قوی زلزله می لرزد کرواسی آسیب رساندن به ساختمان های در سرمایه

یک زلزله قوی را تکان داد کرواسی و سرمایه خود را در روز یکشنبه باعث آسیب گسترده و وحشت. 15 سال گزارش شده است در شرایط بحرانی و دیگران زخمی شدند رسانه های خبری گزارش شده است.

اروپا لرزه آژانس EMSC گفت: اندازه گیری زلزله 5.3 زده و یک منطقه گسترده ای در شمال پایتخت زاگرب در 6:23 صبح به وقت محلی در روز یکشنبه ، مرکز هفت کیلومتری شمال زاگرب در عمق 10 کیلومتری.

بسیاری از ساختمان ها در زاگرب ترک خورده و دیوار و پشت بام ها آسیب دیده بودند. خیابان های مرکز شهر بودند با آشغال باقی مانده است. اسلب بتنی سقوط روی ماشین ها و دودکش ها فرود آمد در مقابل ورودی.

زاگرب را یاد کلیسای جامع نیز آسیب دیده با بالای یکی از آن دو اسپارس سقوط. کلیسای جامع بازسازی شد و پس از آن سرنگون در سال 1880 زلزله.

برق قطع شد و همانطور که مردم به فرار از خانه های خود. چندین آتش سوزی نیز گزارش شده است. حداقل دو, دیگر, لرزش ثبت شد بعد.

مقامات در ابتدا گفت: 15-ساله کشته شد اما پزشکان بعد از آن گفت که او در شرایط بحرانی و که آنها در حال مبارزه برای زندگی خود را. آنها به هیچ فوری جزئیات در حدی از آسیب های دیگر.

ساکنان عکس به اشتراک گذاشته شده از وسایل سقوط کردن قفسه بطری شکسته و شیشه در داخل خانه.

قلوه سنگ است که دیده می شود در خیابان های مرکز شهر زاگرب در روز یکشنبه پس از یک زلزله کرواسی. (دنیس Lovrovic/خبرگزاری گتی ایماژ)

زلزله زده در میان بخشی از مستند پایتخت به دلیل گسترش coronavirus. به مردم گفته شد برای جلوگیری از فضاهای عمومی مانند پارک ها و میادین اما تا به حال هیچ انتخاب به عنوان آنها را از آپارتمان خود را.

به پنج نفر حفظ فاصله مجاز با هم باشیم.

وزیر کشور Davor Bozinovic گفت: وضعیت پیچیده بود محدود ویروس مربوط به اقدامات در محل.

“قوانین وجود دارد که وجود دارد این است که زلزله, اما هنگامی که وجود دارد, زلزله در همان زمان هنگامی که وجود دارد همه گیر جهانی, سپس آن را بسیار پیچیده تر وضعیت است.” Bozinovic گفت: دولت هینا news agency.

مردم راه رفتن در میان آوار در زاگرب پس از یک زلزله است که ساختمان های آسیب دیده و قطع برق در تعدادی از محلات. (دنیس Lovrovic/خبرگزاری گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>