اسپانیایی هولوکاست با مضمون کارناوال رژه جرقه اعتراض

رژه ویژه اسلحه toting نازی ها و مردم با پوشیدن راه راه مرگ کمپ لباس. گروه تئاتر را لغو کرده است همه از آن باقی مانده نشان می دهد زیر را فسخ توسط اسپانیایی وزیر امور خارجه ،

اسپانیایی کارناوال گروه تئاتر که انجام شد یک هولوکاست با مضمون رژه لغو آن باقی مانده نشان می دهد که پس از اعتراض بیش از رویدادهای برنامه ریزی شده در سازمان گفت.

اسپانیا وزیر خارجه تقبیح این رژه که برجسته اسلحه toting نازی ها و خطوط از مردم با پوشیدن راه راه اردوگاه مرگ لباس سیاه و سفید نگه داشتن پرچم اسرائیل یک روز پس از سفیر اسرائیل نیز ناودان عملکرد.

ادامه مطلب: اسرائیل خواستار ممنوعیت الست رژه کارناوال پس از ضد سامی شناور

Part of the Holocaust themed carnival

این گروه پس از apologzied به گروه یهودی

این گروه دارای عذر خواهی کرد به جامعه یهودی در اسپانیا بیش از رژه در شهر کوچک کمپو ده کریپتنا حدود 110 kilometeres (68 مایل) جنوب شرقی مادرید.

“وحشت کارناوال رژه در کمپو ده کریپتنا ایم” اسپانیایی وزیر خارجه Arancha Laya. “من کاملا رد هر گونه trivialization هولوکاست” او گفت:.

تصاویر نشان داد مردم در لباس نازی ها-سبک لباس شاهانه یا فاخر و کودکان در لباس زرد ستاره داوود که یهودیان مجبور به پوشیدن نازی مناطق تحت اشغال. نوازندگان نیز با تشکیل یک خط لباس پوشیدن و به عنوان قربانیان یهودی در رنگ قرمز-شلوار و bustiers با زخم گلوله به قلب و رقص, با اسرائیل به سبک پرچم.

ادامه مطلب: ‘شالوم Alaaf’: ادکلن کارناوال موسیقی در حال تبدیل شدن بیشتر سیاسی

“من وحشت دارم و کاملا رد شرم آور trivialization از هولوکاست که در کمپو ده کریپتنا کارناوال ایم” سفیر اسرائیل در اسپانیا Rodica رادیان-گوردون در روز سه شنبه. “این یک بی حرمتی به خاطره قربانیان هولوکاست و غیر قابل تحمل بیان می کردند.”

People dressed in concentration camp uniforms wield the Israeli flag

پرچم اسرائیل برجسته برجسته در رژه

این نمایش که ویژه رژه شناور طراحی شده مانند یک اتاق گاز بود و دوم هولوکاست با مضمون رژه کارناوال. این هفته aBelgian شهر میزبان paradefeaturing شناور با ضد سامی کاریکاتور نشان دادن یهودیان با قلاب, بینی, وسواس با پول و لباس پوشیدن و مانند حشرات.

بیشتر بخوانید: یونسکو حذف بلژیک کارناوال از فهرست میراث با توجه به ضد سامی شناور

بلژیک کارناوال در الست شناخته شده است برای تمسخر چهره های عمومی اما به تازگی زیر آتش برای ترویج توهین آمیز و موهن توصیفاتی از یهودیان. رژه کارناوال را در محل در هر سال در سراسر اسپانیا و اروپا در روزهای منتهی به چهارشنبه که نشانه شروع لنت.

هر روز DW می فرستد مجموعه ای از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/aw (AFP ایسنا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>