جریان در حال حاضر 13 درصد آخر هفته گذشته. می توانید از سالن های سینما زنده ماندن COVID-19?

ثانیهollywood شد و در حال حاضر نیروبخش برای بد گیشه سال قبل از رمان coronavirus رسید. Netflix و دیگر خدمات جریان باید به آرامی شروع به جایگزین moviegoing تجربه برای میلیون ها نفر از مردم است. و پس از استودیو دیزنی به طور خاص خود را بسته بندی شده 2019 برنامه با حماسه گیری عمده franchises به خود جلب کرد که یک گروه گسترده ای از هر دو وفاداران و طرفداران گاه به گاه — Avengers: Endgame, Star Wars: The Rise of اسکای واکر, داستان اسباب بازی 4 — صنعت prognosticators انتظار برای دیدن در سال گذشته جهانی در جعبه دفتر ثبت و به دنبال آن کاهش قابل توجهی در فروش بلیط در سال 2020 است.

“این خواهد بود بدترین سال در سینما تاریخچه قبل از coronavirus آمار می گوید:” ریچارد سبز یک رسانه تحلیلگر در LightShed همکاران. “این مثل این است که از ریختن مایع سبکتر در آتش است.”

جهانی box office گرفت و اولین ضربه زمانی که دولت چین تعطیل سینما در ژانویه 23, بی باک امیدوار به صورت بین المللی پخش مانند مولان و سریع و خشمگین 9 که تکیه به شدت در چین دفتر جعبه. به عنوان COVID-19 گسترش در کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار. دو هفته پیش تولید کننده باربارا کلم بروکلی ساخته شده چه در نگاه به گذشته بود portentous تصمیم به حرکت بعدی فیلم جیمز باند هیچ وقت مردناز آن مارس تاریخ انتشار نوامبر امیدوار است که این ویروس را تحت کنترل فصل تعطیلات. در هفته بعد به عنوان سالن های سینما در شهرهای بزرگ آمریکا مثل نیویورک و واشنگتن و لس آنجلس شروع به کاهش پذیرش یا آشکار استودیو شروع به تقلا.

بسیاری از فیلم های بزرگ مجموعه به برتر در چند ماه آینده — مولان, سریع و خشمگین, 9, یک محل آرام 2 و Black Widowبه نام چند — به تعویق افتاده اند. سریع 9 تحت فشار قرار دادند و تاریخ انتشار آن یک سال تمام پیش رو در حالی که دیگر به تعویق افتاد تاریخ انتشار باقی می ماند نشده است. شهر Austin, Texas, لغو SXSW یک ضربه عمده به فیلمسازان مستقل, امید به راه اندازی مشاغل خود را در جشنواره مدار و به ده ها تن از SXSW کارکنان که پس از آن گذاشته است. جشنواره های دیگر مانند ترایبکا در حال حاضر به دنبال کت و شلوار در حالی که سرنوشت جشنواره کن, به جای برنامه ریزی شده در ماه مه آویزان در تعادل می باشد.

COVID-19 پرت سینما و استودیو به حالت بحران

Coronavirus است wreaked ویران کردن بر روی این صنعت در راه است که قابل مشاهده هستند به ما — ستاره مانند تام هنکس و ادریس البا باید آزمایش مثبت برای ویروس — و در راه که بر معیشت بسیاری از مردم دیگر که نام ما هرگز نمی دانیم که به عنوان فیلمبرداری و تولید با تاخیر و یا به حالت تعلیق در صنعت گسترده.

این آخر هفته گذشته کادر دفتر آمار 20 سال کم 60 درصد از یک سال پیش. سینما شانس بهتر از آخر هفته پس از 11 سپتامبر از آنها مراتب در حال حاضر. انجمن ملی تئاتر صاحبان (ناتو) خواسته است دولت فدرال برای کمک مالی برای حمایت از 150,000 مردم کار کنند و برای سینما در طول بیماری همه گیر.

در ضمن نیلسن در بر داشت 6 درصد افزایش در تلویزیون مشاهده در سراسر آمریکا بیش از آخر هفته و 13 درصد افزایش در استفاده از جریان دستگاه های (از جمله جریان چوب و تلویزیون های هوشمند نرم افزار). که شرکت تحقیقات نشان داده است که در طول زمان هنگامی که مردم مجبور به ماندن در خانه های خود را — می گویند در انتظار یک طوفان به عبور از آنها افزایش میزان محتوای آنها بر روی تلویزیون تماشا کنید و یا جریان تا آنجا که 60%. تماشای تلویزیون افزایش یافته است و در کشورهایی که آمار اولیه و سخت coronavirus: کره جنوبی شاهد افزایش 17 ٪ در تلویزیون مشاهده به گفته نیلسن و ایتالیا دیده است 12 درصد افزایش تماشای تلویزیون در این منطقه لمباردی, مرکز شیوع کروناویروس با توجه به مشترک صنعت کمیته Auditel.

“همانطور که بیشتر آمریکایی ها تغییر به یک استراتژی اجتماعی فاصله ما ممکن است همچنان به افزایش در چگونه آنها در حال اتصال به تمام رسانه ها می گوید:” پیتر Katsingris SVP مخاطبان بینش در Nielsen.

در این نقطه در آینده از صنعت فیلم نامشخص باقی مانده است. بازاریابی ماشین زمان برای آمدن به توقف. سرور در هالیوود دالبی تئاتر donned دستکش به دست از کار افتاده d’oeuvres در آمریکا مولان برتر تنها چند روز قبل از انتشار آن به طور نامحدود به تعویق افتاد. و در روز شنبه, Daniel Craig خود را برآورده شنبه شب زنده میزبانی گیگ حتی پس از فیلم جیمز باند عقب رانده شد به سقوط.

با زمین تغییر مداوم تحت هر کس پا استودیو در تلاش هستند تا به سرعت محاسبه چگونه برای کاهش ضرر و زیان خود را. گرینفیلد سوگند در مصاحبه ای در روز دوشنبه بعد از ظهر که آن را به سادگی نمی توان از نظر اقتصادی برای استودیوهای بزرگ به کشتی فیلم مستقیم به جریان در تلاش برای جبران برخی از سود. بعد از آن روز, جهانی, شکست آن تئاتر ویندوز و اعلام کرد که به زودی آن را ارائه دهد اما, شکار و مرد نامرئی به جریان برای $19.99. این بی سابقه ای بار. و در حالی که این نیست جهانی بزرگترین فرانچایز آنها نیز نیست کمی هند. استودیو تلاش کرده اند برای سال فریب علاقمندان به سینما به تئاتر به دیدن اواسط بودجه ، اگر استودیوهای دیگر به دنبال کت و شلوار این قطعا می تواند کمک به سیمان جای خود را در جریان خدمات که در آن بسیاری از بلند مشکوک به هر چیزی که نیاز ندارد صدای فراگیر و یک صفحه نمایش غول برای جلوه های ویژه است که در نهایت به رهبری.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

“به حدی است که این طول می کشد برای ماه, آیا مردم آنقدر در عادت تماشای Netflix است که آنها نمی خواهند برای رفتن به سینما?” می پرسد گرینفیلد. “من فکر می کنم که یک خطر واقعی است که تئاتر حضور و غیاب هرگز پرش به عقب به سطح آن را یک بار بود.”

تاریخچه یو پی اس و فراز زندگی و وجودی عدم قطعیت

این اولین بار نیست که سینما صنعت مواجه شده است و چه شبیه پایان زمان. مورخان و کارکنان بهداشت و درمان شده اند در مقایسه با گسترش COVID-19 به اسپانیایی آنفلوانزا که آلوده به برخی از 500 میلیون نفر در سراسر جهان در سال 1918 از جمله 675,000 آمریکایی است. (این به مراتب مرگبارتر از COVID-19 اما شبیه است که در آن یک بیماری تنفسی است که کشورهای سراسر جهان در تلاش برای مهار.) کارینا Milan — میزبان شما باید به یاد داشته باشید اینعالی پادکست در تاریخ هالیوود — به تازگی منتشر شده یک قسمت در مورد نحوه هالیوود در پاسخ به این که بیماری همه گیر به امید درک بهتر وضعیت صنعت در حال حاضر است.

سپس به عنوان در حال حاضر شهرستانها موظف بسته شدن سینما و دیگر اماکن عمومی. استودیو در هالیوود به طور داوطلبانه تعطیل تولید فیلم به مدت سه هفته به عنوان یک نتیجه. زمانی که این بیماری همه گیر گذشت چند سینما قادر به بازگشایی شده است. سر از برترین تصاویر آدولف Zukor شروع به خرید سینما که تا به حال بسته بودند و یا تلاش برای بازسازی کسب و کار خود را. او flunkies حتی تهدید به ایجاد رقابت سینما در سراسر خیابان را از تصویر خانه های است که نمی خواهد خود را به فروش کسب و کار.

پارامونت ساخته شده است یک کادر از سالن های سینما و استودیوهای دیگر به دنبال کت و شلوار بازی به طور انحصاری مطالب خود را در هر یک تئاتر. استودیو بالا برده و سود خود را از طریق مجبور کردن تئاتر متعلق به آنها را نشان می دهد محبوب فیلم در ازای امتیاز برای نشان دادن بیشتر فیلم های محبوب. این به طول انجامید تا سال 1948 زمانی که دیوان عالی کشور شکست این انحصار و مجبور به استودیو خود را به فروش سینما — هل دادن این صنعت به دیگر افسردگی است. آن را تا ظهور فیلم پرفروش در دهه 1970 است که صنعت ماندگار شد دوباره.

اما دوران استودیو متعلق به تئاتر دیدن فصل دیگری. در اواخر سال گذشته به خصوص در دولت اعلام کرد که می خواهد به فسخ آن دیرینه مقررات برای توزیع فیلم و این امکان را برای استودیو برای خرید عمده تئاتر شرکت می باشد. این احتمال وجود دارد که استودیوهای هالیوود — و حتی streamers مانند Netflix به دست آورد که نیویورک را به یاد پاریس تئاتر در سال گذشته برای “رویدادها” و خود را نشان داد اسکار مدعی ازدواج داستان وجود دارد — مشتاق هستند برای چنین تغییر و حتی بیشتر از آن در حال حاضر که studios صورت اجتناب ناپذیر آمار به سود خود را در طول انزوای اجتماعی. که می تواند خبر بد برای شرکت های کوچکتر که به طور مداوم تولید بزرگ اسکار شایسته کرایه مانند A24 (مهتاب) و نئون (انگل). تحت حکومت پیشنهاد تغییرات و فیلم های خود را می تواند به طور فزاینده ای elbowed از سینما و بر روی جریان خدمات.

حتی اگر مخاطبان فراموش بازگشت به تئاتر پس از coronavirus موجود است مشتاق فقط به خارج شدن از خانه و در میان دوستان و غریبه ها دوباره ما ممکن است گمراه کننده اولیه افزایش فروش بلیط. پس از ماه از cooped, مردم ممکن است نشان می دهد تا در خیل برای باز کردن تعطیلات آخر هفته از هیچ وقت به مرگ یا بیوه سیاه. اما پس از استودیو اجرا از طریق فیلم که در حال حاضر پیچیده شده که مشخص نیست آنچه که آنها را قرار داده و بر روی صفحه نمایش.

“وجود دارد یک خط لوله از محتوا در می که در حال رفتن به دریافت منتشر شد اما بدیهی است که برای همیشه نیست می گوید:” گرینفیلد. بسیاری از نشان می دهد و فیلم است که برای انتشار در پاییز امسال و یا اوایل سال آینده دیده می شود محصولات خود را به حالت تعلیق اجتماعی فاصله اندازه گیری. اگر این ویروس همچنان برای مدت طولانی به اندازه کافی studios و شبکه در نهایت اجرا خواهد شد جدید نشان می دهد برای قرار دادن در جریان خدمات. “اما زمانی که شما نگاه در Netflix و آمازون کتابخانه ها وجود دارد یک مقدار نامحدودی از مطالب را برای مردم به سوختگی از طریق وجود دارد در ماه های آینده.”

هنوز هم آن را کوچکتر indie در که ایستاده به رنج می برند بیشتر: آنها ممکن است قادر به ادامه به پرداخت هزینه فیلمبرداری پس از تعلیق. بازیگران و یا مدیران که متعهد به فیلم هم یک فیلم ابرقهرمان و یک ریگ indie در سال آینده — یک نمونه ترکیب این روزها — به احتمال زیاد مجبور به اولویت بندی و انتخاب بین پروژه ها و با توجه به پول در معرض خطر با استودیو های بزرگ و کرایه هند ممکن است قربانی شود.

پاسخ ممکن است دروغ در چه مدت ما در خانه بمانند و به امور مالی شخصی

وجود دارد که معادل یک جهان که در آن مخاطبان نمی بازگشت به سینما در droves روز آنها بازگشایی شده است. واقعیت این است که ما می رویم به جریان بیشتر در این ماه آمده است. جریان شماره ها سخت تر است: Netflix, Hulu و اپل تمام کاهش یافته است به نظر برای این داستان و آیا به طور منظم انتشار بینندگان اعداد. اما 13 درصد افزایش در جریان ثبت شده توسط Nielsen ممکن است آغاز یک عصر جدید: همانطور که بیشتر شهرستانها دستور که تئاتر و دیگر فضاهای عمومی نزدیک و یا حتی اجرای مستندات آن اعداد به احتمال زیاد به افزایش است.

امروز Netflix معرفی Netflix, پارتی, Google Chrome افزونه است که اجازه می دهد تا گروه از دوستان برای لذت بردن از فیلم شب هم بدون خطر گسترش coronavirus. اگر مردم به عادت تماشای فیلم در این راه آنها ممکن است انتخاب کردن به استفاده از Netflix حزب با دوستان به جای برنامه ریزی یک سفر به سینما. نوجوانان در حال حاضر جلوتر از منحنی در این روند: آنها اویختن با هم اما جدا از هم در برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Infinite و Instagram. در حال حاضر پدر و مادر ممکن است شروع به معکوس خود را Gen Z رفتار کودکان.

و آن را ممکن است ما را تبدیل به عادت کرده اند به راحتی و با هزینه پایین تر از جریان محتوا. بسیاری از کارگران را گرفته اند یک آمار اقتصادی در طول شیوع کروناویروس و صرف $100 در بلیط پاپ کورن و نوشابه برای تمام خانواده را برای رفتن به سینما فقط کمتر عملی از صرف 119 دلار در آمازون نخست برای کل سال — با پاداش افزوده فوری تحویل به بوت.

استودیو مشتاق هستند برای جلوگیری از این سرنوشت است که چرا صنعت تحلیلگران بر این باورند که شرکت هایی مانند دیزنی را مقاومت در برابر قرار دادن بزرگترین بودجه فیلم به طور مستقیم بر روی جریان سیستم عامل است. “در سینما مردم پرداخت پستها در طول-سر می گوید:” گرینفیلد. “تلاش برای تکرار که در خانه پایه بسیار چالش برانگیز است.” و اگر مولان, برای مثال, شد به زمین در دیزنی+ به جای در سینما مخاطبان ممکن است به انتظار وسیع اقدام طرفداران در صفحه اصلی به جای احساس مجبور به تماشای صحنه های نبرد روی صفحه نمایش بزرگ است.

اما این حساب ممکن است تغییر کند دیگر ما در خانه بمانند. فرماندار نیویورک اندرو کومو روز سه شنبه گفت که این ویروس به احتمال زیاد رسیدن به اوج خود در دولت که در تاریخ 1 مه. آن را حتی دیگر به اوج در کشورهای دیگر که تو را دیدم این ویروس می رسند بعد. هر صنعت از جمله هالیوود در حالت عدم اطمینان و هیچ کس نمی داند چه می آید بعدی — حتی تحلیلگران مانند Katsingris در Nielsen که کارشناسان در ضبط و پیش بینی روند اما باید کمی سابقه به نوبه خود در این لحظه از سردرگمی است. در Katsingris ” کلمات: “این طرح میتوانست به صنعت رسانه.”

نوشتن به Eliana Dockterman در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>