Stephen Colbert, Seth Meyers و جیمی کیمل متوجه مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد انبوه, تست, اما فقط برای خودش

رئیس جمهور تهمت شخصی نوکر آزمایش مثبت برای coronavirus, Stephen Colbert گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد. “رئیس جمهور شد گزارش بسیار ناراحت” است و نه فقط در مورد سلامت ترساندن. “این اخبار ناخوشایند است برای رئیس جمهور به دلیل آن را می شود در راه از مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای پیام است که ما باید برای باز کردن این کشور به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” کلبرت گفت: حتی به کاخ سفید پنهان CDC دستورالعمل به آن را انجام دهد با خیال راحت.

“من حدس می زنم کشتن رای دهندگان در انتخابات سال است که به بی دست و پا اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرح که” میشل گفت. “او رفته از یک birther به deather.” و مردی که “فروش تهمت پیام” من نمی بینم مردم مرده'” توسط مدیر کمپین براد Parscale که در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به ستاره مرگ او اشاره کرد. “خوب اول از همه Brad آن refreshingly صادقانه از شما به شما می گویند که مردم در جنگ ستارگان طراحی شده بود که پس از نازی ها. اما شما در فیلم دیده می شود?”

جیمی کیمل مانند Colbert, recapped این Axl Rose-استیون Mnuchin دشمنی و او همچنین اشاره کرد مغلوب ساختن پیشی جستن را “نگران کننده” نوکر اخبار. “کاخ سفید می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تست — او می شود هر روز و آزمایش منفی” کیمل گفت. “اما این رئیس جمهور نیست که زمان برای ویروس. او بسیار پر مشغله مانع عدالت و redecorating خود دیوار” در هزینه $500 میلیون به 3 میلیارد دلار.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درک اهمیت تست با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد چرا که آنها در حال تست آنها فقط نمی مراقبت در مورد تست شما” اواخر شب‘s ست مایر گفت. “این چیزی است که این مورد تمام شده است. آنها فقط می خواهید برای محافظت از خود در حالی که به شما گفتن که شما نیاز به یک “جنگجو” و بازگشت وجود دارد به اقتصاد رفتن” اما “اگر او می خواهد به نیروی کار مردم را به اقتصاد قبل از موعد مقرر در وسط مرگبار گیر او باید مطمئن شوید که هر کس دیگری می توانید تست شده بیش از حد.”

این فقط تست مغلوب ساختن پیشی جستن است کج خلق مورد ترور نوح گفت: در نمایش روزانه, گذاشتن درپوش مغلوب ساختن پیشی جستن را بی دست و پا دفتر بیضی دیدار با پرستاران در روز چهارشنبه. “تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد نگرانی از خط مقدم در پذیرش به جشن ملی روز پرستار,” او گفت:. “و من واقعا احساس بدی که برای پرستار است. … کسی که باید به او گفت شما نمی مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن تا زمانی که شما را ترک کاخ سفید و یک کتاب به فروش می رسانند.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>