Ciara یا سابین: تماس با آن چه شما می خواهید, اما کشورهای در سراسر اروپا در حال برخورد با یک طوفان قدرتمند. حمل و نقل شده است سقوط به هرج و مرج و مدارس لغو شده است.

شمال اروپا است که در حال حاضر در حال برخورد با یک طوفان بزرگ که در حال حرکت به جنوب. شناخته شده یا به عنوان Ciara یا سابین در آلمان, خدمات مسافرتی و حوادث شده اند برای اولین بار از تلفات طوفان قدرتمند.

آلمان

آلمان صادر کرده و در آن دوم-بالاترین هشدار طوفان در سطح بخش های بزرگی از کشور است. در بخش هایی از جنگل سیاه بالاترین سطح 4 اخطار صادر شده است. آب و هوا سیستم پیش بینی شده برای سفر به جنوب در طول شب.

باد با سرعت 120 کیلومتر در ساعت (75 مایل در ساعت) شد و انتظار می رود در آلمان به احتمال زیاد به سقوط درختان و اختلال در ترافیک. توسط 3 بعدازظهر باد و سرعت تا به حال در صدر 140 kph در Harz در مرکزی آلمان. در کیل و وزش باد و در 120 kph.

فرودگاه فرانکفورت هامبورگ, برلین, کلن, آلمان, هانوفر و برمن گفت: همه آنها انتظار می رود عملیات تحت تاثیر قرار. کلن-بن فرودگاه گفت: پرواز لغو خواهد شروع و در بعد از ظهر. حدود 100 پرواز خروج و ورود در حال حاضر لغو شده در فرودگاه فرانکفورت هر چند 1,100 برنامه ریزی شده بود به جلو بروید با تاخیر رود. شرکت های هواپیمایی در حال تصمیم گیری برای خود را دارند که آیا برای ادامه. حدود 80 را آف و فرود در حال حاضر لغو شده در فرودگاه مونیخ.

راه آهن ملی اپراتور Deutsche Bahn گفت: این امر انصراف از راه دور آموزش سخت-آمار مناطق مانند مناطق ساحلی از ظهر به بعد. شهرهای آسیب دیده شامل امدن و Norddeich در شمال-غرب و شمال شهر کیل و دریای شمال جزیره Sylt. در اوایل بعد از ظهر منطقه ای خدمات قطار در ایالت نیدرزاکسن در کشور بودند به شدت تحت تاثیر قرار. تیم سیار با اره برقی در حالت آماده به کار برای پاک کردن آهنگ ها و خطوط. افرادی که می خواهید به لغو سفر صادر خواهد شد کامل بازپرداخت, Deutsche Bahn گفت.

یک فروخته بوندسلیگا تیم بوروسیا منچنگلدبچ و ادکلن لغو شده است در غرب شهر کلن. پرش با اسکی جام جهانی در Willingen (هسن) در حال حاضر لغو شده در روز شنبه.

بیشتر بخوانید: آلمان پرانتز برای طوفان سابینه, حمل و نقل, تاخیر

People struggling against the wind in Saxony-Anhalt

آلمان صادر کرده و در آن دومین هشدار برای طوفان

بریتانیا

طوفان قوی است برای ضربه زدن به کشور از سال 2013 با gusts پیش بینی 130 kph (81 مایل در ساعت).

انگلستان ملاقات کرد آن انتظار جاری شدن سیل به ساختمان ها و جاده ها پرواز باقی مانده و قوی امواج در مناطق ساحلی. آن را در حال حاضر صادر شده حداقل 22 اضطراری سیل هشدارها و 149 سیل تماشای هشدار.

ده ها تن از پروازها لغو شد و راه آهن شرکت اداره می شود کاهش می یابد جدول زمانی. بریتیش ایرویز ارائه شده به مسافران به rebook پروازهای خود را.

ملی راه آهن شرکت توصیه کرده است مسافران به سفر با قطار برای هم بودن. چندین خدمات کشتی متوقف شده اند از جمله چند دوور-کاله اتصالات.

در اسکاتلند سه نفر مجروح شده اند که یک میخانه سقف فرو ریخت.

بلژیک

بلژیک خواهد شد تحت تاثیر قرار برای حدود 24 ساعت از 10 صبح به وقت محلی با سرعت باد حدود 110 kph (68 مایل در ساعت). حدود 60 پرواز لغو شد, در فرودگاه بروکسل از جمله پروازهای لوفت هانزا و Eurowings.

بلژیک لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد مسابقات قهرمانی برای یکشنبه.

فرانسه

مقامات هشدار داده اند از سیل و طوفان آسیب. شمال و شمال غرب مناطق خواهد بود قوی ترین-آمار gusts. در دی کوه, سرعت باد تا 140 kph (87 مایل در ساعت) انتظار می رود شد. مقامات هشدار داد در برابر رفتن به جنگل و پارک خودرو در زیر درختان.

هلند

بادها از 100 کیلومتر (62 مایل در ساعت) ثبت شد فقط بعد از ظهر در هلند می رود به انتخاب کنید تا 140 kph بعد.

مردم هلند گفته شده را بدنام کاروان در خانه در حالی که ملی فدراسیون فوتبال لغو همه بازی ها در لیگ های حرفه ای برای روز یکشنبه. KLM اتحاد مبتنی ده ها تن از پروازهای اروپایی و از آمستردام فرودگاه Schiphol.

نادیده گرفتن هشدارهای یک گروه از دوچرخه سواران در رقابت های هلندی باد مخالف دوچرخه سواری قهرمانی سوارکاری در طول 8.5 کیلومتر (5.3-مایل) البته در سواحل زیلاند. این رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان یک هلندی نسخه از کوه دوچرخه سواری.

ایرلند

مناطق ساحلی ایرلند انتظار جاری شدن سیل و یک رویداد در گلوی برای پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2020 در حال حاضر لغو شده در شنبه شب.

حدود 10 ، 000 خانه مانده بود بدون قدرت با توجه به جاری شدن سیل در, با توجه به پخش RTE.

دانمارک

دانمارکی کاغذ Jyllands Posten گزارش داد یک زن و یک کودک بودند شسته به دریای شمال از یک اسکله در کشور است اما به زودی نجات داد. چندین تصادفات گزارش شده است. بسیاری از کشور به نظر می رسد برای اجتناب از بدترین طوفان است.

نروژ

نروژ مؤسسه هواشناسی با صدور یک هشدار زرد مربوط به بخش های جنوبی و شرقی کشور تا 10 p. m. چندین خدمات کشتی به سوئد و دانمارک گزارش شده است متوقف شده و چندین جاده را بسته بودند. بادهای قوی مانع یک کرون مسافر قایق از docking در اسلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de