دولت از اتحادیه: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوید امریکا ‘فروزان’ آینده

رئیس جمهور نقاشی یک تصویر گلگون ما و اقتصاد جهانی نقش دارد. او به نظر می رسد به حمله بالا دموکرات هر چند او lavished ستایش در بین المللی, مهمان, ونزوئلا مخالف خوان Guaido.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده ایالت متحده آمریکا سهشنبه شب با استفاده از آدرس سالانه به ستایش او سابقه بیش از سه سال گذشته در دفتر بیضی.

“بر خلاف بسیاری از کسانی که قبل از من حفظ من وعده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای گرم پاسخ از عناصر حزبی از خانه.

او هیچ اشاره ای به استیضاح مورد در طول یک ساعت و 18 دقیقه آدرس با وجود موشکافی شدید از اقدامات او در طول های اخیر رسیدگی است.

رئیس جمهور به نظر می رسد حاضر به دست دادن با بالا دموکرات نانسی پلوسی رئیس مجلس در آغاز گفتار. در پلوسی پاره پاره کردن یک کپی از سخنان خود در پایان آدرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش پیشرفت تحت رهبری او

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در مورد گام های دولت او ساخته شده است که به تقویت اقتصاد کشور و جهانی ایستاده با استناد به پایین نرخ بیکاری.

او همچنین extolled فضائل معامله تجارت با مکزیک و کانادا (USMCA) و همچنین به عنوان یک اولیه توافق با چین است که مهر و موم شده به آتش بس به یک جنگ تجاری با این کشور آسیایی.

در موضوع مهاجرت رئیس جمهور تبلیغ “بی سابقه تلاش برای امن کردن مرز جنوبی ایالات متحده که در آن یک دیوار بلند است که ساخته شده است.”

در سیاست خارجی او مجددا بر کاخ سفید است “کار برای پایان دادن به امریکا جنگ در خاورمیانه است.”

“امریکا دشمنان در اجرا امریکا و اقبال در حال افزایش است و آمریکا در آینده است فروزان روشن” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: در طول سخنرانی.

کنگره زنان و پاسخ به تهمت اظهارات بیشتر در امتداد خطوط حزبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده دولت از آدرس اتحادیه به کشور مقدماتی در حال گرفتن جریان پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری که در آن تهمت را به دنبال انتخاب مجدد.

Mike Pence, Donald Trump and Nancy Pelosi (Getty Images/AFP/M. Ngan)

معاون رئیس جمهور مایک پنس, claps, عنوان مجلس نانسی پلوسی, ریپ کردن یک کپی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی

ونزوئلا Guaido در حضور و غیاب

ونزوئلا مخالف خوان Guaido شد یک مهمان در مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس. کاخ سفید به رسمیت شناخته شده است ونزوئلا به عنوان سیاستمدار این کشور آمریکای جنوبی رییس جمهور موقت.

Guaido دعوت شد در مغلوب ساختن پیشی جستن دستور برای نشان دادن رئیس جمهور ایالات متحده را در حمایت از تلاش های خود را برای حذف رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر از قدرت با توجه به ما رسانههای CNN و NBC.

“مادورو نامشروع رهبر” و “استبداد” در ونزوئلا خواهد بود “شکست و شکسته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او در توصیف Guaido به عنوان “رهبر مشروع از مردم ونزوئلا” که درو دور از کف زدن از جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان.

Juan Guaido (picture-alliance/AP/P.Semansky)

Líder ژوئن Guaido قدردانی پشتیبانی ارائه شده به او توسط خود ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دموکرات ها پاسخ

هر چند مجلس پلوسی به قوی نمادین پاسخ به تهمت سخنرانی فرماندار میشیگان گرچن Whitmer تحویل دموکراتها پاسخ رسمی به رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه با استفاده از مقدار زیادی از سخنرانی خود را به مشتری جلب کردن حزب تلاش برای کاهش هزینه های بهداشت و درمان و برجسته چگونه روزمره آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را.

“این خیلی ساده است. دموکرات ها در حال تلاش برای ایجاد مراقبت های بهداشتی خود را بهتر است. جمهوری خواهان در واشنگتن در حال تلاش برای آن را دور” Whitmer گفت.

Whitmer را تقریبا 11 دقیقه سخنرانی از شرق و لانسینگ, دبیرستان, همچنین, لمس کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در رسانه های اجتماعی گفت: “قلدری مردم در توییتر نمی تعمیر پل ها — آن آنها را می سوزاند.”

دموکراتیک زنان در سفید

بسیاری از دموکراتیک زنان عینک سفید برای نشان دادن حمایت برای suffragettes یک قرن پس از زنان به دست آورده حق رای.

برخی نیز تا به حال سبز حقوق برابر متمم پین جلوتر از انتظار می رود رای گیری در مورد این موضوع در مجلس نمایندگان یکی از ما اتاق های کنگره است.

در ضمن دیگر قانونگذاران دموکرات عینک قرمز و سفید و آبی راه راه پین برای برجسته کردن مسائل زیست محیطی است.

Democratic women (picture-alliance/P. Lynch)

دموکراتیک زنان با پوشیدن لباس سفید نگه دارید تا سه انگشت برای حقوق برابر لایحه

jsi/cmb (ایسنا خبرگزاری AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر