متحده تست آب از بازگشایی به عنوان ایالات متحده COVID-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 50,000

با COVID-19 تلفات شکوه از 50 ، 000 در ایالات متحده, Georgia, اوکلاهما و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر در زمان اولین مراحل آزمایشی در بازگشایی برای کسب و کار در روز جمعه با وجود مخالفت بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان.

رمان کروناویروس که باعث COVID-19 ادعا کرده بیش از 50,370 زندگی در اوایل بعد از ظهر جمعه با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آمریکا مرگ و میر دو برابر شده اند فقط در 10 روز برای تبدیل شدن به بالاترین در جهان با توجه به جداگانه همشهری چوب خط حساب کردن. در حالی که برای اولین بار شناخته شده مرگ و میر در کشور است و باید از آن رخ داده است در فوریه. 6 ایالات متحده تنها به 1000 مرگ و میر یک ماه پیش در مارس 26.

در مورد 875,000 آمریکایی که قرارداد بسیار مسری تنفسی بیماری COVID-19.

از 20 بالا به شدت تحت تاثیر کشورهای ایالات متحده در رتبه نهم بر اساس مرگ و میر سرانه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. تلفات نیز بیش از مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزای فصلی در هفت نفر از نه فصل های اخیر در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نیویورک شده است سخت ترین ضربه با بیش از 21,000 مرگ و میر — بیش از 40 درصد از کل ایالات متحده.

یک ارتش آمریکا گارد ملی سرباز می دهد مواد غذایی به یک مرد در یک منظقه شربت خانه مواد غذایی برای نیازمندان ساکنان بروکلین قصبه شهر نیویورک در روز جمعه. (Mike Segar/فردا نیوز)

آمریکایی ها ممکن است با عجله به کسب و کار نظر سنجی نشان می دهد

از تنسی به تگزاس به اوهایو به مونتانا یک تعداد انگشت شماری از استانداران سراسر کشور اعلام کرد قصد دارد به سرعت اجازه می دهد تا بازگشایی برخی از محل های کار بود که دستور داده شده است تا بسته به عنوان راهی برای مهار گسترش coronavirus.

برخی از کسانی که طرح های کشیده شده اند آتش از کارشناسان بهداشت عمومی و دیگر فرمانداران که هشدار می دهند که یک زودرس کاهش stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل اعمال شده طی پنج هفته می تواند باعث تجدید افزایش COVID-19 موارد است.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر دیده می شود با کروناویروس لوله های آزمایش در یک COVID-19 تست سایت در فیلادلفیا در روز جمعه. (Jose F. مورنو/The Philadelphia Inquirer از طریق AP)

گرجستان جهش در شانس مجدد

ورزشگاه, سالن مو, خال کوبی سرو و برخی دیگر از کسب و کار پاک شد برای باز کردن درهای خود را با گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ, که نادیده گرفته از هشدارهای مقامات بهداشت عمومی است که محدودیت های آرامش بخش می تواند منجر به عفونت و مرگ و میر.

گرجستان ثبت کرده است نزدیک به 850 مرگ و میر ناشی از بیش از 21,000 موارد 11-بالاترین مرگ و میر در میان 50 ایالت آمریکا.

با توجه به یک مدل که توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن که از سوی کاخ سفید, بستری شدن در بیمارستان در گرجستان را به اوج هفته آینده.

یک مشتری می شود او ابرو اپیلاسیون در سه-13 سالن آبگرم و بوتیک روز جمعه در ماریتا ، سالن بسته شده بود برای بیش از یک ماه اما باربر فروشگاه ناخن سالن ورزشگاه و چند کسب و کارهای دیگر بازگشایی در گرجستان روز جمعه در کاهش coronavirus shutdown. (رون هریس/آسوشیتد پرس)

با وجود این درآمد از دست رفته نه همه واجد شرایط کسب و کار در گرجستان شروع به پریدن کرد در این فرصت به بازگشایی شده است. Shay توپ, مالک, آزادی, تا تو, در آتلانتا گفت که بازگشایی در ماه مه تنها با وقت قبلی و پیش بینی نیست بازگشت به حالت عادی تا ماه ژوئن یا بعد از آن.

“ما فقط تماشای اعداد و انجام آنچه درست به نظر می رسد ما” توپ و گفتگو کرد.

یاس Maskell صاحب بی انتها, تا تو, در آتلانتا گفت که او نمی شد باز در روز جمعه را به آرامی رزومه, کسب و کار بیش از چند هفته آینده تحت سخت احتیاطی.

فروشگاه خواهد عمل به عنوان اگر هر کس آلوده است Maskell گفت.

“ما فقط تحت عمل که مفهوم و سپس ما می توانیم نگه داشتن همه امن در اینجا.”

گیج کننده وضعیت

کنگره جمهوری خواه Doug Collins گرجستان گفت: بازگشایی در روز جمعه بود و گیج کننده برای مشتریان.

“هر کس قرار است به ماندن در خانه اما در عین حال ما در حال باز کردن این کسب و کار” کالینز گفت: فاکس نیوز.

کالینز ذکر شده در دستورالعمل های فدرال خواستار متحده به تجربه دو هفته کاهش در موارد اول و گفت: بخش هایی از گرجستان شد و هنوز در تلاش برای درمان بیماران است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به نظر می رسید به اصرار در گرجستان که آن برنامه اعلام شد اما در اواسط هفته او گفت: در اخبار روزانه جلسات در کاخ سفید است که آن را “بیش از حد به زودی.” او گفت: “او “خوشحال” با کمپ..

خریداران با استفاده از یک منظقه وانت در بهترین خرید, فروشگاه, در, سن آنتونیو, وابسته به تکزاس روز جمعه. (اریک گی/آسوشیتد پرس)

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: صبح به خیر امریکا که گرجستان را ندارد این بیمارستان ظرفیت برای رسیدگی به شیوع و هشدار داد موج دوم از موارد.

اوکلاهما شد باز برخی از کسب و کار خرده فروشی در روز جمعه فلوریدا شروع به اجازه دادن به مردم در برخی از سواحل آن جمعه گذشته کارولینای جنوبی شروع به کاهش محدودیت در دوشنبه و کشورهای دیگر خواهد استراحت دستورالعمل هفته آینده.

این IHME مدل پیش بینی کرد که اوکلاهما در حال حاضر آمار آن بستری قله در روز سه شنبه و می تواند شل محدودیت در ژوئن 17.

رونی جانسون, چپ, گوئن ایوانز مرکز و Jamarion دیویس فروشگاه در حالی که با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus پس از اندرسون بازار باز به محدود کسب و کار در روز جمعه در Anderson S. C. (ریچارد Shiro/آسوشیتد پرس)

تنسی بازگشایی بسیاری از آن 56 پارک دولت در روز جمعه پیش از بخشی از بازگشایی از رستوران ها و رسانه های خرده فروشی در هفته آینده.

آن را نامشخص چگونه سریع ترافیک خواهد بود برای راهاندازی کسب و کار. رویترز/ایپسوس بررسی در این ماه نشان داد که هر دو حزب اکثریت آمریکایی ها می خواهید برای ادامه به پناهگاه در محل برای محافظت از خود از coronavirus با وجود این تاثیر در اقتصاد است.

تنها 13 درصد از آمریکایی ها آرای در رادیو فردا نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه گفت: آنها قطعا بازگشت به اماکن عمومی بیش از چند هفته آینده اگر محدودیت برداشته شد در حال حاضر بدون توجه به وضعیت شیوع بیماری است.

MTA راننده اتوبوس دنیس واتکینز آماده به مجموعه ای خاموش در مسیر در حالی که با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی به عنوان آن را در عمل بدون هزینه سهشنبه, مارس 24 سال 2020 در برانکس شهر نیویورک. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

تگزاس روز جمعه آغاز شد و آن را “خرده فروشی-to-go” فاز از بازگشایی اجازه می دهد مغازه های خرده فروشی به ارائه و یا محصولات خود را به خانه و یا اجازه دادن به مشتریان منتظر در اتومبیل در پارکینگ و موارد دست توسط فروشگاه کارگران است.

در عمل بسیاری از تگزاس کسب و کار انجام شده است این هفته یا باز ماند آشکار به عنوان کالیفرنیا ، گرگ ابوت طبقه بندی ضروری کسب و کار شامل تمام فروشگاههای جعبه بزرگ دوچرخه, مغازه, کسی, فروش, ماهیگیری و کمپینگ لوازم خشک پاک کننده ها و بازارهای کشاورزان در میان دیگران.

در میشیگان در ضمن به لیبریا گرچن Whitmer روز جمعه تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مارس 15 به عنوان میانه دولت اما او اعمال محدودیت بر برخی از کسب و کار و مجاز به شرکت در فعالیت های در فضای باز مانند گلف.

تظاهرات در ویسکانسین

برخی از ایالت ها را تشویق فیزیکی فاصله اما متوقف کوتاه از صدور اقامت در خانه سفارشات از جمله آیووا و داکوتای جنوبی — که هر دیده می شود شیوع بیماری در کلید ملی گیاهان گوشت پردازش — به عنوان به خوبی به عنوان آرکانزاس, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, یوتا و وایومینگ.

رهبران دولت در برخی از این کشورها ذکر شده در پایین در مورد اعداد هر چند سایر حوزه های قضایی دیده می شود که عفونت می تواند در خفا انجام دادن غیر قابل تشخیص برای چند روز قبل از اینکه منجر به شیوع.

یک نشان دهنده اعتراضات گسترش ویسکانسین را امن تر در صفحه اصلی جهت سرعت گسترش COVID-19 خارج از دولت ساختمان کاپیتول در مدیسون Wisc., در روز جمعه. (Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

ایالات متحده کار وزارت اطلاعات منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد 26.5 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری بیش از پنج هفته به طور موثر پاک کردن تمام مشاغل به دست آورد در طی چه بوده است, طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است.

اقتصادی درد منجر به یک سطحی از اعتراضات در سراسر کشور توسط کسانی که مشتاق به بازگشت به کار و یا کسانی که متهم متحده از تجاوز خود به آزادی.

یکی دیگر از اعتراض از این نوع برنامه ریزی شده بود برای ویسکانسین در روز جمعه. در آستانه تجمع counterprotesters و مراقبت های بهداشتی کارگران گذاشته 1,300 شمع, یکی برای هر فرد بستری در دولت است.

روز پنج شنبه در مرکز محبوب دموکراسی عمل سازماندهی یک تظاهرات که در آن مسخره بدن کیسه های قرار داده شد در پیاده رو در مقابل تهمت های بین المللی هتل در سی متهم جمهور انداختن توپ در این بیماری همه گیر در پاسخ به اثر مرگبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>