استارباکس ایجاد Black Lives Matter پیراهن برای کارکنان پس از دیوانگی بیش ادعا بان

استارباکس در حال ایجاد خود را سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن برای کارکنان به پوشیدن اگر آنها را انتخاب کنید. این حرکت پس از قهوه های زنجیره ای گزارش ممنوع کارکنان از پوشیدن Black Lives Matter دنده.

این تی شرت به تصویر می کشد نشانه اعتراض با عباراتی از جمله “سیاه زندگی ماده” “صحبت کردن” و “زمان برای تغییر است.” یکی از نشانه نشان می دهد که مطرح مشت سیاه. “این یک لحظه آن را یک جنبش” پیراهن می خواند.

رسانه های اجتماعی را منفجر کرد بیش از گزارش های خبری که استارباکس گفته بود کارکنان در یک یادداشت نمی تواند آنها را لباس سیاه می پوشند و زندگی ماده پیراهن و یا دیگر متعلقات به دلیل آن ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به تقویت تفرقه. تظاهرات شده اند فوران در سراسر جهان بیش از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسر پلیس است که در نوبه خود دوباره انرژی سیاه زندگی مهم جنبش است.

استارباکس نیست پاسخ به سوالات در مورد آن یادداشت اما گفته است که همکاری با استارباکس, سیاه, شبکه شریک و استارباکس رهبران را 250,000 پیراهن های موجود برای کارکنان در ایالات متحده و کانادا است. تا زمانی که شرکت T-پیراهن های در دسترس کارکنان استارباکس می توانید لباس های خود را سیاه و سفید زندگی می کند ماده تی شرت و سایر چرخ دنده ها.

استارباکس بنیاد در هفته گذشته متعهد به کمک 1 میلیون دلار آمریکا به سازمان است که در ترویج نژادی عدالت و عدالت اجتماعی است. این سازمان خواهد بود نامزد دریافت جایزه توسط کارکنان.

استارباکس در اجرا به مشکلات بیش از مسائل قبل از مسابقه. در سال 2018 این بسته تمام فروشگاه های خود را برای ضد تعصب آموزش پس از دو در فیلادلفیا دستگیر شدند که یک مدیر فروشگاه به نام پلیس آنها را به صورت ظاهرا در کافه و خرید هر چیزی.

در سال 2015 استارباکس شد به طور گسترده ای panned برای آن تلاش برای جرقه بحث در اطراف نژاد با داشتن baristas نوشتن “مسابقه با هم” در مشتریان فنجان. این شرکت به سرعت به پایان رسید و این عمل در پاسخ به انتقاد.

سرعت دانشگاه بازاریابی پروفسور لری Chiagouris گفت: در حالی که فلیپ فلاپ در زندگی توجه دنده انتقال شرکت buckled تحت فشار است و می تواند منجر به یک واکنش او انتظار ندارد هر گونه آسیب پایدار به نام تجاری پس از آن نشان داده است که این تلاش به انجام کار درست به روش های دیگر مانند 1 میلیون دلار ما در صندوق و یا ضد تعصب آموزش.

“اکثر مردم آنها را به فرصت دیگری آنها را به ادامه کار وجود دارد و خرید خود را در قهوه وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>