بازارهای سهام از دست دادن زمین دوباره شنبه با وجود بانک مرکزی ایالات متحده تعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد’

بازار سهام اسلاید عمیقتر روز دوشنبه به عنوان به سرعت در حال گسترش coronavirus مجبور بیشتر ایالات متحده به مستند overshadowing بی سابقه حرکت فدرال رزرو آمریکا برای افزایش اعتبار در سراسر اقتصاد است.

پس از به تازگی برش نرخ بهره نزدیک به صفر بانک فدرال در حال حاضر قرض دادن در برابر وام های دانشجویی و وام های کارت اعتباری و همچنین به خرید شرکت های بزرگ اوراق قرضه و وام مستقیم به شرکت.

اعلام اقدامات فوق العاده به طور خلاصه برداشته شاخص های آتی سهام ایالات متحده در روز دوشنبه جلسه معاملاتی آغاز شد اما نصب مرگ و میر از COVID-19 و جزر و مد از مستندات بیشتر در ایالات متحده به سرعت فرستاده شاخص های اصلی به رنگ قرمز قرار دادن S&P 500 در سرعت خود را برای بدترین ماه پس از جنگ جهانی دوم ،

میانگین صنعتی داو جونز تعطیل 582 امتیاز و یا سه درصد در حالی که در تورنتو TSX را شاخص اصلی از دست 623 امتیاز یا بیشتر از پنج درصد است.

“چه تغذیه هم مهم است زیرا آن کمک می کند در بازارهای وام و اعتبار. اما آن را به اندازه کافی از سهام بازار چشم انداز گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در Robert W. Baird در میلواکی است. “آنچه ما در حال حاضر نیاز است که رهبری از کنگره به تصویب برخی از مرتب کردن بر اساس محرک لایحه به دلیل آنچه فدرال رزرو را انجام تسکین برخی از مشکلات, اما آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حل برای حل آنچه که در خارج وجود دارد.”

سرمایه گذاران امیدوار بودند که آمریکا را روشن $1 تریلیون دلار به علاوه coronavirus بسته محرک بیش از آخر هفته اما دموکرات ها و جمهوری خواهان هنوز در تقلا برای رسیدن به یک توافق است.

مریلند, اوهایو, لوئیزیانا و دلاور خود پیوست و نیویورک و کالیفرنیا در درخواست از مردم برای ماندن در خانه سایهای در نزدیکی توقف در فعالیت های اقتصادی و درد بیشتر برای آمریکا بازارهای سهام و باعث چندین تحلیلگران به بریده بریده رشد خود را پیش بینی.

گلدمن ساکس انتظار آشکار انقباض در جهانی واقعی تولید ناخالص داخلی در سال 2020 در بازگشت از 24 درصد سقوط در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه دوم: دو و نیم بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی پس از جنگ سابقه بوده است.

S&P 500 را تجربه کرده است $9 تریلیون ما رفتن برای ارزش خود را از معیار و شاخص آمار یک رکورد در ماه گذشته. عجله به حوالی مانند اوراق قرضه ناشی از وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده به سقوط روز دوشنبه.

S&P 500 به پایین است که حدود 34 درصد از آن در ماه فوریه رکورد پایین ترین سطح خود از ترس از coronavirus جاروب در سراسر جهان سرمایه گذاری. TSX پایین است و حتی بیشتر.

“آنچه ما واقعا نیاز به نوبه خود چیزهایی در اطراف یک حس بسته شدن – و نه در ویروس اما در پاسخ به این ویروس گفت:” استفان Massocca معاون ارشد رئیس جمهور در Wedbush اوراق بهادار در سان فرانسیسکو. “هنگامی که به بازار می بیند که من فکر می کنم بازار خواهد شد و جهش قابل ملاحظه ای است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>