اعتراضات برانگیخته توسط پلیس مینیاپولیس کشتن جورج فلوید را به حداقل 430 شهرستانها ایالات متحده و شهرها, Stephen Colbert گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد. “این اتفاق می افتد نیست ما فقط در مراکز شهری” او اشاره کرد. “این تظاهرات در همه جا” و آنها را “متحد آمریکایی ها از همه سوابق — شما ممکن است متوجه شده است که بویزی آیداهو ندارد بسیاری از مردم است.”

“و لطفا خرید نیست غلط روایت است که این lawless اوباش” کلبرت گفت. “اکثریت قریب به اتفاق این تظاهرات مسالمت آمیز است” هر چند “در بسیاری از اماکن پلیس با استفاده از حکومت نظامی به عنوان بهانه ای برای آوردن اسمک دان در اعتراض صلح آمیز.” او نشان داد چند نمونه.

هنوز میشل گفت: “این حمله است که هر کس است که هنوز صحبت کردن در مورد است روز دوشنبه حمله نظامی مسالمت آمیز معترضان به طوری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند shamble در سراسر خیابان را به handsy با کتاب مقدس. مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شده است توسط بسیاری از مردم برای سوء استفاده از ارتش” بیشترین قدرت خود را در دفاع از وزیر, جیمز “سگ دیوانه” Mattis. کلبر دوباره او را با نام مستعار “اصولی پوچ.”

“Mattis’ تصمیم به صحبت کردن است و در عین حال یکی دیگر از نشانه ای از واقعا مخاطره آمیز لحظه ای که ما در آن هستیم” گفت: اواخر شب‘s Seth Meyers. “تهمت و پلیس ایجاد بدیهی است که تهدید محبوبیت گسترده از تظاهرات” که “عمیقا تحت تأثیر افکار عمومی. و این نوع از عظیم پایدار سیاسی بسیج نشان دهنده یک تهدید مستقیم به سیستم ناعادلانه از درنده پلیس ما در حال حاضر به همین دلیل است که افرادی که از مزایای این سیستم در حال شلاق بنابراین به شدت.”

“تظاهرات در سراسر کشور ادامه دارد اما به نظر می رسد که برخی از زمینه های مشترک است که به” حداقل در برخی از شهرستانها جیمی کیمل گفت. “در واشنگتن که در آن اجرای قانون گرفته شده بسیار پرقدرت رویکرد از جمله پارگی-کشتار با گاز معترضان مسالمت آمیز, همه چیز نیست به عنوان دوستانه — مقامات وجود دارد مشغول احداث نرده های است که در اطراف موجود در کاخ سفید حصار” او گفت:. “بنابراین به نظر می رسد مانند تهمت است در نهایت گرفتن دیوار خود را ساخته شده است, بعد از همه. چه مدت قبل از ما پیدا کردن همین جونیور سرمایه گذاری در یک شرکت حصار?”

جدید حصار باید کار بزرگ — “مگر اینکه معترضان متوسل به عمل هل دادن” جیمی فالون deadpanned در نمایش امشب. “تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن معلوم کاخ سفید چراغ hid در یک پناهگاه است و در حال حاضر ساختمان زشت زنجیره ای پیوند حصار. او مانند هر دیوانه همسایه نورد را به یکی است.” او خوانده یک زمین کامل مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه لینکلن Gettysburg Address. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر