Creators می تواند cagey در مورد منابع ایده های خود را, اما وجود دارد هیچ چیز مرموز در مورد پیدایش Steve Carell and Greg Daniels’ کمدی جدید. تیم توسعه در Netflix بکشد باد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای ایجاد یک شاخه مستقل از ارتش به نام فضا نیروی تصمیم گرفت آن را خوب فرض برای یک کمدی موقعیت و تماس Carell برای سنجش علاقه خود را. Carell, به نوبه خود, استخدام Daniels, کسی که با او می خواهم به همکاری در یکی از موفق ترین شبکه های کمدی قرن 21: دفتر. “این واقعا بر اساس هیچ چیز” کارل گفت: در تبلیغاتی مصاحبه “به جز این نام ساخته شده است که همه خنده.”

شما می توانید بگویید. فضا نیرویکه 10-قسمت اول فصل می آید به Netflix در 29 مه همان چیزی است که شما می خواهم انتظار از یک نشان می دهد تصور در اطراف یک میز کنفرانس و سپس اعدام توسط دو شبکه تلویزیونی جانبازان با بودجه در خور سابقه خود را اما هیچ ارتباط شخصی به قضیه. Carell ستاره ها به طور کلی به عنوان خوانده شده را علامت Naird یک افتخار نیروی هوایی lifer که چهارمین ستاره همراه با unenviable انتساب به رشد رئیس جمهور حیوان خانگی فضایی پروژه زور به چیزی بیش از یک punchline. خوشبختانه نزدیک ترین سری می شود برای نشان دادن و یا حتی نامگذاری تهمت مکرر مراجع به “POTUS.” و POTUS خواسته ها—er, چکمه—در ماه آمار.

یک فعل Carell شخصیت Naird است ساینده در خارج—در این مورد او را سفت, بی تاب بیگانه و ضد معنوی شرکت که صحبت می کند در یک اغراق آمیز gravelly غرغر کردن—اما نوع در. روز, پیش فرض خود را در پاسخ به هر گونه مانع است به بمب آن شب او کمک می کند تا خود را عبوس دختر نوجوان ارین (دیانا Silvers) با مشق شب خود را. اما نشان می دهد هسته ای است که ارتباط خود را با فضای نیروی رهبری دانشمند دکتر آدریان مالوری—یک فاستونی ، perpetually برافروخته John Malkovich نوع عاقلانه underplayed توسط real John Malkovich. این نظامی از فضا باعث می شود مالوری apoplectic اما دوستان-کمدی vibes قوی هستند در این محل طنزهای بنابراین او همچنین توضیح وفادار به Naird. تبه واقعی است متکبر رقابتی قلدر Naird پشت در نیروی هوایی ضربه Grabaston (Noah Emmerich).

تولید ارزش یک جهش بزرگ جلوتر از Carell و Daniels’ آخرین پروژه. به جای عمد وصف ناپذیر Dunder Mifflin مکعب مزرعه وجود دارد یک Brutalist فضا نیروی پردیس کامل با کنترل ماموریت آزمایشگاه دفاتر خصوصی و عمومی ورزش فضای صحنه مجموعه همه جا از کنگره شنوایی به یک شبیه سازی شده lunar colony. در عین حال شخصیت های صرف یک مقدار نامتناسبی از زمان تعامل با, و یا به سادگی خیره کننده صفحه نمایش در اتاق کنترل. این همه احساس به عنوان های مختلف از دفتر (و دیگر محل کار کمدی از دوره گذشته) به عنوان پیشگام یک دوربین در اتاق را از multicam کمدی است که قبل از آن.

این supersize بازیگران دیگری است فلکس—که نتیجه معکوس. کمدی نوابغ در حال تنزل به متاسفانه نقش های کوچک: Lisa Kudrow (که نقش Naird همسر) جین لینچ (اعمال مشترک رئیس) و Fred Willard به عنوان Naird شکننده پدر در آنچه که باید یکی از خود را نهایی نقش تنها چند صحنه از هر کدام. دیگران سوء استفاده. جیمی O. یانگ که خنده دار بود به عنوان Silicon Valley‘s کینه توز جیان یانگ نقش آن را مستقیما به عنوان مالوری معاون. آن را به خوبی برای دیدن Daniels پیوست با Ben Schwartz که هرگز موفق به ارسال من را به حمله و تشنج به عنوان پارک ها و تفریح و سرگرمی‘s unctuous Jean-Ralphio—اما فضا نیروی زین او را با همان کهنه هزاره-اجتماعی-رسانه-slash-تبلیغات-گورو شخصیت شده است که در ان نشان می دهد مانند این برای بیش از یک دهه است. کمتر قابل تشخیص بازیگرانی مانند جنگلی Newsome (شرمن, ویترین, Brockmire) که نقش یک جوان جاه طلب خلبان ساخته شده و به پرواز Naird اطراف مانند هوا راننده نمی تواند به اندازه کافی زمان در کانون توجه به درخشش. و این که تنها حدود نیمی از بازیگران وجود دارد بنابراین بسیاری از شخصیت های آن طول می کشد بیش از نیمی از فصل را برای رسیدن به می دانم که هر کسی علاوه بر Naird و مالوری.

فضا و نیروی آن لحظات مطمئن شوید. در اولین قهرمان ما باعث می شود نشان می دهد از هل دادن یک غول دکمه راه اندازی… و سپس ما آن را متصل به هر چیزی. قطع به مالوری با احتیاط برخورد واقعی راه اندازی را فشار دهید. وجود دارد یک مناسب و معقول در حال اجرا تهوع در این واقعیت است که فقط به عنوان نیروی هوایی به نیروی هوایی سربازان به نام “فضانوردان.” اما به عنوان با دیگر Daniels سری که برای اولین بار در مه, آمازون زندگی پس از مرگ, کمدی هاحتی برجسته احساس holdovers از دوران قبل از شبکه کمدی. هر دو نشان می دهد استفاده—اغلب به ضرر خود—از بودجه های بزرگتر و طولانی تر runtimes جریان خدمات اجازه می دهد بدون تطبیق با محیط را محدودیت. داستان سرایی که کمتر سریال از اپیزودیک است که ممکن است در جریان است و در عین حال فراگیر طرح فضایی نیروی‘s اول فصل است و حداقل آن قسمت از فرمت های بسیار مشابه—آنها می توانند همه عناوین در امتداد خطوط از “Naird و مالوری بازی جنگ بازی” “Naird و مالوری شکار جاسوس در میان خود” ، —که همه چیز می تواند تکراری وقتی که شما تماشای بیش از یک در یک زمان.

شاید مشکل نیست فقط رسانه است. شاید اوج تلویزیون اتحادش را تغییر محبوب سلیقه پس از اوج از دفتر و پارک ها و قیمتبه حدی که یک خالق که تخصص کمدی است که در آن نسبتا کوچک کست خوب نوشته شده است شخصیت های طنز زور از محل کار روزمره حالات ممکن است مجبور به در حال توسعه بالاتر-مفهوم مواد. شاید سال ها بود که آن را ممکن است به خشنود غیر سیاسی کمدی در مورد سیاست آمریکا بیش از. یا شاید فضایی نیروی بود که هرگز عملی ایده در خارج از شهرستان. هر چه دلیل دانیلز و Carell ممکن است به نوبه خود ساخته شده است یکی دیگر آمار, اما آنها ساخته نشده و یکی دیگر از کلاسیک.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de