استارباکس می گوید آن را به 'توقف تبلیغات در رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از گسترش نفرت سخنرانی'

Starbucks اعلام کرد در یک بیانیه روز جهانی قهوه زنجیره ای خواهد "مکث تبلیغات بر روی تمام سیستم عامل رسانه های

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

Starbucks اعلام کرد در یک بیانیه روز جهانی قهوه زنجیره ای خواهد "مکث تبلیغات بر روی تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی" را به عنوان آن را با این نسخهها کار به آدرس چگونه به "متوقف کردن گسترش نفرت گفتار."

این حرکت در می آید به عنوان ده ها تن از شرکت ها از جمله Coca-Cola, The North Face, هوندا, لوی, Patagonia, Unilever و Verizon پیوست #StopHateForProfit کمپین به طور موقت توقف تبلیغات در Facebook و Instagram. استارباکس نمی گویند این امر می تواند در پیوستن به این کمپین که در نظر دارد در اعتراض به نفرت و دروغ در حال گسترش در Facebook و آن ذکر شده است به عنوان یکی از شرکت کننده کسب و کار.

"ما اعتقاد داریم در آوردن جوامع با هم هر دو در فرد و آنلاین و ما ایستادگی در برابر سخنرانی نفرت" این شرکت در بیانیه ای گفت:. "ما باور داریم که بیشتر باید انجام شود برای ایجاد استقبال و فراگیر جوامع آنلاین و به اعتقاد ما هر دو کسب و کار رهبران و سیاست گذاران نیاز به گرد هم می آیند به تاثیر واقعی تغییر دهید."

استارباکس های اخیر رسانه های اجتماعی پست های تعهد برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

استارباکس به تایید زمان که این مکث در رسانه های اجتماعی تبلیغات را شامل نمی شود ، کافی شاپ های زنجیره ای در نظر نمی پلت فرم های ویدئویی یک پلت فرم رسانه های اجتماعی فی نفسه و به آنها گفت: آنها در حال حاضر در حال کار با سایت برای اطمینان از مناسب دستورالعمل. استارباکس نیز تایید کرد که آن را ادامه خواهد داد ارسال در رسانه های اجتماعی را به خودداری از تبلیغات پرداخت می شود.

علاوه بر این, Starbucks تایید به زمان است که آن را نمی خواهد ثبت نام برای #StopHateForProfit کمپین و متعهد به حمایت خود از مکالمات داخلی و با سیستم عامل رسانه های اجتماعی در مورد آنچه پارامترهای باید مانند نگاه در مورد سخنرانی نفرت.

به عنوان #StopHateForProfit کمپین رشد Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل متعهد برخی از تغییرات روز جمعه در یک پست در سایت. او گفت: شرکت خواهد تغییر سیاست های خود به ممنوعیت سخنرانی نفرت در تبلیغات. کسانی که قوانین جدید خواهد ممنوعیت تبلیغات ادعا می کنند که مردم از خاص و نژاد و قومیت و ملیت و طبقه و جنسیت و گرایش جنسی و یا مهاجرت منشاء یک تهدید برای ایمنی فیزیکی و یا سلامت از هر کس دیگری زوکربرگ گفت. زوکربرگ همچنین گفت: Facebook را نگاه کنید برای جلوگیری از تبلیغات بر روی پلت فرم است که بیان تحقیر و یا انزجار نسبت به مهاجران, مهاجران, پناهندگان و پناه جویان.

Facebook وب سایت می گوید: "ما حذف تبعیض و آزار و تهدید به خشونت و مطالب دیگر که پتانسیل را دارد که سکوت دیگران و یا باعث آسیب شود."

اما توقف نفرت برای سود کمپین راضی نیست با سخنان خود آنها خواستار "تغییرات کوچک" به جای راه حل های سیستمیک. کمپین جزئیات یک لیست از 10 توصيه سیاست به عنوان یک نقطه شروع است. آنها عبارتند از تماس به "توقف توصیه و یا در غیر این صورت تقویت گروه ها و یا مطالب از گروه های مرتبط با نفرت اطلاعات غلط و یا توطئه برای کاربران" و "پیدا کردن و حذف عمومی و خصوصی گروههای متمرکز بر سفید برتری نظامی و یهودستیزی خشونت توطئه هولوکاست کره زمین واکسن اطلاعات غلط و آب و هوای کره زمین،"

Facebook طولانی مواجه اتهام عدم رسیدگی به گسترش نفرت گفتار به خصوص در زبان های غیر از انگلیسی و انتقاد اغلب از درون صفوف خود را. ده ها تن از Facebook کارکنان برگزار مجازی راه رفتن در اوایل این ماه در اعتراض به این شرکت تصمیم به اقدام التهابی پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" در پاسخ به سراسر کشور تظاهرات بیش از گرجستان فلوید مرگ است. بسیاری از انتقاد از تهدید خشونت علیه معترضان و مردم است. توییتر اجازه تهمت پیام باقی می ماند بر روی پلت فرم اما پرچم آن را به عنوان نقض "توییتر قوانین مورد ستایش خشونت" در حالی که Facebook در سمت چپ این پیام را به تنهایی.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب