مقامات اسپانیایی در روز دوشنبه آماده به بیشتر شل اروپا یکی از سخت ترین coronavirus مستندات و کاهش نگرانی های است که اجازه دادن به کودکان در خارج از منزل پس از شش هفته تا به حال منجر به جمعیت تشکیل دهنده در فضاهای عمومی.

داشتن رنج می برد یکی از مرگبارترین در جهان شیوع COVID-19 گیر اسپانیا تعطیل عمومی زندگی در 14 مارس برای جلوگیری از گسترش آن اما به تازگی شروع به سهولت و محدودیت های آن را به عنوان reined در عفونت رای دادن. دولت در حال حاضر در حال آماده شدن برای مرحله بیشتر محدودیت در تحرک است.

در مهم ترین آرامش مستند و در عین حال روز یکشنبه کودکان زیر 14 اعطا شد یک ساعت روزانه نظارت و فعالیت در فضای باز اگر آنها رعایت فیزیکی فاصله دستورالعمل ماند و در عرض یک کیلومتر از خانه های خود.

وزیر بهداشت سالوادور Illa یک کنفرانس خبری گفت از روز اول تحت مقررات جدید تا به حال به خوبی پیش رفته و رفتار بسیاری از مردم شده بود “نمونه” اگر دوباره تاکید کرد که باید برای همه رعایت فاصله فیزیکی قوانین.

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa آدرس پارلمان در مادرید در آوریل 22. Illa است ادامه داد: استرس باید به صورت فیزیکی, فاصله, قوانین حتی به عنوان کشور آغاز می شود به استراحت محدودیت. (Sebastian Marsical/EFE/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برخی از مقامات محلی شکایت کرده بود پدر و مادر اجازه می دهد بچه ها خود را به دست انداختن مقررات و تلویزیون فیلم نشان داد که جمعیت زیادی تجمع در پارک ها و در boardwalks در سراسر کشور است.

در پایتخت مادرید پلیس مستقر هواپیماهای بدون سرنشین برای گشت زنی در مناطق تفریحی, broadcasting قوانین جدید بیش از بلندگو و نظارت برای هر گونه نقض.

“قوانین وجود دارد برای محافظت از کودکان خود را, سلامت” وزیر کشور فرناندو گراند-Marlaska گفت.

او گفت که او تا به حال دریافت گزارش از کل خانواده ها از قدم زدن با هم و کودکان در حال بازی در دو گروه که هر دو باقی می ماند ممنوع است.

در یک نشست خبری در بارسلونا, کاتالان منطقه ای وزیر کشور Miquel Buch به نام برای دقیقتر قوانین و مقررات از جمله اجازه دادن به کودکان در سنین مختلف در زمان های مختلف برای جلوگیری از جمعیت.

او همچنین گفت که در آینده دولت اسپانیا باید خود را کنار بگذارند زمان های خاص برای گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان به خارج از منزل.

بیشتر تست جریان

مدتها در انتظار به مطالعه شيوع coronavirus در میان اسپانیایی جمعیت آغاز شد و در روز دوشنبه. کارگردانی شده توسط Carlos III سلامت موسسه هدف آن آزمون 36,000 خانواده ها برای حضور آنتی بادی های تولید شده برای مبارزه با ویروس.

این باید کمک به محققان در شناسایی افرادی که آلوده بودند اما هرگز مورد آزمایش قرار ندارد تبدیل به بیمار به اندازه کافی به دنبال مراقبت های پزشکی و یا هرگز توسعه علائم.

این تست به شما کمک دولت سنج واقعی میزان شیوع بیماری و با در نظر گرفتن همچنین کسانی که ممکن است سیستم ایمنی یا مقاوم در برابر عفونت است.

در این فایل عکس مردم در حال عبور ورود کارلوس III موسسه بهداشت در مادرید که در آن یک مطالعه شيوع COVID-19 آنتی بادی در جمعیت عمومی هدایت میشود. (Andrea کوماس/فردا نیوز)

“ارتباط خود را فراتر از صرفا علمی” گفت: موسسه مدیر Raquel Yotti. “هدف این است که برای کمک به ما در ایجاد بهداشت عمومی تصمیم گیری.”

روزانه مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش 331 روز دوشنبه به کل از 23,521 لبه تا از 288 روز قبل اما پایینتر از اوج روزانه بیش از 900 ثبت شده در اوایل ماه آوریل. تجمعی موارد رز به 209,465 از 207,634 روز قبل از.

اگر روزانه مرگ و میر ادامه به سقوط و اسپانیایی در همه سنین خواهد شد مجاز به ورزش در خارج از منزل شروع مارس 2, نخست وزیر پدرو سانچز در روز شنبه اعلام کرد.

او همچنین گفت: کابینه اش را تایید کند در سه شنبه گسترده تر طرح به لغو محدودیت و به تدریج راه اندازی مجدد این کشور لکنت زبان اقتصاد.

اگر چه برخی از کلیدی کسب و کار همچنان به کار را از طریق خاموش کردن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند و این کشور حیاتی بخش گردشگری زمین را متوقف کند.

شرکت های دیگر که تا به حال متوقف شده تولید در حال از سرگیری تجارت در اسپانیا به عنوان سرایت کرد. ماشین ساز فولکس واگن روز دوشنبه گفت: این امر راه اندازی مجدد آن خطوط مونتاژ در آن صندلی کارخانه ها در اسپانیا.

این مستند شل شدن نمی خواهد نورد توسط مقامات هماهنگ در سراسر کشور است. در عوض هر منطقه تصمیم خواهد گرفت که طرح خود را بر اساس معیارهای مختلف از جمله عفونت رای و ظرفیت های محلی و خدمات بهداشتی و درمانی.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de