دیزنی است و داستان یک خرگوش و روباه شناخت و غلبه بر پلیس تعصب ظاهرا استفاده می شود به آموزش بشر افسران پلیس.

بیشتر به طور خاص, St. Paul, Minnesota را نیروی انتظامی — که کشیده شده به تظاهرات در کشور همسایه مینیاپولیس — تماشا Zootopia چند سال پیش به عنوان بخشی از آن سالانه ضد تعصب آموزش. این فیلم انیمیشن به طور خاص را پوشش می دهد تبعیض علیه یک افسر پلیس جوان و مظنون بر اساس گونه های خود را, اما بسیاری از افسران “را دیدم هرگز این تشابه با زندگی واقعی” تا زمانی که آنها آن را تماشا در آموزش Sgt. آماندا Heu محلی گفت ایستگاه Fox 9 در سال 2017.

Zootopia می گوید داستان از اول خرگوش برای پیوستن به حیوانات-اجرای شهرستان از Zootopia پلیس. او قرار داده شده در پارکینگ وظیفه و شک به دلیل گونه بلکه تبعیض علیه یک روباه باهم هنرمند به دلیل خود را با گره به نژاد بشر روابط — فاکس با یک گوسفند “مو” به عنوان مثال — در طول راه.

“هنگامی که شما ببینید داستان این تعصب و تعصب بافته شده در سراسر” هوآ گفت: در آن زمان. او به طور خاص اشاره به یک لحظه که در آن روباه یادداشت “اگر جهان تنها رفتن به دیدن یک روباه که با تدبیر و غیرقابل اعتماد وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای هر چیز دیگری” گفت: “آن را آب پز کردن سازه روانی است که استمرار تبعیض و تعصب در امریکا است.” اما از آنجا که این فیلم با استفاده از حیوانات به جای انسان افسران “می تواند از آن را یاد بگیریم بدون اینکه قضاوت” هوآ گفت.

در آن زمان سنت پل بود با توجه به عبور Zootopia آموزش ایده به بخش های دیگر. ادامه مطلب در چگونه Zootopia آموزش رفت در فاکس 9. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de