دولت اسپانیا اختلافات تلفن همراه نشان می دهد فناوری لغو شد با توجه به Coronavirus نگرانی

(بارسلونا اسپانیا) — سازمان جهانی موبایل بزرگترین نمایشگاه فن آوری اصرار شنبه که آنها لغو سالانه کنگره جهانی موبایل به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت بیش از شیوع ویروس در چین است. اما دولت اسپانیا مخالف, اشاره دارد که یکی دیگر از انگیزه برای لغو.

“این در واقع یک وضعیت بسیار دشوار است و یک تصمیم بسیار دشوار است که ما گرفته شده است” تشک Granryd مدیر کل GSMA به خبرنگاران گفت: در بارسلونا روز پنج شنبه یک روز پس از لغو این رویداد است.

“اولویت های ما شده اند بسیار روشن و بسیار ساده است: این اولین بار است که سلامت و ایمنی از همه درگیر در نشان می دهد و اولویت دوم شهرت MWC و این رویداد در اینجا در بارسلونا است.”

تصمیم به قراضه Feb. 24-27 رویداد در بارسلونا گرفته شد و پس از ده ها تن از شرکت های فن آوری و حامل های بی سیم کاهش یافته است بیش از COVID-19 ویروس از جمله شرکت های بزرگ مانند اریکسون و نوکیا و سونی و آمازون اینتل و ال جی. شرکت های ذکر شده نگرانی برای ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان است.

اما دولت اسپانیا در بیانیه ای گفت: روز شنبه آن را “معتقد است بهداشت عمومی دلایل در اسپانیا است که انگیزه لغو.”

“وجود دارد هیچ عامه دلیلی برای نگه داشتن حوادث از این نوع در کشور ما” دولت اضافه شده است. آن را می گویند نیست چه دلایل آن فکر پشت این تصمیم است.

اسپانیا تنها دو نفر مبتلا به این ویروس نه از آنها که در بارسلونا.

بارسلونا شهردار ادا Colau نشسته در کنار Granryd همچنین گفت: “نه در بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا و یا آیا هر گونه نگرانی سلامت امروز وجود دارد. هیچ محلی دلیل” برای لغو.

Granryd گفت: این تصمیم هیچ ربطی به تجارت تفاوت بین چین و ایالات متحده به عنوان پیشنهاد شده توسط یک خبرنگار که اشاره کرد که برخی از کسانی بود که لغو شد در حوادث در آمستردام.

“البته که نه. هر کس من صحبت کرده اند برای این است که سلامت و ایمنی موضوع نگرانی, نگرانی از سفر نگرانی از نیاز به قرار دادن کسب و کار بحرانی منابع در قرنطینه به مدت 14 روز پس از این هیچ ربطی به با هر چیز دیگری از نیروی majeure وضعیت از بیماری کروناویروس در این سیاره” Granryd گفت.

John Hoffman, مدیر اجرایی GSMA تاکید آنها در برخورد با “کسب و کار بحرانی مردم” از جمله 8,000 مدیران اجرائی. او گفت: “وجود دارد نگرانی در اخلال در کسب و کار خود را نه تنها در حال حاضر اما به آینده است.”

Granryd گفت: GSMA نمی تواند بحث در مورد هزینه های لغو آن را به عنوان “اوایل روز است.”

“در مورد پول نیست,” او اضافه شده است.

هافمن گفت: آنها تا به حال در نظر گرفته مدرج به پایین رویداد اما “همه خریداران ما نشان داده اند آنها حضور نداشت.”

او گفت: آنها در داده های چهارشنبه و به این نتیجه رسیدند که “اکثریت قریب به اتفاق کسانی که برنامه ریزی برای حضور در نمی خواهید به وجود دارد.”

او گفت: ممکن بود برای به تعویق انداختن این رویداد به دلیل آن را غیر ممکن بود به می دانم که زمانی که وضعیت تغییر خواهد کرد.

توصیف آن به عنوان “بسیار تیره روز” هافمن گفت که این گروه با این وجود نگاه رو به جلو برای میزبانی این رویداد بار دیگر در بارسلونا در سال 2021. بارسلونا تالار شهر و دولت ملی استقبال از این.

نشان می دهد در اصل انتظار می رود به منظور جلب بیش از 100 ، 000 بازدید کننده از حدود 200 کشور از جمله 5,000-6,000 از چین است.

تصمیم می ایستد به عنوان یک عمده اقتصادی به این شهرستان است که میزبانی این رویداد برای 14 سال است.

Colau گفت: “محلی تاثیر خواهد بود بسیار قابل توجهی” که مقامات مشورت با کسانی که در بخش های آسیب دیده را به ببینید که چگونه آنها می تواند به کاهش درد مالی.

نشان می دهد به طور معمول نشان دهنده یک منبع درآمد برای هتل ها و رستوران ها و شرکت های تاکسی. مقامات تخمین زده اند که نشان می دهد تولید می 473 میلیون یورو ($516 میلیون دلار) و بیش از 14 ، 000 شغل پاره وقت برای اقتصاد محلی.

_____

جایلز گزارش از مادرید.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>