اسپانیا به آسانسور 2 هفته ای قرنطینه برای گردشگران آغاز ژوئیه 1

اسپانیا ترغیب گردشگران خارجی برای بازگشت به این کشور روز دوشنبه اعلام کرد که دو هفته قرنطینه دوره اعمال شده در خارج از کشور بازدید کنندگان برداشته خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه.

“بدترین پشت سر ما” وزیر امور خارجه Arancha Gonzalez Laya توییتی با emojis از یک لباس شنای زنانه دوتکه, عینک آفتابی و یک چمدان.

“در ماه ژوئیه ما را به تدریج باز اسپانیا به گردشگران بین المللی آسانسور قرنطینه اطمینان از بالاترین استانداردهای سلامت و ایمنی. ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما!”

اسپانیا به طور معمول به تساوی 80 میلیون نفر در سال با, گردشگری, حسابداری برای بیش از 12 درصد از تولید ناخالص داخلی و حتی بزرگتر از مشاغل پس از فصل تابستان بسیار مهم است به امکانات کاهش بلندی رکود است.

کافه ها و رستوران ها در مادرید و بارسلونا اجازه داده شد برای باز کردن در خارج از فضاهای در نیمی از ظرفیت از روز شنبه اما بسیاری از ماند بسته به عنوان صاحبان وزن ارزش غذا را تنها در چند.

برخی از کسانی که باز پس از دستکش و نقاب کارکنان تمیز تراس قرار داده و جداول دور از هم بدبین بودند.

“این پیچیده است. ما در حال رفتن به قادر به صرفه جویی در فصل گردشگری مگر اینکه [کافی] خارجی ها می آیند” گفت: آلفونسو گومز صاحب یک رستوران در بارسلونا.

در خیابان رهگذران با بهره گیری از جدید پیدا آزادی خوش بین تر بودند. “این خوب فقط احساس می کنم کمی از حالت عادی دوباره پس از مدتی طولانی گفت:” روزی یک نویسنده و بارسلونا ساکن ،

“این فوق العاده است’

Madrilenos خوشحال شد اجازه داده می شود به اصلی پارک رتیرو.

“این فوق العاده است. من واقعا به دنبال به جلو به آن است و بنابراین من سگ!” گفت: طراح داخلی آنا پردو راه رفتن حیوان خانگی خود را در آفتاب. دیگران سرش می دویم. و داشتند حرف زدند در رتیرو را سایهدار کوچه ها و یا برای یک لحظه متوقف شد به لذت بردن از دریاچه آن هنوز هم خالی از معمول قایقهای.

کاربران نشستن در تراس نوار در نزدیکی Sagrada Familia در روز دوشنبه در بارسلونا. صدها مادرید آب گرفتگی ساکنان این شهر به پارک به عنوان مستند اقدامات شد و در نهایت کاسته در پایتخت اسپانیا و بارسلونا در حالی که سواحل بازگشایی در بخش هایی از این کشور پس از ماهها تعطیلی. (Lluis ژن/خبرگزاری گتی ایماژ)

در حالی که اکثر دانش آموزان در اسپانیا هنوز هم نیاز به مطالعه آنلاین, برخی از مدارس بازگشایی در شمال منطقه باسک. دانشجويان دماهای گرفته بودند به عنوان وارد شدند و با پوشیدن ماسک.

اسپانیا ثبت کرده است 28,752 coronavirus مرگ و میر و 235,772 موارد است اما دیده می شود روزانه مرگ و میر قطره و به کمتر از 100 برای هفته گذشته است.

چشم انداز گردشگری خارجی از جولای برداشته سهام گردشگری مربوط به سهام از جمله اپراتور هتل Melia هتل که افزایش 14 درصد در اوایل معاملات.

مردم به حمام افتاب گرفتن در پالما ساحل در پالما د مایورکا در دوشنبه اولین روز بعد از سواحل بازگشایی در بخش هایی از اسپانیا پس از ماهها تعطیلی. اپراتورهای گردشگری امیدوارم که فصل تابستان را می توان نجات داد. (Jaime رینا/خبرگزاری گتی ایماژ)

گردشگری و اوقات فراغت بخش در صدر مناطق گرفتن بیشترین حمایت از دولت مورد حمایت خطوط اعتباری به منظور کمک به کسب و کار. آن را دریافت کرده 6.4 میلیارد دلار از 38 میلیارد یورو ($57.9 میلیارد Cdn) اعطا شده در طول هفته های گذشته با توجه به داده ها از دولت اعتبار آژانس ICO.

خوزه کارلوس رامون رئیس مادرید رستوران انجمن عامر گفت: تنها در چهار کافه ها و رستوران ها در پایتخت دارای یک تراس و بازگشایی پر هزینه است. در اسپانیا به عنوان یک کل تنها در حدود 15 درصد را بازگشایی شد, او گفت:.

دولت با توجه به بحث روز سه شنبه چگونه به حرکت تدریجی تدریجی از مستند در حال رشد در میان تنش بین مناطق و دولت مرکزی است.

این سیستم در حال حاضر ممکن است سست می شود و اجازه می دهد تا بیشتر رویکرد مناسب برای هر منطقه است. کابینه همچنین با توجه به اعلام 10 روز عزاداری به افتخار کسانی که مرده از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>