خدمات جریان را کشف ارزش پشت فروشگاه

زمانی که HBO حداکثر هفته آینده راه اندازی آن هیجان انگیز ترین دارایی نخواهد بود ساعت, اصلی, با کیفیت بالا برنامه نویسی آن را وعده داده است اما انیمیشن های کودکان دانلود فیلم از سال 1988. برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا, همسایه من Totoro — و همچنین بقیه 21-فیلم های استودیو Ghibli بایگانی — در دسترس خواهد بود برای جریان.

در جای دیگر در جهان طرفداران محبوب ژاپنی هایائو میازاکی انیماتور که استودیو “مترادف با سطح بالا انیمیشن” در حال حاضر در حال تماشای فیلم Spirited Away و شاهزاده مونونوکه — در Netflix بکشد. تنها سه ماه پس از HBO حداکثر معامله شد اعلام کرد در پاییز گذشته Netflix swooped در اعلام کسب حقوق به Ghibli کتابخانه برای همه مناطق خارج از شمال امریکا و ژاپن و در نتیجه ضرب و شتم HBO برای حقوق bragging بودن آرزو استودیو اولین جریان اصلی. این حرکت یکی از روشن ترین نمونه هایی است که — در حالی که عقل متعارف به مدت طولانی برگزار شد که موفق خدمات جریان نیاز به اصلی هیجان انگیز و ایده آل محتوای ویروسی به قرعه کشی مشترکین جدید — نبرد واقعی برای مخاطبان است که در حال حاضر در حال برپا در خدمات برگشت فروشگاه فیلم و نشان می دهد.

روز سه شنبه بود اما تایید کرد. در ماه نوامبر گذشته تلویزیون اپل+ راه اندازی با یک تخته سنگ از گران محتوای اصلی این است که متوسط دریافت نظرات; فن آوری های غول پیکر است و پس از آن تغییر استراتژی است و در حال حاضر به دنبال به دست آوردن “فیلم های قدیمی تر را نشان می دهد و” با قصد ساخت و ساز “بازگشت به فروشگاه از محتوا است که می تواند بهتر پشته تا در برابر این کتابخانه ها موجود در Netflix و Hulu و دیزنی+,” بلومبرگ نوشت. خاص توجه داشته باشید: در حالی که اپل ممکن است جذب مشترکین با برنامه نویسی مانند صبح نشان می دهد با بازی ریس ویترسپون و جنیفر آنیستون “تنها نیمی” از تلویزیون اپل+’s 10 میلیون فرد مشترکان هنوز هم “به طور فعال با استفاده از خدمات” بلومبرگ گزارش شده است. به عبارت دیگر موفق خدمات جریان ممکن است موفق به جلب مخاطبان با قدرت FOMO اما مخاطبان نیاز به محاکمه و درست پشت فروشگاه به نگه داشتن آنها را به طور فعال درگیر است.

Netflix را تغییر بازی زمانی که آن را برای اولین بار شروع به معرفی خود محتوا مانند نارنجی و خانه از دو کارت در سال 2013 است. اما جالب اینجاست که جریان های غول پیکر ساخته شده و آن امپراتوری در کتابخانه خود را در وهله اول. در روزهای اولیه از جریان Netflix بکشد جذب مشترکین با توجه به تعداد زیاد فیلم آن را تا به حال در دسترس به تماشای از کلاسیک هالیوود ویژگی های اصلی مرد که می دانست بیش از حد به نادر فیلم های خارجی مثل رنگ انار به arthouse مورد علاقه های شما مانند مادر توسط بونگ جون هو (شما می دانید که شخص برنده بهترین تصویر اسکار در این سال). Netflix بکشد هر چند شروع به اولویت بندی محتوای اصلی آن را به عنوان آن رشد بیشتر موفق و در نهایت اتخاذ یک نوع “پرتاب همه چیز در دیوار و ببینید که چه چوب” روش تولید را نشان می دهد و فیلم. به عنوان یک نتیجه کیفیت شدید متفاوت است — بزرگ نشان می دهد که می توانید کاهش یافته و تنها پس از چند فصل در حالی که ویروسی بازدید مانند ببر پادشاه و یا استخراج جذب میلیون ها نفر از بینندگان با وجود آن که تردید هر کسی را به یاد داشته باشید آنها وجود داشته باشد در نه ماه.

در حالی که همه Netflix نادیده گرفته شده است پشت آن فروشگاه. “با توجه به داده ها از یک شخص ثالث, Netflix, موتور جستجو, خدمات فیلم فروشگاه 2000 کمتر فیلم نسبت در سال 2010” SF Gate نوشت: در سال گذشته شمارش فقط شش “واقعی کلاسیک” در سمت چپ در دسترس به تماشای در streamer. در خود من نا امیدی من در واقع با توسل به Netflix DVD اشتراک — بله, آن را هنوز هم وجود دارد! — سعی کنید به را تشکیل می دهند به صورت ضعیف پخش آنلاين فروشگاه. به عنوان نیوزویک مشاهده چند سال پیش “جریان حقوق گران هستند و Netflix احتمالا فکر نمی کند که مخاطب برای فیلم های بزرگ است به اندازه کافی به آن ارزشمند است.”

در عین حال که عقل به نظر می رسد تغییر کرده است. وارد دیزنی+ که متصلب تا 10 میلیون مشترک در یک روز از ایالات متحده خود را راه اندازی در ماه نوامبر گذشته. مطمئن شوید که سرویس های وعده داده شده بزرگ محتوای اصلی مانند این Mandalorianاما قرعه کشی واقعی برای خانواده ها بود که به وضوح یک توقف فروشگاه برای همه دیزنی مسن محتوا از پیکسار علاقه به جنگ ستارگان و مارول مجموعه به معشوق, انیمیشن های کلاسیک ویژگی های است که نسل های قبلی بزرگ شده. زیر کت و شلوار, HBO حداکثر است که راه اندازی یک هفته از امروز خواهد شد که 700 فیلم از برادران وارنر archive, the Criterion Collection, و شخص ثالث استودیو آماده به جریان اساسا اقدام به عنوان یک نوع از مغزش FilmStruck. ده ها تن از فیلم است که یک بار در Netflix بکشد قبل از کشیده مانند شهروند کین ژول و جیمو نفسدر دسترس خواهد بود به تماشا و اشتراک; علاوه بر این, HBO حداکثر تا تضمین آن خواهد بود این خانه منحصر به فرد از فن مورد علاقه های شما مانند دوستان و The Fresh Prince of Bel-Air. در مجموع مشاهده تمام HBO حداکثر اولیه ارائه شده می تواند در حدود 10 ، 000 ساعت از وقت خود را.

اخیر چند دلار تخفیف برای بازگشت فروشگاه بالشتک مانند Netflix بکشد بیرون کشیدن Seinfeld و NBCUniversal گرفتن دفتر برای آن streamer طاووس — اغلب chalked به قدرت غربت در آوردن مشترکین جدید. اما شاید این محدودیت از محتوای اصلی هستند فقط به عنوان بسیار در بازی. هر مد نشان می دهد یک قمار است از کیفیت و قابل اعتماد و قوی پشت فروشگاه باعث می شود آن را بسیار جذاب تر به چنگال بیش از یک هزینه ماهانه اگر شما می دانید شما همیشه قادر خواهید بود برای پیدا کردن چیزی به توسل به اگر هر چه واقعی غارت است تبدیل به یک مجسمه است. Netflix است که به وضوح شروع به این رقم را به بیش از حد از این رو خود را جهانی Studio Ghibli معامله است. با وجود صرف 8 میلیارد دلار برای ایجاد مطالب جدید, جریان غول پربیننده ترین نشان می دهد در سال 2018 شد, دفتر, دوستانو grey’s Anatomy — و “اولین Netflix عنوان اصلی در لیست Orange Is the New Blackبود که پلاک 7″ AdWeek گزارش.

البته یک فروشگاه همه چیز نیست در غیر این صورت ملاک کانال است که تقریبا تمام فیلم های کلاسیک می توان محبوب ترین پرچم در حال اهتزاز در اطراف. به جای آن streamers که باید بی سر و صدا ساخته شده است تا قوی کاتالوگ در کنار خود اصلی برنامه نویسی است که به طور بالقوه می تواند خلع Netflix در حال حاضر که آن را به پرواز بیش از حد نزدیک به خورشید (اگر خورشید شد sensationalist docuseries واقعیت تلویزیون و فرمولی فیلم های اکشن به هر حال). آمازون نخست است که یکی از عمیق ترین (البته غیر ممکن است برای مرور) کاتالوگ اشتراک می توانید خرید نشده به نظر می رسید برای مدیریت کاملا با هم بکشید اصلی آن برنامه نویسی فقط رتبهدهی نشده است. اما با کمی موفقیت — آن ارباب حلقه ها سازگاری ، — این می تواند تبدیل به غیر قابل توقف به لطف جامد پایه و اساس است. HBO حداکثر این است که ساخت این صورت است که می خواهد آن را به در حال اجرا بیش از حد.

در حالی که جدید رقابت بین streamers بیش از کاتالوگ پشت ممکن است نیاز به اشتراک و یا سوئیچینگ بین خدمات در نهایت این خبر خوبی برای طرفداران. آن را یک بار به نظر می رسید مانند کل آرشیو و مجموعه های در خطر انقراض از جریان مجموع اگر چیزی مانند Netflix نمی بینم آنها را به عنوان ارزش سرمایه گذاری در, و در حال حاضر وجود دارد مجموعهای از راه برای دسترسی به, خارجی, خانه هنر مستقل و کلاسیک هالیوود آنلاین. برای سال محتوای چنین به نظر می رسید صرفا یک چاره اندیشی موقت برای جریان غول; در حال حاضر آن را نمی تواند بیشتر حیاتی است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>