استنلی چرا املاک و مستغلات توسعه و رئیس جمهور تهمت را دوست می میرد پس از Coronavirus عفونت

(واشنگتن) — یک دوست و کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رئیس جمهور گفته بود که در حالت اغما و به طور جدی بیمار پس از تبدیل شدن به آلوده coronavirus درگذشت.

Stanley I. چرا مرگ شنبه گزارش شده توسط معامله واقعی را پوشش می دهد که نیویورک صنعت املاک و مستغلات. انتشار با ذکر منابع ناشناس که مشغول به کار با تاج ادغام شرکت Chera تاسیس و زد. چرا او در اواخر 70s.

یک مقام کاخ سفید روز یکشنبه تایید کرد چرا هویت و روابط به رئیس جمهور. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تهمت شخصی دوستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفته بود در اخیر کاخ سفید جلسات در مورد یکی از دوستان که افتاده بود بیمار با این ویروس که به کشته شدن بیش از 20,600 آمریکایی از ظهر یکشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین صحبت در مورد دوست خود را در مارس 29, او به عنوان توصیف “viciousness” این بیماری است.

“من تا به حال یکی از دوستان که رفت به یک بیمارستان دیگر در روز است. او کمی بزرگتر و سنگین اما او (یک) سخت فرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و او را به بیمارستان رفت و یک روز بعد او را در کما … او به خوبی انجام نمی شود.”

“سرعت و viciousness به خصوص اگر آن فرد حق وحشتناک است. این واقعا وحشتناک است,” او گفت:.

رئیس جمهور که 73, اشاره یک روز بعد به “دوستان” که بیمار بودند.

“من به برخی از دوستان که باور نکردنی بیمار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما فکر می کردند که برای رفتن به یک خفیف باقی بماند. و در یک مورد او را ناخودآگاه — در کما. و به شما می گویند, ‘چگونه این اتفاق افتاد؟'”

مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده بود این تصور که داشتن شخصا شناخته شده کسی که بیمار شد با COVID-19 بیماری ویروس باعث به حال خود را تحت تاثیر قرار گیری در مورد نحوه رسیدگی به شیوع.

اما خواسته در یک بعد, جلسه, آیا دوست خود را مورد بود و نقطه عطفی در تفکر مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و گو نمی کند چرا که او تا به حال شده است از دیدن این آمار و افزایش تعداد مورد.

“او مرتب کردن بر اساس از مرکز ریخته گری برای آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد و آن را ضربه او بسیار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چرا در تاریخ 1 آوریل. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دوست خود و کمپین اهدا کننده در یک 2019 تجمع در Grand Rapids, Michigan به عنوان “یکی از بزرگترین سازندگان و املاک مردم در جهان است.”

“او یک مرد بزرگ و او با من بوده است از آغاز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما آن می تواند باعث بیماری شدید در برخی افراد به خصوص افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی موجود. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده حداقل دو بار برای این ویروس با نتایج منفی هر زمان کاخ سفید گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>