اسپانیا را راست نگه می دارد ماشین اعتراض coronavirus مستند

چندین هزار پیروان اسپانیا راست Vox حزب جمع شده بودند روز شنبه در اتومبیل و موتورسیکلت در مرکز مادرید و دیگر شهرستانها اسپانیایی در اعتراض به دولت اسپانیا را از دست داده و این کشور را coronavirus بحران است.

این حزب را متهم دولت سوسیالیستی نخست وزیر پدرو سانچز از دروغ گفتن در مورد تاثیر بحران بهداشت و درمان و نقض اسپانیایی’ حقوق با محدود کردن مردم به خانه های خود و بسته شدن کسب و کار در طول مستند.

Vox به نام برای معترضان به شرکت در تظاهرات در وسایل نقلیه خود را و در نتیجه دامن فعلی ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی در اثر تحت این کشور دو ماه به حالت اضطراری طراحی شده برای کاهش سرایت خطرات.

Vox به نام اعتراض به “کاروان اسپانیا و آزادی.”

“ما هرگز فراموش نکنید آنچه را که آنها انجام داده اند” Vox رهبر سانتیاگو Abascal گفت: از باز بالا, اتوبوس, پیشرو خودرو کاروان آن را به عنوان رشد شاخص پایین مادرید بلوار.

اتهام ارعاب, کاشت ترس

“شک نیست که ما آنها را از چهره عدالت است. آنها آن را می دانم و ترس ما آزادی است. است که چرا آنها سعی می کنند ما را بترسانند.”

اکثر اتومبیل و موتورسیکلت بودند decked با پرچم. وجود دارد همچنین گروه کوچکی از مردم که شرکت ها با برخی نه احترام به دو متر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. تظاهرات برگزار شد در بارسلونا سویا و دیگر مراکز استانی.

مردم موج اسپانیایی پرچم در طول روز اعتراض در بارسلونا برگزار اسپانیا راست بورسی ، (امیلیو Morenatti/آسوشیتد پرس)

دولتی اسپانیا می گوید که سلول اقدامات لازم است برای نجات ملت بيمارستان از سقوط و هزاران نفر از زندگی بیشتر.

بیش از 28000 اسپانیایی ها تایید شده اند به اند و از COVID-19. دولت می گوید که تمام اطلاعات آن را می سازد عمومی در مرگ و میر و عفونت های ناشی از ویروس های ارائه شده توسط مناطق که برخی از آنها توسط اداره احزاب مخالف. هیچ منطقه متهم کرده است دولت رله اطلاعات نادرست است.

وضعیت اضطراری اعلام شده در اواسط ماه مارس

اسپانیا جناح چپ دولت ائتلافی اعلام وضعیت اضطراری در مارس 14. این مستند استفاده شود در حالت اضطراری است که محدود حق آزادی حرکت و مونتاژ با موفقیت reined در شیوع.

Abascal و دیگر پیشرو بورسی سیاستمدار هر دو بیمار با این ویروس پس از برگزاری یک تجمع حزب در اوایل ماه مارس. حزب عذرخواهی کرد برای رفتن پیش با تجمع اما مقصر دولت برای هشدار در این کشور از خطر است. Abascal و همگروهی خود را بازیافت.

یک درایو در تظاهرات سازماندهی شده توسط Vox حزب نیز در مادرید برگزار می شود. (مانو فرناندز/آسوشیتد پرس)

بورسی که به شدت ضد مهاجر و ضد حقوق زنان برنده اول آن صندلی در اسپانیا پارلمان در ماه آوریل 2019. سپس آن ساخته شده است دستاوردهای عظیمی در تکرار انتخابات در ماه نوامبر و سومین حزب در مجلس ملی.

“من اینجا هستم تا به درخواست دولت برای استعفا. ما خسته از نگهداری در زندان گفت:” 47 ساله کارمند بانک Almudena کامارا در مادرید اعتراض.

شنبه خودرو, اعتراض, به دنبال یک هفته از تظاهرات در یکی از مادرید ثروتمندترین محلات و شهرهای دیگر که Vox حمایت کرده است.

با آن بيمارستان در حال حاضر قادر به تحمل بار کوچکتر از موارد اسپانیا است که به آرامی در حال حرکت به سمت به تدریج فعال اقتصاد و بازیابی فعالیت های اجتماعی. روز دوشنبه رئال مادرید و بارسلونا دو تا از سخت ترین ضربه از مناطق قادر خواهد بود برای پیوستن به سایر نقاط کشور در بازگشایی 50 درصد از صندلی در فضای باز در کافه ها و رستوران ها و جمع آوری در گروه های زیر 10 نفر است.

‘انتقال حقیقت”

سانچز را دولت اقلیت از سوسیالیست ها و چپ ها در ایران ما می توانیم حزب تحت فشار از احزاب مخالف و برخی از رهبران منطقه ای به حرکت رو به جلو با عقبگرد به کاهش در حال حاضر ضربه به اقتصاد است.

دولت اسپانیا سخنگوی ماریا عیسی مونترو روز جمعه گفت که حق اعتراض “نمی تواند به اشتباه با یک راست به آلوده.”

“این است که یک کشور که در آن مردم می توانند اعتراض آزادانه اما ما می خواهم آنها را برای انتقال حقیقت در مورد آنچه اتفاق می افتد در این کشور که در آن حق بیان محافظت” مونترو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>