‘ایمن ماندن!’ هنر ایمیل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Wمرغ گیر آمار این راهپیمایی عادی قوانین مربوط به تعامل اجتماعی رفت و از پنجره به بیرون. صرف آشنایان شروع به درخواست هر یک از دیگر چگونه همه چیز داره و در واقع مایل به شنیدن یک پاسخ دقیق. همکاران مجبور خارج از دفتر و بر روی زوم آغاز مبادله عمیقا اطلاعات شخصی در مورد زندگی خود را. به عنوان حس مشترک بحران ballooned هر ارتباطات کسب و کار و یا شخصی تبدیل به یک نوع از چک در. آن را در حال حرکت بود (حداقل در ابتدا). آن را نیز بدان معنی است که تشریفات معمول بود مجددا. در میان آنها: ایمیل ثبت نام-آف.

روشن بود که برخی را باید benched. “به سلامتی” ممکن است obnoxiously جلف در بهترین زمان است. قطعا آن را در طول یک بیماری همه گیر. آیا “توجه به گرم” موفق به صدای هیس کردن? در طول یک بیماری همه گیر انجام می دهند. کمتر حذف شد چه باید محل سهام عبارات است که می تواند در حال حاضر به عنوان خوانده شده callously خوش بین است. “حتی ما اساسی ترین اجتماعی فرمول می گوید:” sociolinguist بن زیمر “در حال مملو از این روز.”

برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس باقی می ماند شاغل – مانند کارگران یقه سفید انجام شغل خود را از راه دور — این شد انتخاب مردم بیشتر زمان هر روز بیش از حد معمول است. خوبی می داند که بسیاری از ما باید مسائل بیشتری برای حضور در, اما آن پرسش: چگونه ما در اجرای این مراسم در میان یک بحران جهانی?

با وجود چند ساله بحث در مورد بهترین راه برای بستن یک ایمیل به کلمات استفاده می کنیم و در زمان عادی واقعا مهم نیست خیلی. “ایمیل signoffs متعلق به یک دسته از مودب تشریفات است که بیشتر در مورد عملکرد اجتماعی از کلمات از معنای دقیق این عبارت می گوید:” زبان شناس گرچن McCulloch نویسنده به دلیل اینترنت: آشنایی با قوانین جدید از زبان.

بله برخی از مردم آن را یک کارت ویزیت (“Hakuna Matata!”). اما به طور کلی ما ثبت نام در این واقعیت از وداع با بیش از جزئیات در ایمیل در گفتگو. ممکن است ما حتی نمی دانند که چرا ما با استفاده از کلمات ما انجام دهد. هنگامی که شما می گویند “خداحافظ” آیا شما آن را انجام دهد به دلیل این است که یک فرم کوتاه شده “خدا بود با مىكنيد ؟ احتمالا نه. شما فقط دنبال این اسکریپت مانند هر کس دیگری. پس از آن وجود دارد یک بحران و عبارات ما معمولا فکر نمی کنم در مورد مثل “همه” ناگهان به نظر می رسد سرد.

یکی از توابع از یک ایمیل ثبت نام کردن برای روشن شدن ارتباط بین فرستنده و گیرنده. (“من دوست دارم” یعنی شما خانواده است. “صمیمانه” به معنی من امیدوارم که شما من استخدام.) و به طور کلی رابطه از همه بود و بدیهی است که تغییر توسط pandemic – همه ما در برخی از وضعیت اضطراری در حال حاضر و هر کس آن را می داند – پس از شکست به اذعان این veers به بی اعتنا اگر نه غیر انسانی است.

هنوز جزئیات کسی وضعیت هنوز هم می تواند متفاوت باشد شدید است که باعث می شود آن را سخت به انتخاب یک عبارت جدید و استفاده از آن در هر پیام به شما ارسال. “سالم ماندن” ممکن است زمین در صورتی که فرد بزرگترین مشکل بودن خسته شدم. آن را نمی ممکن است در صورتی که فرد عزادار.

ما نیز در یک سرعت در حال تحول وضعیت به عنوان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواهم بگویم. همانطور که ما نقل مکان کرد و از هفته یکی از پناه در محل برای هر هفته این است که جمعی خلق و خوی منتقل شده است. این rawness و فوریت برای بررسی در با همه فروکش کرده (که خوب است به خاطر آن بود که کمی خسته کننده, راست?). در عین حال نیاز به حساسیت نیست. احتمال این که شما در حال ارسال یک سرد ایمیل به برخی از کسانی که بیکار است و یا بیمار و یا سوگوار افزایش یافته است. در همان زمان نیاز به تطهیر و مردم تمایل به رسیدن به آن از طریق ساخت جوک در مورد کل سورئال وضعیت – در شکوفایی بیش از حد.

“هر آنچه که مشاوره خوب امروز ممکن است کاملا متفاوت در یک هفته” McCulloch می گوید. هنوز هم وجود دارد حداقل یک رویکرد است که به احتمال زیاد مربوط می آیند تابستان: آرزوی کسی هست.

به عنوان راهنمایی های جدید در مورد اجتماعی فاصله آمده است برخی از مردم ginned تا نشانه آف که ترکیب خوبی مایلند با یادآوری در مورد آنچه هر کس قرار است به انجام: “ایمن بمانید و در خانه بمانند!” یا “ایمن ماندن و شستن آن دست!”

برخی گنجانیده شده اند PSA بیشتر ماهرانه با یک طرف امتیاز کرد. “با دست تمیز و قدردانی” را بخوانید valediction از یک لیست-این نرم افزار برای fintech بنیانگذاران در اواسط ماه آوریل است. دیگران آن را انجام داده اند در حالی که parodying بسیار انبار عبارات که دیگر احساس می کنید به اندازه کافی پاسخگو. است “گرمی” و در “Handwashingly.”

بسیاری از مردم پذیرفته اند برخی از نسخه های “امن” یا “خوبی” یا “مراقبت.” برخی در حال حاضر با استفاده از یکی از آنها به طور منظم حتی دو برابر کردن: “مراقبت و بهترین آرزوها” (تاکید معدن). و آنها امن و شرط: این عبارات بوده است در اطراف یک مدت طولانی به خاطر ارسال آنها روشن نگران پیام.

اما واقعیت این بود که گزینه های مردم تبدیل به زود پیشرو بیشتر مردم به نوبه خود به آنها را — از جمله روابط عمومی عامیانه در نظر گرفتن بخشی در coronavirus ایمیل-بازاریابی حمله رعد اسا — گرفته شده بخار از خود آرزوی قدرت. در این مرحله, این نشانه آف می توانید در حال حاضر احساس می شوند بسیار شبیه به “افکار و نماز” بیان شده پس از آخرین فاجعه است. آن را به اشتباه می گویند. آن را نمی ممکن است احساس بسیار مفید است یا نه.

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

آرزوی توضیح می دهد زیمر سقوط به یک دسته از زبان شناخته شده به عنوان سخنرانی خود عمل می کنند. این زبان است که آیا چیزی که کلمات ادا مانند یک officiant که می گوید: “من در حال حاضر تلفظ کنید شما زن و شوهر” و در نتیجه باعث می شود شما زن و شوهر. برای سخنرانی در عمل به کار او می گوید: دو چیز باید اتفاق می افتد: شما باید به معنی آن است که این اثر مناسب در مخاطبان آن است. آیا آرزوی رسیدن به این “ممکن است بستگی دارد که آیا آن را احساس می کند مانند یک واقعی احساسات و یا تبدیل به یک کلیشه” زیمر توضیح می دهد. اگر این دومی “آن می تواند کمبود نیروی است که ما ممکن است می خواهید آن را به در جهان است.”

نشانه آف مانند “ایمن ماندن” حتی ممکن است به نظر می رسد مهربان اما با مهربانی آنها به معنای. داگلاس پشت یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی آیووا است که به خوبی مورد مطالعه-مایل می گوید که همراه با امید خوب چنین عبارات نیز تابع به عنوان یک یادآوری. در چشمان او می تواند انتقال خوش خیم bossiness از پدر و مادر گفتن نوجوان خود را به “ایمن ماندن” به عنوان کودک سر را در یک شب جمعه این مفهوم که آنها ممکن است به عنوان وجدان به عنوان آنها باید.

“این به شما گفتن برای, توجه, شود هشدار, محافظت از خودتان را” غیر یهودی می گوید. و در حالی که جریمه پیام به گسترش آن نه کاملا همان “محبت” است که تحقیقات خود را متمرکز است. و آن را ممکن است احساس خالیتر بار بیشتر کسی که آن را می شنود.

برای یک مطالعه منتشر شده در مجله از شادی مطالعات در سال گذشته پشت و همکارانش قرار دادن افراد در یکی از سه شرایط (همراه با یک گروه کنترل): برخی گفته شد به سرگردان در اطراف یک ساختمان 12 دقیقه متوجه مردم و سکوت صمیمانه مایل به آنها را خوشحال. دیگران گفته شد به تامل عمیق سطوح اتصال و یا شباهت آنها ممکن است با مردم. یک گروه سوم گفته شد برای شرکت در نزولی اجتماعی مقایسه یک استراتژی آشنا به هر کسی که تا به حال با استفاده Instagram یعنی با تمرکز بر راه آنها ممکن است بهتر از دیگران است. آنها اندازه گیری شد همه احساسات قبل و بعد از.

نتایج باید الهام بخش برای هر کسی که در حال حاضر خریداری شده به مزایای محبت از طریق روایت شده است که دفاع از آنها برای هزاران سال. مردمی در مقايسه با شرايط کردم هیچ بهره مند شوند. “کمک کرد که آنها را نه یک کمی” غیر یهودی می گوید. مردم تعمق شباهت را گزارش احساس ارتباط بیشتری وجود دارد اما تغییر در خلق و خوی خود را. افرادی که آرزو دیگران هست در ضمن گزارش نه تنها بیشتر احساس در ارتباط بودن اما بیشتر شادی بیشتر همدلی و کاهش سطح اضطراب است.

و پشت می گوید: ایمیل signoffs توانایی عملکرد همان اثر است. کلید ؟ “شما می خواهید به نگاه چقدر قصد رفتن به آن را,” او می گوید. این صدا ممکن است هیپی dippie اما او انعکاس قوانین مورد عمل گفتار: برای این کار شما باید به معنی آن.

آنچه که در مورد بخشی دیگر مطمئن شوید این اثر مناسب در مخاطب ؟ زیمر می گوید: یکی از گزینه های است که بیشتر شخصی اجتناب از کلیشه و ابراز امیدوار است که خاص به فرد یا حداقل نه ترکیبی از کلمات است که مردم به تمسخر عنوان “مثل رسمی Covid-19 ایمیل تبریک/ثبت نام کردن درست است؟”

این شگفت انگیز است به فکر می کنم که در نظر گرفتن یک دقیقه به انجام این کار ممکن است شخصی که شما در حال برقراری ارتباط با احساس دیده می شود و حتی اگر آن را نمی کند, کمک به سرکوب خود اضطراب. این یک راهبرد مقابلهای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در ساعت بدون هیچ هزینه و بدون خروج از خانه با صفر خطر خماری و یا دیگر قادر به دکمه شلوار جین خود را.

حتی اگر برای انجام خودخواه, دلایل خوبی آرزو می تواند در نهایت داشتن اثر مثبت بر دیگران است. “هزاران سال انسان سنت عقل به ما بگویید که افکار و دعاهای مهم است. آنها مهم نیست در راهی که اکثر مردم می خواهم آنها را به اما آنها مهم است چرا که اگر شما در حال نشستن وجود دارد که مایل شخص دیگری که تغییرات شما” غیر یهودی می گوید. در چه راه ؟ “اگر شما کمتر اضطراب شما کمتر از یک حرکت تند و سریع.” و هر کس شما را در تماس با سود حاصل از آن.

به عنوان سال رفتن و rawness همچنان به افول و بیزاری مانت و قرنطینه می شود طبیعی جدید این احتمال وجود دارد که قدیمی generic نشانه آف خواهد خزش در. که خوب است. و آن را خوب اگر مردم پایبند به جدید “ایمن بمانید!” اسکریپت بیش از حد. که این انرژی به اطراف انتقال اصل-تعبیر عمیق امیدوار است در هر ساعت از روز ؟

اما با استفاده از این مراسم به عنوان یک فرصت برای تفکر و می گویند چیزی خاص, حتی گاهی ممکن است فقط به ما کمک کند از طریق این چیز. و بنابراین: من آرزو می کنم که هر آنچه که شما در حال برخورد با شما پیدا کردن یک راه برای مقابله. من امیدوارم که شما از شکل یک راه برای زندگی با هر چیزی که نمی تواند ثابت شود. و من آرزو می کنم برای شما برای پیدا کردن یاری کاملا در هر نقطه در بچه های خود را (بیدار یا خواب) یک کتاب خوب و یا زوزه دیوانه وار خود را از پنجره به خیابان های خالی.

نوشتن به کتی Steinmetz در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>