مخفیکاری ثروت: چگونه اسد خانواده و دیگران باید خود را پر اروپایی خزانه

لقب “قصاب از حماة” سوریه را Rifaat اسد متهم به اختلاس میلیون ها نفر در اروپا املاک و مستغلات. مانند بسیاری از حاکمان منطقه ای ترجیح داده اند برای حفظ خود, اروپایی, خواص آرام.

عموی رئیس جمهور سوریه بشار اسد گزارش شده است که یک اروپایی ثروت است که شامل دو پاریس خانه — یکی از آنها 3000 متر مربع (32,000 متر مربع) — یک مزرعه گل میخ, یک قلعه و بیش از 500 خواص در اسپانیا.

سابق سوریه معاون رئیس جمهور و نظامی رهبر Rifaat اسد است, همچنین شناخته شده به عنوان “قصاب از حما” به گفته فرمانده نیروهای نظامی به طرز وحشیانه ای سرکوب یک سال 1982 قیام در مرکز سوریه است.

روز پنجشنبه در یک دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا او منحرف حداقل €90 میلیون ($98 میلیون) از سوریه و کمک های دولتی به خرید برخی از املاک و مستغلات. در ماه نوامبر اسپانیایی دادستان او را متهم به سرقت از €600 میلیون نفر از سوریه خزانه. او هر دو اتهام را رد کرده است.

این Makhlouf میلیون

Skyscrapers in Moscow

خرید دفتر در مسکو “شهر پایتخت” ممکن است راه را برای Makhloufs برای جلوگیری از تحریم های اتحادیه اروپا

طرف مادر بشار خانواده نیز تحت سوء ظن. چند تن از اعضای این Makhloufs, بشار نزدیک عموزاده و مشاوران را غرق 40 میلیون دلار به این پر زرق و شیشه و فولاد از مسکو “شهر پایتخت” آسمان خراش های دوقلو در سال های اخیر با توجه به انگلستان فساد متمرکز سازمان شاهد جهانی.

Infamously خانواده ثروتمند گزارش شده است کلیدی در حفظ بشار را خشونت گرفتن در قدرت و خود را به سرمایه گذاری ممکن است راه را برای آنها را به کانال رژیم وجوه گذشته اتحادیه اروپا تحریم های این سازمان می گوید.

اما اسد خانواده نبوده و به تنهایی در میان ثروتمند خاورمیانه و شمال آفریقا حاکمان و entourages. اگر چه سرمایه گذاری های خود نیست و لزوما بوده و غیر قانونی برخی از آنها در ادامه به راه اندازی در اروپا زندگی می کنند زندگی در تضاد کامل با شهروندان در کشورهای خود که تحمل جنگ و فساد است.

این Gadhafi و میراث مبارک

زمانی که مصر حسنی مبارک رژیم کاهش یافت و در سال 2011 او ثروت خانواده بود که تخمین زده می شود بین 5 میلیارد دلار و 70 میلیارد دلار در آن زمان از جمله خواص لوکس در سراسر لندن و پاریس و اسپانیا. برخی از کسانی که برگزار شد با پسران خود را از طریق شرکت های پوسته با توجه به “پاناما مقالات” بررسی است.

ادامه مطلب: ‘پاناما مقالات’ نشان می دهد که چگونه غنی پنهان کردن پول دریایی

زمانی که Moammar Gadhafi سرنگون شد در همان سال دولت لیبی برآورد او $200 میلیارد در حساب های سرمایه گذاری املاک و مستغلات تحت کنترل شخصی خود در سراسر جهان است. یک 10 میلیون پوند (€11.5 میلیون $12.5 میلیون) لندن عمارت متعلق به پسر خود سعدی Gadhafi بود دست به مقامات لیبی در سال 2012.

دارایی هر دو از خانواده آنها و برخی از آنها entourages باقی می ماند منجمد تحت تحریم های اتحادیه اروپا.

اما قذافی نزدیک دانشیار علی Dabaiba بود که بخشی از نخبگان دایره شناخته شده به عنوان “اصحاب رهبر” گزارش squirreled دور 7 میلیارد دلار در حالی که در حقوق و دستمزد از تنها £12,000 و 2018 بررسی اتهام او سرمایه گذاری برخی از آن در املاک معتبر در سراسر انگلستان است. سازمان یافته جرم و جنایت و فساد, گزارش, پروژه گفت: که شامل اسکاتلند مهم ترین و با شکوه در خانه هنوز در دست بخش خصوصی Taymouth قلعه.

Taymouth Castle in Kenmore, Scotland

نئو-گوتیک Taymouth قلعه ویژگی های رنسانس چوب; آن زمینه به رخ کشیدن یک زمین گلف و ماهیگیری ماهی قزل آلا در رودخانه Tay

شاهزاده سعودی نقش دور

عربستان شاهزاده محمد بن سلمان نبوده است به عنوان مرموز در مورد ثروت خود را اما خود را نگه داشته 2015 خرید 300 میلیون دلار قصر لویی چهاردهم در فرانسه آرام و طولانی نیست قبل از او ترک خورده پایین فساد در این کشور پادشاهی.

قرن 17 ماکت شامل یک طلا, برگ چشمه و پوشش دخمه پرپیچ و خم در میان گسترده باغ نازل شده بود متعلق به ولیعهد توسط نیویورک تایمز در سال 2017.

با اتهام همدستی در سال 2018 به قتل عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi هنوز هم تازه و گزارش های اخیر از دخالت خود را در تصاحب مذاکرات برای انگلیسی, باشگاه فوتبال نیوکاسل باید خشم بسیاری از طرفداران.

بیشتر بخوانید: جمال Khashoggi قتل حل نشده یک سال

خلیج فارس از هم جدا

دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس نیز نشان داده علاقه زیادی به باشگاه های فوتبال اروپا. قطر آل ثانی خانواده سلطنتی خریداری پاری سن ژرمن باشگاه فوتبال در سال 2012 پس از در حال حاضر شخم بسیاری از میلیاردها دلار از بودجه دولت به اموال در سراسر اروپا است. که شامل 95 درصد از سهام خود در لندن سفال, اروپا, بلندترین ساختمان در زمان.

در سال 2018 نخست وزیر سابق شیخ حمد بن جاسم آل ثانی خریداری آنچه تصور می شد به لندن گران ترین خانه — 20-plus-اتاق خواب خانه در نزدیکی کاخ باکینگهام برای $465 میلیون دلاری پس از بازسازی.

در همین سال سازمان عفو بین الملل گزارش داده است که کارگران خارجی در قطر که اکثریت قریب به اتفاق نیروی کار مشغول به کار در سوء استفاده از شرایط این کشور در جام جهانی 2022 سایت برای حداقل دستمزد از 200 دلار در ماه است.

Portraits of UAE President Khalifa bin Zayed Al Nahyan and Dubai Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum on an office building

حاکمان امارات و دبی باید به شدت سرمایه گذاری در ملک

پاناما مقالات نشان داد که امارات متحده عربی رئیس جمهور شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان شخصا متعلق به $1.2 میلیارد در لندن اموال در حالی که معاون نخست وزیر و شیخ منصور بن زاید آل نهیان صاحب انگلیسی, باشگاه فوتبال منچستر سیتی. حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم اروپا نمونه کارها شامل £75 میلیون سوری و مستغلات و £45 میلیون با تجربه مزرعه گل میخ.

گفت: به عنوان یک دوست نزدیک از ملکه الیزابت دوم مکتوم مواجه است طوفان از جنجال در خانه دور از خانه. ماه گذشته یک دادگاه انگلیسی حکم داد که او ربوده شده خود بالغ, دختران و آغاز یک کمپین از “ترس و ارعاب” در برابر او جوانترین همسر, Princess Haya.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>