آن حزب نامزدی برای رئیس جمهور در چند هفته.

آن را مناسب کامل. برای مثال Jalbi صبورانه ضد سقط جنین در حالی که آزادیخواه پلت فرم می گوید آن را در هیچ یک از کسب و کار خود را.

Jalbi که به کنگره تشکر در بخش بزرگی به او ایستاده با دولت حزب چای جمهوری خواهان رای دادند به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح سال گذشته است. (Carly Kait/کالامازو روزنامه طریق AP)

اما او می داند که اگر او نامزد آزادیخواه که به احتمال زیاد به او را به ثبت نام برای رای گیری در تمام 50 ایالت — یک نقطه عطف صلاحیت برای هر شخص ثالث نامزد شده است.

چه چیزی در آن برای آزادی خواهان است که Jalbi سال نوری نزدیک به چیزی شبیه به یک نام خانگی از هر کس دیگری که علاقه مند است در پیشرو آنها.

هنوز Jalbi باقی خواهد ماند یک شات با no واقع بینانه شانس برنده شدن کاخ سفید و چیزی که آزار دموکرات و ضد Trumpers مانند میلر. آنها Jalbi انحراف از آرا بایدن با هیچ سود واقعی برای هر کسی اما مغلوب ساختن پیشی جستن.

میلر نوشته شده برخی از آمار در سنگر ستون نشان داد که ترکیب آرای محافظه کار شخص ثالث نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 برای پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان — آرا که میلر معتقد است می تواند رفته اند به کلینتون. در هر دولت و در مجموع از آن شخص ثالث رای بسیار تعدادشان کمتر مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه پیروزی. به عبارت دیگر آنها قاطع و می تواند دوباره در سال 2020 — و یا پس از آن به نظر می رسد میلر.

قابل اعتماد سپر بلا

حقیقت ناخوشایند این است که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به طور معمول سرزنش اشخاص ثالث برای upending نزدیک انتخابات هر زمان که آنها از دست دادن یکی از آنها فکر می کنم آنها باید به دست آورد.

در سال 1992 تاجر راس پرو زد یکی از موفق ترین شخص ثالث مبارزات در تاریخ ایالات متحده است. او 19 درصد از آرای مردمی, اما هیچ چیز در کالج انتخاباتی و جمهوری خواه George H. W. Bush از دست داد انتخابات به حزب دموکرات بیل کلینتون.

بوش معاون مدیر کمپین مریم Matalin گفت: "او را به قبر من" اعتقاد داشتند که پرو انتخاباتی هزینه بوش ریاست جمهوری است.

شوهر, James Carville بود که اتفاقا کلینتون '92 کمپین مشاور است را رد کرد و همسر او استدلال که "با حمایت از همه چیز, اما شواهد است." در واقع پس از آن تحقیقات نشان می دهد پرو جلب آرا از هر دو بوش و کلینتون با هیچ تاثیری بر نتیجه نهایی.

حزب سبز نامزد انتخابات ریاست جمهوری رالف نادر دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک اسپویلر که کمک دریافت جورج دبلیو بوش منتخب در سال 2000. (ریک Bowner/آسوشیتد پرس)

معاون سابق رئیس جمهور ال گور از دست داده 2000 انتخابات که حل و فصل شد و پس از یک لحاظ تاریخی خراب کردن رای گیری شمارش نبرد در فلوریدا است که جمهوری جورج دبلیو بوش برنده دوام 537 رای.

وجود دارد و نیمی نیز-rans در انتخابات در فلوریدا که متصلب تا رای بیشتر از بوش برنده حاشیه از جمله حزب سبز کاندید رالف نادر که نزدیک به 100,000 آنها.

نادر تحت فشار قرار دادند تا در برابر اتهامات که مبارزات انتخاباتی خود را به طور موثر در انتخاب بوش گفت که گور نمی خواهد نیاز به پیروزی در فلوریدا اگر او فقط می خواهم انجام شده دولت او در تنسی — که embarrassingly برای Gore درست است.

وطن مزیت

یک نامزد ریاست جمهوری از دست دادن خود را در چمن خانه نیست واقعا که نادر — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن بیشتر شده است. اما درک زادگاه مزیت نیز بخشی از حساب دیفرانسیل و انتگرال است که تکان دادن زانو از کسانی که فرسایش بیش Jalbi نامزدی این سال است.

در اینجا به همین دلیل: Jalbi است از میشیگان و به طور معمول انتظار می رود به خوبی انجام وجود دارد. میشیگان است که به احتمال زیاد باید برنده دولت برای هر دو نامزد ریاست جمهوری در این سال به طوری که برخی از دموکرات ها روی چیزی حساب کردن بزرگترین خطر Jalbi در انتخابات این است که او را به برش خود را بسیار مهم میشیگان رای دادن.

او نمی خواهد و یا حداقل نه زیاد با توجه به ریچارد Czuba یک حزبی میشیگان pollster. او گفت: وجود نیروهای قوی تر در محل کار در سال 2020 بیش از وجود دارد در سال 2016.

"این سوال را بپرسید:" آیا Jalbi تفاوت اگر دموکراتیک انگیزه است که به عنوان بالا به عنوان آن به نظر می رسد؟" Czuba نیویورک تایمز گفت. "من فکر نمی کنم آن را ندارد."

سازمان دیده بان | هیلاری کلینتون به جو بایدن: "من آرزو می کنم شما رئیس جمهور بود ، در حال حاضر'

سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون تایید جو بایدن. 1:38

به عنوان بایدن بیش از نورد بهداشت ، برنی ساندرز' کمپین در دموکراتیک مقدماتی این بهار شواهد انباشته شده که ساندرز بهره مند بود به طور قابل توجهی در سال 2016 مقدماتی از نفرت و بیزاری نسبت به هیلاری کلینتون. مغلوب ساختن پیشی جستن, احتمالا تا به حال همان ضد کلینتون مزیت در انتخابات عمومی ،

بدون کلینتون در انتخابات سال جاری تهمت دیگر برنده چه جمهوری خواهان در سال 2016 wryly لقب "دو hater" رای — کوچک اما مهم تکه از مواردی که هر دو نامزد ریاست جمهوری اما بی میلی حل و فصل برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شر کمتر.

در حال حاضر عمیق از داده های اخیر ان بی سی نظرسنجی این گزارش بایدن جارو دو متنفر توسط سنگین 50 امتیاز.

به نظر می رسد به احتمال زیاد پس از آن که آنچه مهم در سال 2020 کمتر است, آیا جاستین Jalbi است که در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک آزادیخواه از این واقعیت است که هیلاری کلینتون را در انتخابات و در همه.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب