استفان کلبرت و جیمی کیمل بافت مغلوب ساختن پیشی جستن نامقدس نماز صبحانه 'حزب ترحم'

سناتور. میت رامنی (R-یوتا) اول شد senator در تاریخ ایالات متحده برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

سناتور. میت رامنی (R-یوتا) اول شد senator در تاریخ ایالات متحده برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود در روز چهارشنبه و رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله سعی در انتقام گرفتن. خود رسانه متحدان ناودان رامنی به عنوان یک خائن و کاخ سفید فرستاده قانونگذاران جمهوریخواه کنگره صحبت کردن امتیاز به استفاده از خود رامنی-ضربه. مغلوب ساختن پیشی جستن خود در برابر حملات رامنی نیست همیشه زمین به عنوان Stephen Colbert را اواخر نمایش ذکر روز شنبه با کمک از جانی رودخانه آمار "مامور مخفی است."

آن را در همه پاک کردن این "عجیب و غریب تبلیغ با هدف یک عضو حزب خود" حال "کاملا اثر مخرب بر رامنی که تهمت امید آن را داشته باشد" Seth Meyers, توافق در اواخر شب. "نگاه من هیچ میت رامنی فوق العاده-طرفداران اما شما متوجه این آگهی باعث می شود او را نگاه فوق العاده سرد ، منظورم این است که من فکر نمی کنم که ممکن بود آن را خسته کننده خصوصی-حقوق صاحبان سهام ربات مانند رامنی و به نوبه خود او را به جیمز باند, اما به نوعی تهمت آن را انجام داد. به معنای واقعی کلمه با پوشیدن عینک آفتابی و شما او را توصیف به عنوان 'لکه' 'یواشکی" و "راز دارایی'? شما ممکن است به عنوان به خوبی به او بدهد مارتینی یک استون مارتین و قرار دادن او در کنار گربه بسیار است. 'آه خانم Galore, آیا شما ذهن اگر من به عنوان خوانده شده شما یک پروتستان سرود?' 'با من تماس واژن, میت.' 'Oh no, no, no, no, no. ...'"

اما از آن آسان است برای دیدن چرا تهمت در تلاش است به رامنی پایین Meyers گفت. "مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال حاضر هشدار داد که اگر جمهوری خواهان رای در برابر رئیس جمهور, 'سر خود را در یک پایک" و با عبور از خط حزب را محکوم به او "رامنی بارید بر مغلوب ساختن پیشی جستن رژه که خبر بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او نمی داند که چگونه به استفاده از یک چتر. اما به طور جدی حتی با دختری که یک رای تاریخی است که لکه باقی خواهد ماند در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری برای همیشه." شما می توانید پیشنهاد خود را بی اهمیت پیگیری سوال زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب