ایالات و شهرستانها در حال به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن عقبگرد اوباما-دوران مسافت پیموده شده استانداردهای

دنور (AP) — نزدیک به دو دوجین از کشورها و شهرهای مختلف در روز چهارشنبه ثبت یک چالش قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقبگرد اوباما-دوران مسافت پیموده شده استانداردهای گفت: علم حمایت های قدیمی مقررات توسعه یافته با کمک ملت و ماشین سازان.

آنها خواسته ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار به بررسی اقدامات از سوی آژانس حفاظت از محیط زیست وزارت حمل و نقل اداره و آن اداره ایمنی ترافیک بزرگراه ملی که منجر به امن تر و مقرون به صرفه سوخت (امن), وسایل نقلیه, قانون صادر شده در ماه مارس است. ائتلافی از گروه های زیست محیطی نیز ثبت یک درخواست مشابه را با دادگاه است.

جدید مسافت پیموده شده استانداردهای نیاز خودروسازان برای رسیدن به 1.5% افزایش سالانه بهره وری سوخت. اوباما-دوران استانداردهای نامیده می شود به صورت سالانه 5 درصد افزایش می یابد و دیده می شد که دولت پرقدرت ترین ابتکار عمل در برابر آب و هوا-تغییر سوخت های فسیلی تولید گازهای گلخانه ای.

سازمان حفاظت محیط زیست اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی اما سخنگوی Corry Schiermeyer گفت: آن را فراهم می کند یک “معقول تک برنامه ملی که اعتصاب حق نظارتی تعادل و محافظت از محیط زیست ما و مجموعه مناسب برای اهداف صنعت خودرو در حالی که حمایت از اقتصاد ما و ایمنی از خانواده های آمریکایی است.”

اما کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا داخلی گفت: سازمان حفاظت محیط زیست اسناد و مدارک نشان می دهد که دولت نادیده گرفته شده از هشدارهای کارشناسان آن است که این قانون تا به حال معایب جدی و استانها و شهرستانها خواهد به دنبال انتشار این اسناد برای اثبات خود را.

استانها و شهرستانها ادعا می کنند این قانون نقض قانون هوای پاک به سیاست انرژی و حفاظت از محیط زیست عمل می کنند و اداری روش عمل می کنند.

چالش این است که مورد اطمینان دولت است حمایت از حاکمیت قانون و اقدام بر اساس حقایق و علوم, کلرادو, دادستان کل فیل Weiser گفت.

“بازی با آمار است که یک بازی کوتاه است. دادگاه در حال بازی یک بازی طولانی,” او گفت:.

عقبگرد بود که عمدتا مبتنی بر این فرض استوار است که قیمت خودرو را رها و به طور متوسط از 1 ، 000 $به دلیل خودروسازان را صرف کمتر در سوخت با راندمان تکنولوژی اما تحلیلگران صنعت باید گفت که پس انداز معنا نیست که مقدار زمانی که قیمت متوسط یک ماشین جدید است که تقریبا $40,000.

دولت همچنین گفت: کمتر از اتومبیل های گران قیمت نیز به صرفه جویی در زندگی می کند با تشویق مردم به خرید جدیدتر و امن تر وسایل نقلیه. کارشناسان می گویند بسیاری از وسایل نقلیه خواهد شد که معامله در تنها 4 و 5 سال با ویژگی های ایمنی. مخالفان ادعا می کنند آلوده هوا از عقبگرد را کشتن و آسیب بیشتر مردم از این عقبگرد ادعا می کند برای نجات در جاده و حوادث است.

در کشورهای دیگر که پیوسته در چالش هستند کانکتیکات, دلاور, هاوایی, ایلینوی, مین, مریلند, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, Nevada, New Jersey, New Mexico, New York, کارولینای شمالی, اورگان, پنسیلوانیا, رود آیلند, ورمونت, ویرجینیا, Washington, Wisconsin, و منطقه کلمبیا همراه با منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره و شهرهای لس آنجلس و نیویورک و سان فرانسیسکو و دنور.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>