Stephen Colbert می آموزد الیزابت وارن در مورد کارولینای جنوبی, آشپزی, می گوید یک شوخی می شود jabbed توسط چنگال

نگرانی ها در مورد گسترش جهانی از COVID-19 کوروناویروس “در حال رشد هستند اما از ترس!” Stephen Colbert ” گفت: در این اواخر نشان می دهد. “رئیس جمهور می داند که او یک وظیفه خطیر برای محافظت از … خود را به دلیل تهمت کمپین ترس coronavirus صدمه دیده خواهد شد و انتخاب مجدد او پیشنهاد داد.” روز سه شنبه او اشاره کرد: “مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای اطمینان بخشیدن به همه ما” با “بسیار آرامش” یادآوری است که “وجود دارد یک فرصت بسیار خوب شما رو می میرند” از ویروس.

تهمت متهم کرد رسانه ها برای “انجام همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است” و میشل بو او برای تاسف تایپی به علاوه تلاش در اطمینان از مشاور اقتصادی لری Kudrow و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ. نگرانی بیش از coronavirus کمک کرده اند تانک قیمت سهام, اما آنها همچنین “led بسیاری به پوشیدن ماسک در ایالات متحده و سی دی منتشر کرده این گرافیک واقعی که جزئیات سبک موهای صورت برای پوشیدن ماسک ماسک و آنهایی که کار نمی کنند,” او گفت:. “وای خدا همه بروکلین مرده است.”

“تبه کار” موهای صورت می تواند در هر صورت اواخر نمایش نشان داده شده است.


نمایش روزانه نیز یافت مغلوب ساختن پیشی جستن “Caronavirus” تایپی کمتر از اطمینان بخش است.

Coronavirus است “بدترین جهانی همه گیر از” بچه کوسه,'” Trevor Noah گفت. “و امروز رئیس جمهور ایالات متحده برگزار می شود اضطراری کنفرانس مطبوعاتی به آدرس نگرانی های مردم,” که در طی آن او را معاون رئیس جمهور مایک پنس در اتهام آمریکا در پاسخ به این ویروس است. “و من فکر می کنم این فوق العاده است چرا که مایک پنس بسیاری از تجربه در این زمینه — او شده است quarantining خود را از زنان تمام عمر خود را,” او به شوخی. مطمئن شوید که “هنگامی که مایک پنس شد فرماندار ایندیانا او فعال HIV شیوع زمانی که او به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت عمومی” اما “من صادقانه بگویم من هنوز هم احساس امن تر با او از با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این بیماری همه گیر “صدمه زدن به اقتصاد” است “مغلوب ساختن پیشی جستن کابوس واقعی,” نوح گفت: تصور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ: “نه من ضعیف بازار سهام! نه وال استریت! من پرستار شما را به سلامت ویژه من سوپ مرغ: یک KFC سطل ریخت و با رژیم غذایی کک.” اما او نیز در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ واقعی کمی دلسردکننده: “خوب ما قطعا خواهم مرد. شما می دانید که تهمت بزرگ است, برای, جوک, اما در زمان بحران تهمت بدترین فرد برای اطمینان دادن به ملت است.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>