متحده به منظور سقط جنین به تاخیر می افتد و با توجه به شیوع کروناویروس

Texas و اوهایو را شناسایی سقط جنین به عنوان یکی از غیر ضروری پزشکی است که باید با تاخیر میان coronavirus شیوع سوخت بحث بر سر حق سقط جنین در ایالات متحده است که در حال حاضر به دنبال محدود کردن آنها.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده تهدید به پایمال بیمارستان چندین متحده مورد نیاز است که غیر ضروری اعمال جراحی و پزشکی به تعویق افتاد, به خصوص به عنوان کارکنان بهداشتی درمانی در صورت شدید کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

اما در حال حاضر که مشاوره تلاقی با نبرد بر سر حق سقط جنین در حالی که طرفداران هشدار می دهند که زنان به دنبال سقط جنین ممکن است قادر به صبر کنید هفته برای درمان.

“ما باید با هم کار کنند به عنوان تگزاسی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و اطمینان حاصل شود که ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و امکانات باید تمام منابع آنها نیاز به مبارزه با ویروس در این زمان” تگزاس دادستان کل پکستون در بیانیه ای گفت: پس از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور به تعویق افتادن همه عمل جراحی و روش که “بلافاصله پزشکی لازم است.”

“هیچ کس معاف از فرماندار اجرایی منظور در نظر پزشکی غیر ضروری عمل جراحی و روش از جمله ارائه دهندگان خدمات سقط جنین” پکستون گفت. “کسانی که به نقض فرماندار منظور خواهد شد ملاقات با نیروی کامل از قانون است.”

اوهایو دادستان کل دیو Yost همچنین دستور داده درمانگاه به جلوگیری از انجام سقط جنین, تعریف غیر ضروری سقط جنین به عنوان “کسانی است که می تواند با تاخیر و بدون بی خطر فعلی یا آینده سلامت بیمار” کلمبوس اعزام شده است.

اما رهبران والدین بیشتر اوهایو و والدین جنوب غربی اوهایو منطقه را تحت فشار قرار دادند و خواستار سقط جنین یک “ضروری حساس به زمان روش پزشکی.”

چندین ایالت را به تصویب قوانین محدود کردن دسترسی به سقط جنین در سال های اخیر است. در اوهایو در سال گذشته نمایندگان مجلس با تصویب قانون ممنوعیت سقط جنین پس از یک جنین ضربان قلب تشخیص داده می شود و معمولا در حدود پنج یا شش هفته از بارداری است. اما یک قاضی فدرال مسدود قانون از در حال اجرا در ماه جولای. تگزاس ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته مگر اینکه زندگی در خطر است و یا وجود یک کشنده جنین اختلال است.

کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و سایر گروه های پزشکی نیز خواست بیمارستان ها و درمانگاه ها را لغو و یا تاخیر سقط جنین روش با توجه به شیوع کروناویروس.

“سقط جنین یک جزء ضروری از جامع مراقبت های بهداشتی” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک. “این هم یک زمان حساس خدمات که برای آن یک تاخیر چند هفته و یا در برخی موارد روز ممکن است با افزایش خطرات و یا به طور بالقوه آن را به طور کامل غیر قابل دسترس. عواقب قادر به دست آوردن سقط جنین عمیقا تاثیر زندگی یک فرد سلامت و رفاه است.”

کشورهای دیگر از جمله ماساچوست و واشنگتن را شناسایی سقط جنین به عنوان یک لازم روش پزشکی در این زمان.

در روز سه شنبه یک ائتلاف ضد سقط جنین حمایت گروه با ارسال نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر درخواست او را به اصرار به سقط دهندگان به “توقف عملیات” و خود را اهدا تجهیزات حفاظت فردی به coronavirus پاسخ.

“سقط جنین ضروری و حساس به زمان روش پزشکی — و باید آن باقی می ماند بنابراین در طول این بهداشت عمومی بحران” Planned Parenthood گفت: در یک صدای جیر جیر. “تاخیر و یا موانع اضافی به مراقبت می تواند آن را سخت تر و یا حتی غیر ممکن است برای بیماران مبتلا به دسترسی امن و قانونی سقط جنین.”

نوشتن به کتی ریلی در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>