Stephen Colbert, Trevor Noah, جیمی کیمل, Jimmy Fallon اسلم گرجستان رای گیری ‘فاجعه’ لغو پلیس

به عنوان معترضان برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس در جوامع “کمیته قضایی مجلس برگزار تلویزیونی جلسات در پلیس اصلاحات” Stephen Colbert گفت: این اواخر نشان می دهد. شاهدان شامل جورج فلوید برادر Philonise رئیس جمهور از شهری لیگ و فاکس نیوز مفسر دن richard shaw او اشاره کرد. “بدیهی است که من بالش مرد در دسترس نیست.”

مبادا شما را فراموش کرده “وجود دارد یک انتخابات آینده و ما تا به حال یک اجرای آزمون دیروز در گرجستان اولیه — و اجازه دهید فقط می گویند که آزمایش منفی برای رای گیری” کلبرت گفت. “رای گیری روز گذشته بود که یک فاجعه” با مشکلات متعدد پیش بینی نشده و مهندسی پیشرو “به رای دهندگان در انتظار ساعت برای رای دادن با خطوط کشش برای بلوک.”

اواخر نشان می دهد همچنین نشان داده شده گرجستان اولیه ظروف سرباز یا مسافر با قدیمی مدرسه بازی ویدئویی Votefall!

“دموکرات ها و جمهوری خواهان صف برای رای دادن در گرجستان اولیه انتخابات — و وقتی که من می گویند به انتظارنشسته بودند تا من آنها liiiiined تا” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. “اگر آتلانتا می خواهد رای گیری بیشتر از منابع شاید آنها فقط باید اعلام کند که آنها یک کشور در خاورمیانه است. ‘Yo بنابراین ما در واقع Afghanistatlanta می توانید برخی از این دموکراسی است؟’ و در حالی که این مسائل اتفاق می افتد در سراسر ایالت جورجیا در آنها به ویژه در زمینه سیاه و سفید.”

“بسیاری از مردم می گویند تنها راه برای رسیدن به نژادی و عدالت است به بیرون رفتن و رای دادن اما نگاهی به آنچه که اتفاق افتاده است مردم هنگام رای دادن در گرجستان دیروز,” جیمی فالون گفت: در این نمایش امشب. “به طور جدی آن را نشانه خوبی نیست وقتی که نقاب خواننده بهتر است در حال اجرا یک انتخابات نسبت به کل دولت است.” در همین حال “پلیسکه بسیاری از مردم در نظر گرفته اند نژادپرستانه به تازگی لغو شده است,” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر اگر شما می خواهید به تماشای یک دسته از مردم شرمسار خود شما را به تماشای لیسانس. یا زنان خانه دار واقعی. یا زیر عرشه….”

جیمی کیمل پیش نمایش نشان می دهد به جای پلیس در حالی که با پوشیدن یک سفید کننده-توزیع MAGA کلاه طراحی شده تا مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن آینده تولسا رالی “را می توان در داخل بیش از حد.” در یک نظرسنجی جدید گفت: 27 درصد از آمریکایی ها تا حدودی و یا به شدت موافقم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد از ایمان است. که هنوز بسیاری از مردم آن را هنوز هم بیش از حد بسیاری از آنها را. تهمت ایمان است مانند پاگنده: تنها تعداد انگشت شماری از آجیل باور آن وجود دارد و تنها مدرکی است که این عکس از یک lumbering میمون مانند موجودی برگزاری مقدس وارونه.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>