قوی زمین لرزه جنوب مکزیک کشته شدن حداقل 1 نفر و تحریک سونامی

قوی زلزله جنوب مکزیک روز سه شنبه کشته شدن حداقل یک نفر کمانش آسفالت جاده ها و ارسال به مردم در حال فرار از خانه های خود به خیابان ها.

بررسی زمین شناسی ایالات متحده گفت: این زمین لرزه به بزرگی 7.4 تجدید نظر را از قبل برآورد 7.7. زلزله شد محور در اقیانوس آرام ساحلی ایالت اوآخاکا که در آن یک نفر کشته Gov. Alejandro Murat گفت.

او گفت: Televisa شبکه که یک نفر نیز زخمی شد در یک ساختمان سقوط در Crucecita بخشی از هواتولکو. او از ارائه جزئیات. در غیر این صورت اکثر گزارشها از آسیب های جزئی است.

در این کشور خدمات لرزه گفت: سونامی در اوآخاکا سواحل مداوم با سطح دریا افزایش یافته است با داشتن 60 سانتیمتر در هواتولکو ساحل, یک مقصد محبوب برای ایالات متحده و کانادا گردشگران است.

مکزیک عمران سازمان حفاظت توصیه می شود که ساکنان حرکت به دور از خط ساحلی. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد اقیانوس آب عقب در Oaxaca کوهستانی دولت است که به مزارع قهوه استراحتگاه های ساحلی و استعماری اسپانیا معماری.

“ما نمی تواند راه رفتن و… خیابان بود مثل آدامس” گفت: میگوئل Candelaria, 30 بود که کاری در کامپیوتر خود در خانه و خانواده خود را در اوآخاکا شهر Juchitan هنگامی که زمین شروع به لرزه.

کارگران ساختمانی در مکزیک شهر جمع آوری در خیابان سهشنبه پس از زلزله است. (کلودیا Daut/فردا نیوز)

او گفت که او بیرون دوید با اقوام, اما آنها مجبور به توقف در وسط خیابان به پیاده رو buckled و را لرزاند.

همسایه فریاد زد در ترور و برخی از فریاد زد هشدار برای اجرا از برق قطب که نگاه آماده به سقوط و گفت: Candelaria, که با این نسخهها کار در ارتباطات بازاریابی است.

روز سه شنبه زمین لرزه تنظیم کردن هشدار سونامی برای سواحل اقیانوس آرام از مکزیک و آمریکای مرکزی و جنوبی. امواج تا یک متر بودند ممکن است در مکزیک و سواحل ایالات متحده ملی اقیانوسی و جوی دولت هشدار داد.

رویترز شاهدان در شهر مکزیک دیدم هیچ نشانه های اولیه از آسیب و یا آسیب. پایتخت را به وزارت امنیت عمومی گفت: یک روگذر نشان داد “وجود دارد هیچ کاهش یافته ساختمان.”

زمین لرزه از جمله اندازه می تواند ویرانگر باشد. یک 7.1 ریشتری زلزله که زده مرکزی مکزیک در سال 2017 کشته 355 نفر در پایتخت و اطراف متحده است.

(USGS/CBC)

هلیکوپتر پرواز کم و بیش رم و Condesa منطقه از پایتخت ظاهرا به دنبال آسیب در خیابان که در آن بسیاری از ساختمان ها هنوز هم نشان می دهد که زخم از در سال 2017 افزایش یابد. این شهر وزارت امنیت عمومی گفت: یک روگذر نشان داد “وجود دارد هیچ کاهش یافته ساختمان.”

USGS گفت: این کانون روز سه شنبه زمین لرزه واقع در 69 کیلومتری شمال شرقی شهر Pochutla. آن را بسیار کم عمق تنها 26 کیلومتر زیر سطح زمین است که باید تقویت تکان دادن.

Mari گونزالس از شاهزاده خانم Mayev هتل در هواتولکو گفت: کارکنان و مهمانان قادر به تخلیه این ساختمان قبل از زلزله اما 45 دقیقه پس از اولیه زلزله آنها هنوز هم در خارج به عنوان قوی پس لرزه ها ادامه داد.

“این قوی بسیار قوی,” او گفت:.

واکنش مردم در هنگام وقوع زلزله در شهر مکزیک در روز سه شنبه. (توماس براوو/فردا نیوز)

گونزالس گفت: وجود برخی قابل رویت شکسته شیشه و آینه اما بدون آسیب عمده. کارکنان منتظر پس لرزه به پراکنده قبل از اینکه به طور کامل ارزیابی اموال.

واقع در تقاطع سه تکتونیکی مکزیک یکی از جهان ترین زلزله خیز کشور است. پایتخت دیده می شود به عنوان آسیب پذیر به خصوص با توجه به محل آن را در بالای باستانی و دریاچه تخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>