استارباکس می گوید چین در حال بازگشت به حالت عادی پس از Coronavirus رکود

(العالم)—استارباکس Corp. دیدم آن کسب و کار در چین دهانه در ماه های اخیر — اما مطمئن سرمایه گذاران آن را به سرعت برگشت به حالت عادی.

Coronavirus شیوع بیماری جلوگیری خواهد شد سود این سه ماهه به میزان 18 سنت برای به اشتراک مستقر در سیاتل شرکت گفت: در یک پرونده پنج شنبه. کلید اندازه گیری قابل مقایسه با فروش در چین, در ضمن سقوط خواهد کرد حدود 50 درصد در سه ماهه دوم از سال قبل است. هنوز استارباکس گفت: تاثیر خواهد بود به طور موقت. سهام این شرکت جایگزین بین ضرر و زیان و سود در معاملات اواخر.

“اگرچه کوتاه مدت پیامدهای مالی ما دراز مدت و چشم انداز خوش بینانه برای رشد پتانسیل استارباکس است بی نقص” شرکت در گفت و اشاره کرد که آن را بیش از حد اولیه به منظور برآورد اثر این بیماری ویروسی را در آن کامل نتایج سال.

استارباکس انتظار coronavirus مرتبط با باد مخالف از آنجا که $430 میلیون دلار به چین درآمد این سه ماهه. نشانه های اولیه از بهبود در حال ظهور به عنوان غول قهوه دیدن پی در پی پیشرفت در فروش هفتگی.

استارباکس که شناسایی چین به عنوان کلید آن مناطق تمرکز در کنار ایالات متحده آمریکا است که باز کردن یک محل در چین در حدود هر 15 دقیقه. برای مبارزه با افزایش رقابت از رقبای محلی مانند Luckin قهوه, Inc., استارباکس گسترش بوده تحویل و افزایش تبلیغات آن است.

برخی از فروشگاه دهانه های برنامه ریزی شده برای این سال مالی به احتمال زیاد خواهد معوق به سال آینده به دلیل شیوع ویروس اخلال در فعالیت های ساخت و ساز با توجه به شرکت.

استارباکس بسته حدود 80 درصد از آن 4,300 چین مکان در اوایل فوریه برای سال جدید قمری تعطیلات و گسترش سریع ویروس. در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق از مکان های باز دوباره با افزایش پروتکل های ایمنی این شرکت گفت:, و اضافه کرد که فروشگاه باز کردن نرخ را به حدود 95 درصد در پایان سه ماهه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>